|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dalsy sirup ibuprrofenum
10.10.2009 19:20:56   
nermica
dali je ovaj sirup u nekim zemljama izbaćen iz upotrebe jer sadrži neke otrovne supstance.Ako neko ima neke informacije molim neka mi javi.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dalsy sirup ibuprrofenum
10.10.2009 20:01:20   
larina
je li to onaj za temperaturu i  bolove,mojoj djeci je doktor taj propisivao nedavno samo od razlicitih proizvodaca i ja sam trazila paracetamol sirup jer taj malo je neugodan u grlu pa djeca kad ga progutaju pocnu da kaslju jos kad imaju kasalj jos viseuser posted image

(odgovor članu nermica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dalsy sirup ibuprrofenum
10.10.2009 20:03:00   
larina
zaboravih navesti zivimo u njemackoj i taj sirup ima ovamo i moze se i bez recepta kupiti

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dalsy sirup ibuprrofenum
10.10.2009 20:12:58   
Dida79
Ja sam uvijek dalsy davala svojoj djeci i nikada nisam imala problema sa njim a zato izbacivanje sa trzista nikada nisam cula.I kod nas se moze kupiti u apoteci bez recepta.

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *