RE: problem sa uciteljicom (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Medić* -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 14:13:30)

Andjelo drago mi je da ste isli na razgovor. Nadam se da ce uciteljica itekako poraditi na svojim postupcima. Obostrana max saraadnja za dobrobit svakog djeteta [sm=bravo.gif]

Skola je itekako odgojno-obrazovna institucija, drugacije me ne moze niko uvjeriti !





veeseelaa -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 14:17:53)

baš se pitam šta je sljedeći gaf ove učiteljice

nema piskit dok ne zvoni [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




hanabanana -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 14:18:22)

Kažu da je ovo najbitnije. Čuvaj se tri bijele " smrti ":
- so
- šećer
- bijelo brašno.

Moja djeca ne jedu meso svaki dan.
Ako neće mrkvu, možda da probaš sa gustim juhama u kojoj izblendiraš svo povrće.




veeseelaa -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 14:20:25)

moja A skoro pa i da ne jede hljeb, ja je ni ne tjeram
a slatko haman pa nikako, nism vidjela da dijete tako ne voli slatkie kao moja A
al što kaže hanabanana čorbu kad joj napravim sa svim povrćem eh u tom grmu leži zec[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
čorba joj je obavezna svaki dan, domaća naravno, uz domaću tarhanu i sl, povrće domaće kojeg imamo u izobilju




veeseelaa -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 14:21:50)

bilo bi dobro kad bi u školama bila mogužnost da djeca umjesto užine dobiju čorbicu




Blue rose RR -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 14:24:20)

Molim vratiti se temi.




D_K -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 14:28:33)


IZVORNA PORUKA: anđelo

razgovarali smo ,sve smo objasnili ,ja uglavnom[sm=smiley36.gif]

učiteljica se slaže samnom

i radićemo samo ono što je u interesu djeteta


najvazniji dio [sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif]




gerberka -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 14:38:33)

evo mene, rucak zavrsila...
anđelo, od tebe sam dva puta dobila pp, jedna przana, a u drugoj pise evo da ponovim ne znam jesi li dobila pp..a opet nista neJma [sm=smiley14.gif]




neki x -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 15:13:19)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: gerberka


IZVORNA PORUKA: mama75

Ne bih dopustila da mi dijete neko omalovazava pred razredom.

Joj medic i ti ga pretjera. Da se razumiemo, i meni je bezveze taj njen postupak, sto kazete mogla mu je papir dati. Ali sada ispade da ga omalovazava. Jos zena fino kaze da dijete slabo jede. Moja bi jedva docekala da joj uciteljica kaze da ne moze pojesti uzinu [sm=smiley36.gif]


to jeste omalovazavanje..a kako tek strasno izgleda u njihovim glavicama

Evo da se i ja uozbiljim...[sm=smiley1.gif]
Ovo fakat moze biti hm,hm...
Moj djecak nije pravilno izgovorio rijec limuzina danas,rekao je muzilina,i dosao mi je i kaze kako su mu se svi smijali,i djeca i uciteljica...bas mu je tesko palo to ismijavanje...zamalo da zaplace...a zamisljam sta da je bila kakva krupnija stvar,jer je bas osjetljiv...
Zato cemo se i mi ubrzo uciteljici nasmijati[sm=jezicek.gif]

ovo je već ''problem''

Uopšte nije pitanje njegove sojetljivosti nego mjesta gdje jeste...i učiteljice koja s enije nosila sa situacijom...
kad su se djeca počela smijati ona je morala ne prihvatiti smijeh nego zaustaviti isti...



Znam...[sm=smiley13.gif]
Zato i rekoh da cemo se i mi njoj ubrzo nasmijati...[sm=smiley1.gif]




aidana -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 16:22:17)


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: shpagica


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja bih već na ovo reagovala, ali tako da me shvati.
Uloga škole i učiteljice je obrazovna, a odgoj neka prepusti meni.




Ja se ne bih slozila da je skola iskljucivo obrazovna ustanova. Skola je po definicicji:

"Skola: odgojno-obrazovna institucija u kojoj se obavlja službeni odgoj i obrazovanje."
"Osnovna škola: odgojno-obrazovna ustanova u kojoj se provodi odgoj i obrazovanje"




Mene ne zanima šta je škola po definiciji, ja sam govorila o svom stavu.
Hoću reći da ja ne dopuštam da mi škola odgaja djecu, za to sam ja tu.
MOžda ima djeca koju treba škola odgajati, ali moju ne treba.


I ja mislim da roditelji imaju primarnu ulogu kod odgoja djece, a skola cisto sporadnu. Vise puta sam u nasim i stranim medijima citala da kod maloljetne delikvencije krivicu prepisuju skoli, sto je po meni potpuna besmislica. Djecak zbode djecaka i ispade nastavnik biologije kriv a ne roditelji alkohollicari, nasilnici koji nisu vodili nikakvu brigu o djetetu. Skola je tu da mi djete nauci gramatiku, racunanje i ostalo a ja sam tu da ga odgajam i vodim glavnu brigu o njemu.
I ne moze mi niko reci da je nastavnik u stanju ispraviti pogresan odgoj kod kuce.




milenium -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 20:50:34)


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja bih već na ovo reagovala, ali tako da me shvati.
Uloga škole i učiteljice je obrazovna, a odgoj neka prepusti meni.
Moje dijete može i ne mora nositi salvetu, ono što dopuštam jeste da je se pita: gdje je salveta, ali nikako ne da je radi toga odvaja.


tako je[sm=smiley1.gif]




milenium -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 20:53:17)


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nama se desilo da je učiteljica javno pohvalila par učenika za dobro uradjen test, te je tu djecu prozvala i druga djeca su im pljeskala.

Kako god to mom dijetetu prijalo, ja ću na sljedećim informacijama reći da iz pljeskanja izuzme od sada moje dijete.

Zašto?
Zato što smatram da je učenje i savladavanje njena obaveza, i da joj za to ne treba pljeskati.


tako je.opet[sm=smiley36.gif] čuj pljeskanje [sm=jezicek.gif] toj učiteljici je očito dosadno u životu pa da malo podigne atmosferu.





Crnkica -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 21:08:03)

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nama se desilo da je učiteljica javno pohvalila par učenika za dobro uradjen test, te je tu djecu prozvala i druga djeca su im pljeskala.

Kako god to mom dijetetu prijalo, ja ću na sljedećim informacijama reći da iz pljeskanja izuzme od sada moje dijete.

Zašto?
Zato što smatram da je učenje i savladavanje njena obaveza, i da joj za to ne treba pljeskati.


tako je.opet[sm=smiley36.gif] čuj pljeskanje [sm=jezicek.gif] toj učiteljici je očito dosadno u životu pa da malo podigne atmosferu.



ma nije joj to loša ideja,pljeskanje je djeci znak da su na dobrom putu i da trebaju tako nastaviti,to im je podstrek za dalje.ako dijete inače ima bilo kakvih problema tipa autizam,govorne smetnje ili bilo kakve druge poteškoće djeci trebaju pohvale za svaki dobar korak,pa tako i pljeskanje.
naš učitelj za svaki rođendan bilo kojem djetetu od sebe podjeli bombone i bananice,otpjevaju mu rođendansku pjesmicu i to je po meni doista fino sa njegove strane.i svaki put pohvali rad bilo kojeg učenika.
možeš misliti da vaša djeca dobro urade test kao i par ostalih učenika,a njima aplauz a vašoj ništa,iako oni očekuju.ono što djecu čini sretnim nemojte im uskratiti.




milenium -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 21:16:09)


IZVORNA PORUKA: dzejla2012

ma nije joj to loša ideja,pljeskanje je djeci znak da su na dobrom putu i da trebaju tako nastaviti,to im je podstrek za dalje.ako dijete inače ima bilo kakvih problema tipa autizam,govorne smetnje ili bilo kakve druge poteškoće djeci trebaju pohvale za svaki dobar korak,pa tako i pljeskanje.
naš učitelj za svaki rođendan bilo kojem djetetu od sebe podjeli bombone i bananice,otpjevaju mu rođendansku pjesmicu i to je po meni doista fino sa njegove strane.i svaki put pohvali rad bilo kojeg učenika.
možeš misliti da vaša djeca dobro urade test kao i par ostalih učenika,a njima aplauz a vašoj ništa,iako oni očekuju.ono što djecu čini sretnim nemojte im uskratiti.



naravno da roditelji djete trebaju pohvalit,i nagradit.
jako lijepo od tog učitelja što od sebe podjeli slatkiše za rođendan i pjesmica,ma predivno.i ja bi tako.
a učenike bih pohvalila naravno ali bez da mu ostali pljeskaju niti taj učenik treba izlazit iz klupe i da se klanja.ta nije na pozornici.
mislim da djetetu dovoljno znači i pohvala iz usta učitelja dok je on u klupi,ne moraju mu druga djeca pljeskati. ja ne bih volila da meni netko pljeska,čak naprotiv grozno bi se osjećala.ne želim da se izdvajam niti da me netko izdvaja ni u lošem ni u dobrom. al da me učiteljica pohvali pred razredom to bi mi bilo drago i milo i bila bih pre presretna.meni bi to bilo dovoljno.[sm=smiley1.gif]
al pljeskanje-ne hvala molim vas.




Crnkica -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 21:26:15)

po meni pljeskanje je ok ali bez izlaženja pred tablu i bez velike pompe,djeca se osjećaju nesigurno kad pred sobom ugledaju cijeli razred i učitelja koji gledaju baš njega,to je i moj mali rekao.posebno koje je dijete sramežljivo uvjek postoji nelagoda bilo da je pohvala,sugestija ili samo odgovor.




klemzi -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 21:38:04)

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti [sm=smiley4.gif] Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" [sm=smiley1.gif] Aj kako sam bila sretna taj dan [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama [sm=smiley1.gif]




Crnkica -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 22:43:50)

IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti [sm=smiley4.gif] Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" [sm=smiley1.gif] Aj kako sam bila sretna taj dan [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama [sm=smiley1.gif]

prelijepo klemzi,kad tako nešto nastavnik doživi od učenika i kad na njega ne gleda sa rezervom i nekim strahom.po tome se zna da si dobra nastavnica.
svaka čast [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image].




neki x -> RE: problem sa uciteljicom (6.11.2012 22:58:56)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti [sm=smiley4.gif] Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" [sm=smiley1.gif] Aj kako sam bila sretna taj dan [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama [sm=smiley1.gif]

Heeeeeej dusha dragaaaaaaaaaaaaaaa[sm=smiley31.gif]
Ja se raznjezila,a mogu misliti tek ti[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




hatepsut -> RE: problem sa uciteljicom (7.11.2012 9:03:09)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti [sm=smiley4.gif] Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" [sm=smiley1.gif] Aj kako sam bila sretna taj dan [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama [sm=smiley1.gif]



Osjete to djeca draga moja Emira [sm=smiley31.gif] ja se slazem s njim u potpunosti !




Srculence -> RE: problem sa uciteljicom (7.11.2012 9:23:11)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti [sm=smiley4.gif] Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" [sm=smiley1.gif] Aj kako sam bila sretna taj dan [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama [sm=smiley1.gif]

Divno[sm=smiley1.gif].Dušica draga [sm=smiley27.gif]Djeca su najiskrenija bića na svijetu.




Medić* -> RE: problem sa uciteljicom (7.11.2012 9:38:55)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti [sm=smiley4.gif] Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" [sm=smiley1.gif] Aj kako sam bila sretna taj dan [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama [sm=smiley1.gif]


Emira definitivno ima u tebi tebi ta prava dobrota, djeca to najbolje osjete ( ja osjetila [sm=smiley36.gif]) [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




chuci -> RE: problem sa uciteljicom (7.11.2012 10:26:23)

ja u obavezama pa dva dana čitam ovu temu i dođoh do kraja.
pripremam se zza budućnost.

OT: glavno mi je da veeseelaa piše da joj mala ima 3,5 godine. ne zamjeri veeseelaa




gerberka -> RE: problem sa uciteljicom (7.11.2012 11:00:57)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti [sm=smiley4.gif] Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" [sm=smiley1.gif] Aj kako sam bila sretna taj dan [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama [sm=smiley1.gif]


[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




D_K -> RE: problem sa uciteljicom (7.11.2012 11:04:22)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti [sm=smiley4.gif] Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" [sm=smiley1.gif] Aj kako sam bila sretna taj dan [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama [sm=smiley1.gif]


dobra dobrota [sm=smiley1.gif]
dusa draga [sm=smiley27.gif]




Honey3 -> RE: problem sa uciteljicom (7.11.2012 11:08:04)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Mogu li se ja na ovoj temi malo pohvaliti [sm=smiley4.gif] Meni je neki dan učenik sa posebnim potrebama rekao " Emira, (on sve nastavnike zove imenom i ne persira ih) u tebi ima neka dobra dobrota" [sm=smiley1.gif] Aj kako sam bila sretna taj dan [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Potpuno OT, ali ja sam morala podijeliti to s vama [sm=smiley1.gif]

slozila bih se i ja sa tim ucenikom [sm=smiley27.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>