RE: Provale naše djece :) (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


vila_7 -> RE: Provale naše djece :) (30.1.2015 14:44:38)


IZVORNA PORUKA: salmy

Gleda neki film transformeri..pitam ga A jel strasan taj film?
kaze on mrtvo hladno:jest za tebe nije za mene[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Hannan -> RE: Provale naše djece :) (26.5.2015 13:10:38)

Z.(23mj) doji, gleda u mene , pusti (.) i kaze "mama, ova tisa ne ladi" (sisa ne radi) [sm=smiley36.gif]




Vanne -> RE: Provale naše djece :) (26.5.2015 13:56:39)


IZVORNA PORUKA: Hannan

Z.(23mj) doji, gleda u mene , pusti (.) i kaze "mama, ova tisa ne ladi" (sisa ne radi) [sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] kako simpaticno
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za dojenacki staz




ijaa -> RE: Provale naše djece :) (26.5.2015 22:25:46)

joj sto se nasmija...pre simpaticna tema...odlucih podijeliti svoje iskustvo...zivjela sam kod rodjaka koji je imao dijete provodili smo bas puno vremena skupo

jednom mi setamo otac mu pricao o Allahu, on mene zvao Machi okrenu se prema meni kaze: Machi kako kraj Allaha lete avioni?
Kaze koji broj ide poslije trilion?
Mrzio je bebe i pokretao bebolucije, konferencije u borbu peotiv beba sve su to pisulje...a kad se razbole sve mu je bilo u znaku macke i cuke zato sam ja bila Machi....kaze daj mi mama mackadol, ili cukadol scejedno mi je....moze mackovit i milion stvari tako dijete pravo inteligentno




bebaa -> RE: Provale naše djece :) (26.5.2015 22:28:19)

mackadol, ili cukadol scejedno mi je...

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




ziki -> RE: Provale naše djece :) (27.5.2015 7:54:32)


IZVORNA PORUKA: Hannan

Z.(23mj) doji, gleda u mene , pusti (.) i kaze "mama, ova tisa ne ladi" (sisa ne radi) [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




ziki -> RE: Provale naše djece :) (27.5.2015 7:55:11)


IZVORNA PORUKA: ijaa

joj sto se nasmija...pre simpaticna tema...odlucih podijeliti svoje iskustvo...zivjela sam kod rodjaka koji je imao dijete provodili smo bas puno vremena skupo

jednom mi setamo otac mu pricao o Allahu, on mene zvao Machi okrenu se prema meni kaze: Machi kako kraj Allaha lete avioni?
Kaze koji broj ide poslije trilion?
Mrzio je bebe i pokretao bebolucije, konferencije u borbu peotiv beba sve su to pisulje...a kad se razbole sve mu je bilo u znaku macke i cuke zato sam ja bila Machi....kaze daj mi mama mackadol, ili cukadol scejedno mi je....moze mackovit i milion stvari tako dijete pravo inteligentno

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Vanne -> RE: Provale naše djece :) (25.9.2015 21:09:19)

Vozimo se juce ja,mm i 15-mjesecna S.a vani kisa pljusti....u zadnje vrijeme ponavlja sve sto mi kazemo pa je ucimo sta je to kisa i kako kisa pada....nakon nekog vremena pitam je : sta ovo pada Saro vani?? a ona sva sretna : Vodaaaaa [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




bebaa -> RE: Provale naše djece :) (25.9.2015 21:12:29)


IZVORNA PORUKA: Vanne

Vozimo se juce ja,mm i 15-mjesecna S.a vani kisa pljusti....u zadnje vrijeme ponavlja sve sto mi kazemo pa je ucimo sta je to kisa i kako kisa pada....nakon nekog vremena pitam je : sta ovo pada Saro vani?? a ona sva sretna : Vodaaaaa [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


[sm=love.gif][sm=muca.gif]diplomatski....




ijaa -> RE: Provale naše djece :) (25.9.2015 22:07:45)


IZVORNA PORUKA: Vanne

Vozimo se juce ja,mm i 15-mjesecna S.a vani kisa pljusti....u zadnje vrijeme ponavlja sve sto mi kazemo pa je ucimo sta je to kisa i kako kisa pada....nakon nekog vremena pitam je : sta ovo pada Saro vani?? a ona sva sretna : Vodaaaaa [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]



Ma med mali....daj nam izvjestaj na staraj temi pitamo za tebe




minie -> RE: Provale naše djece :) (26.9.2015 18:39:22)

Dijelimo mi kurbane, to je bilo prosli Kurban Bajram, R je imao manje od 3 god. Dao je on jednom komsiji kurban i covjek mu daje 5 KM, i kazem ja da mu nije trebao toliko dati i da ce dolaziti jos djece. Kaze komsija, nije puno, samo neka on uzme. Otisli mi kod drugog komsije i on dao R marku, a on ce ko iz topa: "Nemoj ciko toliko, puno je". Covjek je to pominjao cijelu godinu.




ziki -> RE: Provale naše djece :) (26.9.2015 18:54:37)


IZVORNA PORUKA: minie

Dijelimo mi kurbane, to je bilo prosli Kurban Bajram, R je imao manje od 3 god. Dao je on jednom komsiji kurban i covjek mu daje 5 KM, i kazem ja da mu nije trebao toliko dati i da ce dolaziti jos djece. Kaze komsija, nije puno, samo neka on uzme. Otisli mi kod drugog komsije i on dao R marku, a on ce ko iz topa: "Nemoj ciko toliko, puno je". Covjek je to pominjao cijelu godinu.

[sm=smiley36.gif]




anitaa -> RE: Provale naše djece :) (29.9.2015 12:55:12)

Cula moja S. u vrticu da neko govori : Ne ubijajte mrava, on je zivo bice. Poslije ona nama to ponavljala, ja se polomi objasnjavajuci sta jesve zivo bice pored mrava, ona mi nesto nepovjerljiva...i nedavno dobila seku i ja nesto komentarisem : I ona je zivo bice..kad S. crce od smijeha i pita Pa zar je seka mrav?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 82 83 [84]