RE: Progesteron, utrogestan, dabroston (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


anandi -> RE: Progesteron, utrogestan, dabroston (25.9.2013 14:01:35)

Hvala Pingvina jos malo cu procackat po forumima, da vidim iskustva ako nista nazvat cu dr pa pitat njega




Narona -> RE: Progesteron, utrogestan, dabroston (29.9.2013 22:55:57)


IZVORNA PORUKA: Narona

Evo mene opet. Jutros opet radila test. Obje linije k'o avionske piste [sm=rozacrtici.gif]...Isla kod dr. na pregled, pa na UZV, i potvrda [sm=jezicek.gif]...
Pretpostavljamo da smo trudni oko mjesec dana, jer je graškić oko 8 mm. Dobila opet Dabroston i folnu...eto. Nadam se da ce sve biti super! Da nece biti problema.
Sad odoh surfati i traziti dobru kremu za mazanje stomaka i kako da se ne udebljam previse u trudnoci [sm=smiley36.gif]

Hvala svima! Cut cemo se jos! I vama buduce mame, zelim mnoooogo srece!
Pusek!!!



U petak kao grom iz vedra neba, imala sam krvarenje i to je dovelo do spontanog. [sm=smiley19.gif] Eto sad se borim sa novim bolovima. Nadam se cure da ćete biti bolje sreće od mene!!!

Veliki pozzz!!!




dandi84 -> RE: Progesteron, utrogestan, dabroston (30.9.2013 8:33:07)


IZVORNA PORUKA: Narona


IZVORNA PORUKA: Narona

Evo mene opet. Jutros opet radila test. Obje linije k'o avionske piste [sm=rozacrtici.gif]...Isla kod dr. na pregled, pa na UZV, i potvrda [sm=jezicek.gif]...
Pretpostavljamo da smo trudni oko mjesec dana, jer je graškić oko 8 mm. Dobila opet Dabroston i folnu...eto. Nadam se da ce sve biti super! Da nece biti problema.
Sad odoh surfati i traziti dobru kremu za mazanje stomaka i kako da se ne udebljam previse u trudnoci [sm=smiley36.gif]

Hvala svima! Cut cemo se jos! I vama buduce mame, zelim mnoooogo srece!
Pusek!!!



U petak kao grom iz vedra neba, imala sam krvarenje i to je dovelo do spontanog. [sm=smiley19.gif] Eto sad se borim sa novim bolovima. Nadam se cure da ćete biti bolje sreće od mene!!!

Veliki pozzz!!!

Zao mi je, znam kako ti je...Lezi, odtuguj, sta drugo da ti kazem...Znam da je tesko...[sm=smiley13.gif]




anandi -> RE: Progesteron, utrogestan, dabroston (30.9.2013 9:53:01)


IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: Narona


IZVORNA PORUKA: Narona

Evo mene opet. Jutros opet radila test. Obje linije k'o avionske piste [sm=rozacrtici.gif]...Isla kod dr. na pregled, pa na UZV, i potvrda [sm=jezicek.gif]...
Pretpostavljamo da smo trudni oko mjesec dana, jer je graškić oko 8 mm. Dobila opet Dabroston i folnu...eto. Nadam se da ce sve biti super! Da nece biti problema.
Sad odoh surfati i traziti dobru kremu za mazanje stomaka i kako da se ne udebljam previse u trudnoci [sm=smiley36.gif]

Hvala svima! Cut cemo se jos! I vama buduce mame, zelim mnoooogo srece!
Pusek!!!



U petak kao grom iz vedra neba, imala sam krvarenje i to je dovelo do spontanog. [sm=smiley19.gif] Eto sad se borim sa novim bolovima. Nadam se cure da ćete biti bolje sreće od mene!!!

Veliki pozzz!!!

Zao mi je, znam kako ti je...Lezi, odtuguj, sta drugo da ti kazem...Znam da je tesko...[sm=smiley13.gif]
zao mi je dandi84 zelim ti srecu da prebrodis ovu situaciju i naravno ponovo u akciju, i mora jednom uspjetce





idana_85 -> RE: Progesteron, utrogestan, dabroston (30.9.2013 10:06:00)

Nardona, bas mi je zao [sm=smiley19.gif]. Izdrzi, nadam se da ces uskoro opet imati [sm=rozacrtici.gif]

Poklanjam dvije kutije dabrostona, ja ga prestajem piti a unaprijed mi dr propisala vise, pa ako ima neka clanica da zeli,da ne kupuje bezveze neka mi se javi pp




Maja1309 -> RE: Progesteron, utrogestan, dabroston (1.10.2013 15:23:38)

Drage moje molm vas za pomoć. Danas sam radila progesteron, danas mi je 21dc i po bazalnoj temp 8dpo i progesteron mi je 36,6, a referentna vrijednost je 3,8-50,6
Bil bilo bolje da je veći?




Maja1309 -> RE: Progesteron, utrogestan, dabroston (3.10.2013 9:16:41)

Žene ne može nitko malo pomoći?




jimm -> RE: Progesteron, utrogestan, dabroston (22.1.2014 14:26:51)

Molim vas, vidim da stalno spominjete Dabroston pa bi vas htjela pitatai gdje ga nabavljate jer ja već godinapa muku mucim sa Duphastonom (zamjena za Dabroston).




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]