|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
29.9.2009 9:46:43   
Zoe
Pozdrav dragim trudnicama i mamamauser posted image

S obzirom da postoji tema za kupovinu  odjeće za user posted image  u Sarajevu, a meni je to malo daleko i bliži su mi u svakom slučaju Tuzla i Zenica, da li imate prijedloge, pogotove mame i trudnice iz ovih gradova, gdje se sve može kupiti trudnička odjećauser posted image  u vašim gradovima?

Hvala vam unaprijed na svim prijedlozimauser posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
29.9.2009 9:51:08   
Nunichi
Azel i mala pijaca na Brcanskoj. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
29.9.2009 9:53:56   
manuela RR
Za trudnice?
Ja sam super stvari za trudnice našla na arizona pijaci,ima baš radnja sve za trudnice,od gaćica pa do tunikica i sve extra moderno...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
29.9.2009 9:54:55   
Zoe
Nunichi jel ovaj Azel preko puta Omege u gradu, mislim da je banka San Paolo Intesa u toj zgradiuser posted image  a za pijacu skontalauser posted image - hvala.

Manuelauser posted image  pa ja totalno zaboravila na Arizonu, hvala ti punouser posted image

< Poruku je uredio Zoe -- 29.9.2009 10:05:15 >


_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
29.9.2009 10:05:09   
manuela RR
Pa samo ti mene pitaj,podsjetiću ja tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam se pravo namučila sa stvarima zauser posted image tražeći po Tuzli,nigdje ništa nisam našla što bi mi odgovaralouser posted image user posted image user posted image i onda mi padne na pamet da na Arizoni,sigurno ima,i stvarno nađem,radnjica je za 10user posted image tu ćeš sigurno svašta sebi kupiti user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
29.9.2009 10:07:09   
Zoe
Mmmm dade ti meni prijedlog šta da radim sad za vikenduser posted image user posted image , a valjda ću je lako pronaći, samo sam jednom bila na Arizoni i zavrtilo mi se od silnih radnjicauser posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
29.9.2009 10:07:47   
Nunichi
Jeste mila,preko puta Omege.
Ja vala nisam nista posebno ni uzimala.
Tunike koje i inace nosim,a samo su farmerke i suknje bile trudnicke.
I jaknu zimsku sam morala uzeti,ali sam uzela normalnu,samo par brojeva vecu. user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
29.9.2009 16:15:13   
Ivona
Ne znam koliko poznajes Zenicu user posted image Ima jedan butik na staroj pijaci,ispod Kamenog mosta...Ja sam sebi tamo kupila 3 super hlacice,a bilo je i drugih prelijepih stvarcica.
Uglavnom sam kupovala majicice,koje sam mogla i poslije koristiti.
Bilo mi je bezze dati 100 KM za onaj glupi komplet-hlace,kosulja i prsluk-nema trudnice da u tome lijepo izgleda user posted image i onda to nositi non-stop.
Ako se sjetim jos neke prodavnice ili nesto vidim,javnem ti user posted image

Cestitam na trudnoci user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
29.9.2009 17:04:32   
MELLI
Evo ti bliže nego u Zenicu(kad dođeš u rodni graduser posted image ),
ID komerc na putu između Maglaja i Žepča.Ja sam tamo kupila trudničke hlače(bio je bar tada,solidan izbor),imali su i nekakve trudničke kompletiće,(ali po mom ukusu nisu bili baš čemuuser posted image )

Kao što nunichi reče uvijek možeš iskoristiti neku tunikicu,a samo hlače ili suknju kupitiuser posted image

Eh sad se sjetih,bilo je i u Italiji u Žepču finih stvarčica,pa pogledaj,svakako ti je na putu prema Zenici,ako već tamo budeš išlauser posted image

Sretno i uživaj u trudnoćiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
30.9.2009 8:00:00   
Zoe
IZVORNA PORUKA: Ivona

Ne znam koliko poznajes Zenicu user posted image Ima jedan butik na staroj pijaci,ispod Kamenog mosta...Ako se sjetim jos neke prodavnice ili nesto vidim,javnem ti user posted image Cestitam na trudnoci user posted image


Živjela u user posted image  Zenici 5 godinauser posted image
Ovaj butik - jel unutar pijace ili oni butici sa strane duž šetališta ( zlatarne, Kula i sl.)
Ako ti štogod padne na pamet, samo javiuser posted image
Hvala na prijedlozima a i na čestitkiuser posted image

IZVORNA PORUKA: MELLI

Evo ti bliže nego u Zenicu(kad dođeš u rodni graduser posted image ),

ID komerc 

u Italiji u Žepču
Sretno i uživaj u trudnoćiuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala ti MELLIuser posted image user posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
30.9.2009 9:05:33   
Anoniman
Draga moja Zoe, ja sam ti u Azel češće navraćala i jedva da sam našla dvije stvarčice i to ne na odjeljenju za trudnice, tako da ti se ne isplati zamaksuzit a na pijaci ima lijepih stvari ali ih baš precjene, pa tako da ti je možda i najbolje da odeš na arizonu...
Evo šta sam ja našla u Azelu za čitavu svoju trudnoćuuser posted image
user posted image -50KM (Azel kod Omege)

user posted image -20KM (azel u zgradi jupiter)

(odgovor članu Zoe)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
30.9.2009 9:11:43   
Zoe
Nisi našla plaho stvari user posted image user posted image  ali i ovo što si našla - veoma lijepouser posted image user posted image
Djevojke, hvala vam svimauser posted image user posted image , puno ste mi pomogle sa prijedlozimauser posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
30.9.2009 9:11:51   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Ivona

Ne znam koliko poznajes Zenicu user posted image Ima jedan butik na staroj pijaci,ispod Kamenog mosta...Ja sam sebi tamo kupila 3 super hlacice,a bilo je i drugih prelijepih stvarcica.
Uglavnom sam kupovala majicice,koje sam mogla i poslije koristiti.
Bilo mi je bezze dati 100 KM za onaj glupi komplet-hlace,kosulja i prsluk-nema trudnice da u tome lijepo izgleda user posted image i onda to nositi non-stop.
Ako se sjetim jos neke prodavnice ili nesto vidim,javnem ti user posted image

Cestitam na trudnoci user posted image


Ja sam sve kupila u ovoj radnji...mi je zovemo kod Amre ( vlasnica se zove Amra) i bila sam zadovoljna


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
30.9.2009 9:23:55   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Zoe

Mmmm dade ti meni prijedlog šta da radim sad za vikenduser posted image user posted image , a valjda ću je lako pronaći, samo sam jednom bila na Arizoni i zavrtilo mi se od silnih radnjicauser posted image user posted image


Tamo i da radiš ne možeš se snaći,ja sam išla sa svojom rodicom koja je kad je bila trudna tu sve sebi kupovala,i zna gdje je ta radnja,pa se nisam puno mučila,jedino što ti mogu reći a valjda će ti biti od pomoći,jeste da je ta radnja na ulazu,kad platiš parking,odmah preko puta parkinga pravo je ta radnjica.

Ja sam tu kupovala samo hlače,a majičice i tunikice sam nosila svoje što sam imala.
Eto nadam se da sam išta pomogla user posted image
Ah da, ja sam hlače tofrtaljke plaćala po 35 KM ne znam kakve su sad cijene.


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
30.9.2009 9:48:14   
Ivona
Hej Zoe,nije to ta pijaca,koja je sada aktuelna...,nego tamo gdje je Jumbo,internet klub,nekada je bila i ribarnica...,eh u tom redu je butik "kod Amre" user posted image ...To ti je dole prema bulevaru,gdje je taxi stajaliste i bus stanica...Jesam li ti sad objasnila ili maksimalno iskomplikovala?user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
30.9.2009 9:55:19   
Zoe
Aaaa sjetila sam se sada user posted image

u pravu si user posted image user posted image user posted image  sad se sjeti vazda ima ispred neke odjeće za trudniceuser posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
30.9.2009 10:02:49   
marinela
Zoe ako budes isla u Zepce,ajde sacekaj do 12-tog mjeseca kad i ja budem doleuser posted image user posted image

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
30.9.2009 10:04:24   
Zoe
Marinela ti meni javi prije nego kreneš na put da ti dam broj mob., meni je kraj Žepča usput, pa se vidimouser posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
30.9.2009 10:12:35   
bubuli
u zanatskom u Ze ima krojacica koja vrlo jeftino sije i prepravlja sve...
ja sam odnjela par hlaca kojih sam se vec nanosala i nije mi bilo zao kvariti ih i teta mi izrezala prednji dio,ubacila elasticno platno i gumu i uzela mi 2km...
jedne crne hlace sam prepravila cim sam ostala trudna i nosim ih i dan danas a 31 sedmica...istina je da su malko tanje nece moci kad zahladni al sto se tice tog platna sto mi je stavila mogla bi do kraja nositi ih...

kod Amre meni nista nemoze...moj konfekcijski broj prije trudnoce je 44 i kad sam dosla kod nje sve mi malo...mene izvlaci visina i stvarno nisam tenk...a stvarno nemoze...
isplatnija mi je teta krojacica nego iko drugi a hlace sasije za 20km


_____________________________



(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odjeća za trudnice - Zenica / Tuzla
18.10.2009 8:35:11   
Zoe
IZVORNA PORUKA: manuela

,jedino što ti mogu reći a valjda će ti biti od pomoći,jeste da je ta radnja na ulazu,kad platiš parking,odmah preko puta parkinga pravo je ta radnjica.

Ja sam tu kupovala samo hlače,a majičice i tunikice sam nosila svoje što sam imala.



Juče bila i pogubila se od silnih radnji, prošla sam kroz neke tzv. hale V,VI, VII, do XII, tu radnju nisam našla, al sam usput u nekoj radnjici našla user posted image  hlače, ugodne i lijepe, cijena 40KMuser posted image   a parkinga ima koliko ima i ovih halauser posted image , ma haos, tako da je zbilja najbolje ići s nekim ko zna tačnu lokacijuuser posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *