RE: Cipelice za djecu (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Pikapolonica -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 13:54:15)


IZVORNA PORUKA: mist

Gdje da kupim nepromočive čizme broj 21, a da nije Planika, Astra ili Ciciban? Ustvari da su malo jeftinije od 100 KM?


Deichmann??




mist -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 14:00:30)

E toga se nisam sjetila[sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 14:02:26)

Pogledaj u Office shoes...imali su fantasticne.... jos ako te potrefi snizenje




pocahontas -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 14:05:03)

deichmann obavezno..ja sam uzimala bas zimske cizme djetetu prvo neki broj 21 i prosle godine 27 i odlične su..nepromočive i tople [sm=bravo.gif] a cijena je stvarno pristojna




bebaa -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 14:05:04)

ima i ona nova radnja kod vječne vatre gdje je bio beneton....možda pitarelo,ne znam tačno...ali sam ja malom gledala,lijepe su...




I love youu -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 14:24:20)

Moze li pomoc oko prvih cipelica hodalica, koje kupiti, na sta obraditi paznju, jel bas moraju djetetu biti uknap ili ?




canim -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 14:42:56)

Ja kupujem da su cipelice samo jedan prst vece, dakle kad obuce cipele, probaj uvuci prst nazad i ako stane znaci da su ok [sm=smiley1.gif]
Meni je bitno da su udobne, dakle da su mekse i svakako da odgovara vremenskim prilikama.
Nas prvi model je bio slican ovom modelu http://www.img.casual.hu/shops/43/images/item/ciciban-cipo-682132f-navy-121.jpg




I love youu -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 15:03:24)


IZVORNA PORUKA: canim

Ja kupujem da su cipelice samo jedan prst vece, dakle kad obuce cipele, probaj uvuci prst nazad i ako stane znaci da su ok [sm=smiley1.gif]
Meni je bitno da su udobne, dakle da su mekse i svakako da odgovara vremenskim prilikama.
Nas prvi model je bio slican ovom modelu http://www.img.casual.hu/shops/43/images/item/ciciban-cipo-682132f-navy-121.jpg

Ma naravno da odgovoraju godisnjem dobu u kojem se kupuju, nama je jos malo rano, imamo tek 7mj al da se na vrijeme informisem sta i kako. Aha znaci da vidim moze li stati prst odozada. A koje marke, ciciban, frodo? Pitala sam u cicibanu kaze krecu se cijene oko 100km takvih cipelica, je li svugdje takva cijena?




Visnja RR -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 15:09:47)


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: canim

Ja kupujem da su cipelice samo jedan prst vece, dakle kad obuce cipele, probaj uvuci prst nazad i ako stane znaci da su ok [sm=smiley1.gif]
Meni je bitno da su udobne, dakle da su mekse i svakako da odgovara vremenskim prilikama.
Nas prvi model je bio slican ovom modelu http://www.img.casual.hu/shops/43/images/item/ciciban-cipo-682132f-navy-121.jpg

Ma naravno da odgovoraju godisnjem dobu u kojem se kupuju, nama je jos malo rano, imamo tek 7mj al da se na vrijeme informisem sta i kako. Aha znaci da vidim moze li stati prst odozada. A koje marke, ciciban, frodo? Pitala sam u cicibanu kaze krecu se cijene oko 100km takvih cipelica, je li svugdje takva cijena?


I Pavle....

ma moze se naci i oko 60 km...

evo malo savjeta

http://www.ringeraja.ba/clanak/prve-cipelice_1994.html




canim -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 17:00:50)


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: canim

Ja kupujem da su cipelice samo jedan prst vece, dakle kad obuce cipele, probaj uvuci prst nazad i ako stane znaci da su ok [sm=smiley1.gif]
Meni je bitno da su udobne, dakle da su mekse i svakako da odgovara vremenskim prilikama.
Nas prvi model je bio slican ovom modelu http://www.img.casual.hu/shops/43/images/item/ciciban-cipo-682132f-navy-121.jpg

Ma naravno da odgovoraju godisnjem dobu u kojem se kupuju, nama je jos malo rano, imamo tek 7mj al da se na vrijeme informisem sta i kako. Aha znaci da vidim moze li stati prst odozada. A koje marke, ciciban, frodo? Pitala sam u cicibanu kaze krecu se cijene oko 100km takvih cipelica, je li svugdje takva cijena?

Pa ako ces frodo, ciciban, chicco otprilike takva ti je cjena, a ako hoces povoljnije, moze se naci i u deichmannu povoljnijih koznih cipelica.
Mi smo prosle zime kupili ciciban 100 km njihov model soft mi je bio najmeksi i najudobniji, ove zime isto smo uzeli ciciban ali drugaciji model, ostale cipelice imamo raznih, na pocetku je nosila kozne cipele koje smo kupili u Turskoj, neke njihove marke, placene max 50tak Km, nama su se super pokazale.

Tako da prosetaj po radnjama, pa vidi koji ti model i cijena najbolje odgovaraju [sm=smiley1.gif]




I love youu -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 17:05:56)

Ma ja bi malo jeftinije sta, al opet me strah zbog stopala I svega uzeti nesto povoljno pa da se zeznem kasnije.Al obici cemo sve prodavnice pa vidjeti.Hvala vam.




Visnja RR -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 17:34:33)


IZVORNA PORUKA: I love youu

Ma ja bi malo jeftinije sta, al opet me strah zbog stopala I svega uzeti nesto povoljno pa da se zeznem kasnije.Al obici cemo sve prodavnice pa vidjeti.Hvala vam.



mi smo kupili ovakve prve cipelice... bile su 70 km...sto je pristojan cjena a kvalitetne su

[img]http://www.dodaj.rs/f/30/1E/XV8pVwT/423811444244053451241368.jpg[/img]




I love youu -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 17:44:57)

A gdje je ta prodavnica pavle? Nisam cula za njih.Divne su cipelice.




Visnja RR -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 18:58:12)


IZVORNA PORUKA: I love youu

A gdje je ta prodavnica pavle? Nisam cula za njih.Divne su cipelice.



e sad valjda ce ti nek znati odgovoriti...bili su u BBI u Lakonogom ali te prodavnice vise nema ...pitaj u Astri, Borovu... čini mi se u Iana (BBI)da imaju nesto od njih...

evo pogledaj na njihovoj stranici

za BiH Adelso TR sd nabavlja.... u Velikom Ćurčiluku su




canim -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 20:59:34)

Iana je imala pavle cipelice, a frodo cipelice su isto tako povoljnije, ja sam vidjela divne frodo cizmice oko 70tak km, nazalost nije bilo broja za moju curu, ona nosi 24 a te cizmice idu od 25 broja.




I love youu -> RE: Cipelice za djecu (21.11.2013 21:13:37)

Hvala vam cure na info, pitat cu u BBI u lani za te cipelice :)) Jedva cekam da jos malo poraste pa da kupimo prve cipelice :)))




škorpija -> RE: Cipelice za djecu (22.11.2013 11:50:52)

pavle su odlične cipelice, u rangu cicibana, ali malo povoljnije, a za nogice koje su krofnaste, najbolji su izbor




Visnja RR -> RE: Cipelice za djecu (22.11.2013 12:07:14)


IZVORNA PORUKA: škorpija

pavle su odlične cipelice, u rangu cicibana, ali malo povoljnije, a za nogice koje su krofnaste, najbolji su izbor



baš to,,,asji su none bile krofnaste...i ta guma koja se nalazi preko risa je jako vazna ... i vrlo je tesko naci modele za krofnice




elmaL -> RE: Cipelice za djecu (25.4.2014 9:13:03)

Zanima me kako bih mogla oprati djecije sandalice (kozne)?




M kao Mama -> RE: Cipelice za djecu (25.4.2014 9:14:11)


IZVORNA PORUKA: elmaL

Zanima me kako bih mogla oprati djecije sandalice (kozne)?


lavor, potopi malu četkicu i udri, mada ja sam znala staviti i u mašinu, al to ne čitaj i ne radi hahahahha




elmaL -> RE: Cipelice za djecu (25.4.2014 9:35:03)


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: elmaL

Zanima me kako bih mogla oprati djecije sandalice (kozne)?


lavor, potopi malu četkicu i udri, mada ja sam znala staviti i u mašinu, al to ne čitaj i ne radi hahahahha



I mislila sam ovako, da ih iscetkam [sm=smiley36.gif]
Iako, vukla mi se i ideja o masini, jer imam potrebu bukvalno sve uvaliti u masinu [sm=zz_big_green.png]




M kao Mama -> RE: Cipelice za djecu (25.4.2014 9:38:29)


IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: elmaL

Zanima me kako bih mogla oprati djecije sandalice (kozne)?


lavor, potopi malu četkicu i udri, mada ja sam znala staviti i u mašinu, al to ne čitaj i ne radi hahahahha



I mislila sam ovako, da ih iscetkam [sm=smiley36.gif]
Iako, vukla mi se i ideja o masini, jer imam potrebu bukvalno sve uvaliti u masinu [sm=zz_big_green.png]



ja jednom napisah tako ovde na RR da sa, frodove cipelice oprala u mašini, ostadoh živa, al kamenova, više nikad, šuti, peri u mašini i sve govori na ruke da pereš,




R&T@ -> RE: Cipelice za djecu (26.4.2014 20:19:36)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

ja jednom napisah tako ovde na RR da sa, frodove cipelice oprala u mašini, ostadoh živa, al kamenova, više nikad, šuti, peri u mašini i sve govori na ruke da pereš,


Lagendo...[sm=sad.gif]

I ja perem na ruke... kao ti...[sm=smiley4.gif]




Just smile -> RE: Cipelice za djecu (14.10.2014 9:36:28)

zna li neko kada bi trebala doći Frodove čizmice u radnje, broj 21. Ja znam samo odgovor "doći će" hahah :D a veći brojevi su došli.




eaeb -> RE: Cipelice za djecu (14.10.2014 9:50:24)

imam ja nekoliko 100% nepromočivih čizmica po 20km, sve su malo nošene, super očuvane. Ako nekog interesuje može pogledati u mom albumu ili na fcb krpice i ostalo




Stranica: <<   < Prethodna stranica  114 115 116 [117] 118   Sljedeća stranica >   >>