problemi sa dijafragmom (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Poslije porođaja



Poruka


vogelce -> problemi sa dijafragmom (1.9.2009 19:03:26)

zanima me jel iko od vas imao problema sa dijafragmom poslje poroda? meni ne smeta pri disanju vec je pravo izrazena kad stojim uspravno, fino se gutica vidi, spustila se je nize kako i treba poslje poroda al nije uvukla




Amrino -> RE: problemi sa dijafragmom (1.9.2009 21:29:59)

Ja sam imala veliki problem- jer jedno sedam dana poslije poroda nisam mogla da se uspravim nego sam hodala pogrbljena i savijena. Kad bi se ispravila- nisam mogla da disem. Nije mi niko dao obrazlozenje za to a sve zene su u porodilistu najnormalnije uspravno hodale a jedina ja ko stara nana savijena do pola. Sama sam skontala da je vjerovatno dijafragma pomjerena jer je beba bila poprilicno krupna...ili je zbog doktorovog skakanja po  mom stomaku.
Nadam se da ce i tebi biti bolje. Imas li problema sa disanjem?




vogelce -> RE: problemi sa dijafragmom (2.9.2009 13:44:40)

i ja isto tako hodam,sto kazes kao starica kakva pogurena,al meni je vec 2 sedmice od poroda, i ja sam na carski. isla danas na kontrolu rane i bas pitala doktora, moj na godisnjem pa me beciragic potrefijo, kaze ti on meni dodi za mjesec ako jos bude cemo vidjet,imas ti boljeg posla nego da dolazis doktoru,idi cuvaj dijete[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Stranica: [1]