|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
12.3.2010 11:49:36   
bebacha
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nemogu da vjerujem da ovo citam.sa Ajlom je potponu ista situacija,identicni su.isto se ponasa kad joj drzim predavanja a prije 3 dana prosula brasno po podu i dosla da meni i muz kaze sta je uradila i jos pita gdje ima jos brasnauser posted image user posted image user posted image user posted image
malo off topic-ja je neku noc pitam "Ajla koga volis najvise" a ona kaze"mamu,taju i Taika Demovica"user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
12.3.2010 12:09:44   
w.pooh
Samo ću napisati da kod mene za sat vremena stan bude kao da je atomska bomba pala user posted image

a i mene moj zna malo "lupiti" ako mu nešto ne dam ili mu nešto ne odgovara, ili ako malo povisim ton onda hoće da me ljubi ili grli i kroz 5 minuta nastavlja po starom user posted image


< Poruku je uredio w.pooh -- 12.3.2010 12:11:46 >


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
12.3.2010 16:04:53   
kanita25
jooj djeca,djecauser posted image user posted image user posted image ma moja nije da neslusa i da mi pravi neke zijane po stanu ali jest stalno palila gasila tv i ja sam sve polijepila tipkice sa malim kasicicama od sirupa i rijesila jedan problem,a sporetu nedam ni da pride jedan put ga je upalila i zapalila mi drvenu tacnu i rekla sam joj normalnim tonom OVO SI SAD URADILA DA SE NISI USUDILA VISE i majkemi nikad vise i ne pomisli da pride ..ja mislim da su djeca mnogo pametnija nego sto mi i mislimo..ali eto ima nekih fazica koje brzo produ..jedno vrijeme ako kazem NE ona se udara po glavi i stipa tako jako obraze da je imala modrice po 10 dana..a kad je mene pocela cupat za kosu e Bogami sam i ja nju malo pa vise to ne radi..a od kad znam da je pocela da istrazuje svojim rukicama mene cupa za uho i prije dok sam je dojila tako bi i zaspala ali to jos uvjek radi..to nikako da prode..sad je faza da neda nikako carapice pa joj je draze cijeli dan pod dekicom biti nego da se igra,a vala se i odmorim tadauser posted image user posted image user posted image a ona je mnogo mirna, neurekla je mama...sve sto kazem NE ona ostavi i nedira..nikad je stvarno ne galamim ali ako se naljutim za nesto nedam joj da gleda crtice i onda ona sjedne pa me ono tuzno gleda i bude mi zao pa joj pustim a ona me posle sve grli i ljubi..napisah se ja vama, ne zamjerite...
sretno svakoj mami sa malim i velikim nestasnim bebcima user posted image

_____________________________

23.05.2008.-mama poljubila svoju djevojčicu
21.07.2010.-i svog malenog bumbarka

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
12.3.2010 23:42:22   
ziki
Imam ja teoriju da oni imaju svoj jezik i jedno drugom pricaju svoje zijane.user posted image user posted image user posted image OT ali i Tarik je iz cista mira jos jesenas izjavio :"voli Aju, epa Aja, Aja seka".user posted image a ovih dana je bas spominje dok se sam igra

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu kanita25)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
13.3.2010 15:34:06   
bebacha
hehe i Ajla nesto zadnji dana puno spominje Tarika,sumnjivi su miuser posted image user posted image

da se vratim na temu,ja vise neznam sta da radim sa svojim djetetom.postala je bezobrazna,agresivna i sve sto nije uredu.ona otkako je rodena ja s njom samo pricam,pricam i pricam i kad je dobra i kad nije,mislila sam da se sve rjesava pricom.medutim izgleda da nije tako.postala je nevjerovatno prkosna,sto nam je rekla i teta u vrticu da je takva.svjesna sam da vise nije beba i da sve razumije al opet radi kontru.evo primjer-kao i svaki put kad je vrijeme spavanja slijdi oblacenje pelene,krevetic,flasica i poljubac.nekad zaspi odma a nekad,uglavnom zaspi.danas je prvo 5 put skunula pelenu i trenerku i ja je 5 put obukla i objasnila joj da nesmije skidat se,da mora spavat i kad se probudi da idemo u setnju.ne,ne-ona i dalje po svom.prosula je mlijeko u krevetic(a hiljadu put sam joj objasnila da se to nesmije.nako sto sa 3 put promjenila posteljinu,i cak i ja legla na nas krevet(sto inace neradim)ona je opet pocela prosipat mlijeko i smijat mi se u lice.e tad sam pukla,izgalami se na nju i jednom je udarila po guzi.onda je htjela izac iz krevetica,naravno da legne kraj mene i da mi se mazi da bi ja popustila.e ostala sam pri svom.nisam joj dala da izade,pustila je da malo histerise,dala joj flasicu,rekla joj da sam ljuta na nju jer me nije slusala,okrenula joj leda i pravila se da spavam.ona je zaspala u roku od 3 minute.bojim se sta ce bit kad dode beba.


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
18.3.2010 15:34:56   
ziki
Ne znam šta da ti kažem, sličnu muku mučim, mada se meni tete nisu žalile da je bezobrazan. Pošle nedelje kad sam se ljutila što se kvasi reko mi je "sta te bliga" a juče je MM rekao marš. ne bih da ga tučem mada sam mu priprijetila da ću ga pletićom iglom prebit ko macu i on to sad ponavlja ko papagaj, kad ga čuješ reko bi zlostavljam ga. Normalo prijtnje nisu imale nikakvog uticaja. Pričam mu kako treba da sluša, kako je sad veliki i da nije  redu da nas tako sekira al nikakvod uticaja. S druge strane opasne stvari- nož, makaze, sklapele.... to kad vidi i na slici viče opasan, opasan i ne dira. Šou je bio prije neku veče gledamo večeru za 5 i on je samo poletio ka TV" ciko, ciko, puti to -opasan"user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
18.3.2010 15:57:26   
salmy
Ja se iskreno brinem za svojg sins cesto  se susrecem u nasoj okolini sa"bezobraznom" djecom.Mozda nisam nasla adekvatnu rijec ali da mi Bog oprosti sve sami zjanceriuser posted image user posted image user posted image imam osjecaj da sve ZNAJU i neke stvari rade namjerno,eh sad rijesenje je mozda kajs ili neznam neka sipkicauser posted image user posted image user posted image user posted image
misljenja sam da treba sa djecom pricati,ali nekad kad pretjeraju batina je svetinjauser posted image user posted image user posted image
Mozda grijesim ali doslo je vrijeme da se djeca ponasaju prema roditeljima kako da su ona njih rodilauser posted image user posted image a ne obrnuto

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
18.3.2010 16:25:04   
veeseelaa
ne griješiš salmy, malo po guzi neće naškoditi
ja Boga mi i napravim ručak, i očistim parkete i usisam i kupatilo očistim bez većih poteškoća. Malena ide zamnom al sama govori NE, NE i pokazuje prstom šta kao ne smije da dirauser posted image  
E sad ima dana kad se ubezobrazi pa se onda i ja ubezobrazimuser posted image user posted image user posted image
i moram priznati da je svaki dan sve poslušnija i razumnija, što je i logično naravno
Ne trpim bezobraznu djecu nikakouser posted image
Svi su mi govorili vidjećemo kad rodiš svoje kakva ćeš biti (kao biću blaga) a sad mi sve prijateljice čestitaju na dosljednostiuser posted image
Nastojim djetetu pružiti sve najbolje, ljubav i pažnju maximalno, radila sam i više nego što treba kao djevojka da bi ona imala lagodniji život e pa neću da me iscrpljuje svojim bezobrazlucima, da padam s nogu i da izgledam ko čaplja od umora

< Poruku je uredio veeseelaa -- 18.3.2010 16:29:56 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
18.3.2010 16:35:21   
veeseelaa
skoro sam bila na jednom rodjendanu gdje je maleni od 16 mjeseci (dva mj stariji od moje curice) napravio takav haos bacajući kikiriki, smoki, štapiće po podu da se zaista nije imalo gdje stati bez da se ne umažeš u nešto
Mali je toliko histeričan da mu majka ne može ništa kao, čim ga počne ružiti on toliko vrišti da kao ona nezna šta će nego da ga pusti da radi šta mu je volja user posted image  meni je to van pameti, ja bi njega lup lup pa bi on se zadeverao sljedeći put hoće li nešto bacati ili ne, pa ne voli ni ona svoje dijete više nego ja pa takvo nešto ne bi nikad dozvolila, još u tudjoj kući, užas, koja nekultura
Rekoh joj kad poraste ima da te bije ženouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
18.3.2010 16:39:41   
Dida79

IZVORNA PORUKA: salmy

Mozda grijesim ali doslo je vrijeme da se djeca ponasaju prema roditeljima kako da su ona njih rodilauser posted image user posted image a ne obrnuto


I ja to ovako vidim.Ali opet sa druge strane to smo mi krivi udovoljavajuci na sve moguce nacine.Sjecam se kako je prije bilo za igracke kad mi mama kupi neku sitnicu ih ja sretna presretna a sad interesantno im prvih nekoliko minuta i onda to zavrsi u kutiji za igrackeuser posted image i opet sljedeci izlazak daj druguuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
18.3.2010 16:47:43   
Dida79

Pocela sam sa metodom kaznjavanja tako kad nesta zgrijesi stavim ga na stolicu u hodniku i okrenem ga prema zidu i kazem mu sad si u kazni i objasnim mu da nije u redu to sto je napravio i zato si sada u kazni dvije minute.I naravno te dvije minute ga svi stavimo na ignore.
Ali sam sad skontala dok on sjedi onako na stolici on smislja sta ce drugo napraviti i naravno obavezno me pita:Mama jej pjosjo dije nute(jel proslo dvije minute)a tu stolicu niko ne smije pomjeriti sa tog mjesta jer pobogu si to je njegova tojica(stolica)

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
18.3.2010 22:02:48   
dinaa
I ja sam pocela sa kaznjavanjem mladje kcerke.Ja nju za kaznu stavim u cosak dvije minute,i stvarno stoji tamo.Nisam vjerovala da ce upaliti ali jeste.Mene najvise izludi kad place,vristi i histerise bezveze.Stvarno to bude bez ikakvog razloga, e tada ide u cosak.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
19.3.2010 8:19:17   
Nedi
Ubrali smo prutić...2-3 puta pucpuc i sad samo kažem:"Frižider se ne smije dirati, ako odmah ne zatvoriš mama će donijeti prut", Odgovor: " Zatojio, neće mama uzet putić", naravno odmah ga pohvalim. Eh sad  zatvori on  ali od muke što ne smije dirati jučer je došao kod mm-a i šutnuo ga u gips (mm ima gips do koljena i mi mu objasnili kako tatu boli i kako ga ne smije tući, a on još u kućnim papama sa gumenim đonom namjerno ga šutne)
I uradi još milion drugih stvari kao zamjenu što nije dirao frižideruser posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
19.3.2010 8:27:53   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Nedi

Eh sad  zatvori on  ali od muke što ne smije dirati jučer je došao kod mm-a i šutnuo ga u gips (mm ima gips do koljena i mi mu objasnili kako tatu boli i kako ga ne smije tući, a on još u kućnim papama sa gumenim đonom namjerno ga šutne)
I uradi još milion drugih stvari kao zamjenu što nije dirao frižideruser posted image


Izvini morala samuser posted image user posted image Tako mali a vec znaju gdje treba udaritiuser posted image
Jeednom moj sin palio elektricnu pec i ja pocnem ruziti i govorim brzo gore kod babe sjedi i da se nisi pomjerio dok ti ja ne kazem!E sad mm da ispadne ko fol da ga odbrani uzme ga sebi na prsa.A maleni kako je vec bio ljut sto sam ga izbacila iz kuhunje uzme mm i stisne ga prsticima za obraze tako jako da su mu po tri krvave parnice ostale na obrazima.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
19.3.2010 9:16:30   
veeseelaa
jao što mene nervira i jako ljuti kad ja ružim malenu a mm, moja mama il neko od prisutnih počne da je brani
Do duše više ne smiju, ko veli ova nahlada pobiće nas svijuuser posted image user posted image user posted image
Nema šta gore za vaspitanje djeteta kad npr jedan roditelj ruži a drugi brani, dijete uvijek misli da će naći utočište kod onog drugog i onda je sve bezobraznije i bezobraznije
Ja ne dam da je niko uzme kad je ja naružim, nek otplače... i nek skonta da joj nema druge nego kako joj ja kažem u tom momentu
I zaista smatram da je ružno ponašanje djeteta neuspjeh roditelja, i kad ona nešto radi što ne treba između ostalog ljutim se na sebe, je da je još mala (14 mjeseci) al kad bude veća još veću pažnju ću da usmjerim na njeno ponašanje, naravno tada će paliti i razgovor pa će nadam se ići sve lakšeuser posted image  najgori je ovaj period kad oni ne razumiju o čemu im govoriš pa ti je NE, NE glavna
I NE mi se više zgadilo, jedva čekam period kad će me razumjeti kad joj budem objašnjavala zašto je nešto DA a nešto NE

< Poruku je uredio veeseelaa -- 19.3.2010 9:26:20 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
19.3.2010 9:55:22   
salmy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jao što mene nervira i jako ljuti kad ja ružim malenu a mm, moja mama il neko od prisutnih počne da je brani
Do duše više ne smiju, ko veli ova nahlada pobiće nas svijuuser posted image user posted image user posted image
Nema šta gore za vaspitanje djeteta kad npr jedan roditelj ruži a drugi brani, dijete uvijek misli da će naći utočište kod onog drugog i onda je sve bezobraznije i bezobraznije
Ja ne dam da je niko uzme kad je ja naružim, nek otplače... i nek skonta da joj nema druge nego kako joj ja kažem u tom momentu
I zaista smatram da je ružno ponašanje djeteta neuspjeh roditelja, i kad ona nešto radi što ne treba između ostalog ljutim se na sebe, je da je još mala (14 mjeseci) al kad bude veća još veću pažnju ću da usmjerim na njeno ponašanje, naravno tada će paliti i razgovor pa će nadam se ići sve lakšeuser posted image  najgori je ovaj period kad oni ne razumiju o čemu im govoriš pa ti je NE, NE glavna
I NE mi se više zgadilo, jedva čekam period kad će me razumjeti kad joj budem objašnjavala zašto je nešto DA a nešto NE
to si vala u pravu! ili kad jednan roditelj ruzi djete a drugo kaze "nemoj ga" i tada je djete izgubljeno i ni samo ne zna sta mu je cinit!
A mi smo imali komsije koji su odgajali djecaka (kao samo pricom)nesmijes mu reci NE to se djeci ne govoriuser posted image user posted image user posted image tako kad dodju kod nas to je uzas,mali radi sta hoce i sto je njemu cejf.Jednom kaze mm ne ne to dirati(tv) kaze njegov tata:Ma neka dira ako pokvari ja cu platitiuser posted image user posted image user posted image user posted image mm poludio,i od tada smo izbjegavali kontakte.Ne znam sta nas ceka ali cemo se truditi svim silama da djete bude mirno,jer ako ga naucimo da sve smije dirati takav ce biti gdje god da dodjemo! Sto je najveci fol niko nece voljeti da dodjemo u posjetu,jer sa takvim djetetom nismo nigdje pozeljniuser posted image user posted image
Ja sam svjesna da ima hiperaktivne djece ali sam ubjedjena da je sve do odgoja!!
Ja neznam sta se desava sa roditeljima ali u nasoj okolini su sva djeca nekako razmazena i bezobrazna!
Cesto cujem komentar:.vidjecete kad budete imali svojeuser posted image user posted image  
mozda ga trabam pustiti da mi skace po glaviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
19.3.2010 10:03:05   
veeseelaa
e čuj on će platiti, koja drskost, kakvi roditelji takva i djeca
E sad baš kad su djeca mala mogu i razumjeti da ne znaju šta rade al da su im roditelji pasivni posmatrači e to već ne razumijem user posted image  
Raja konta ako ona voli svoje dijete da ga cijeli svijet voli i da mu je isto simpa kad prospe sok po tepihu, opali nekog i sl i još kad kaže roditelj vidi ga (ponosito) meni nije dobro user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
19.3.2010 10:12:06   
salmy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Raja konta ako ona voli svoje dijete da ga cijeli svijet voli i da mu je isto simpa kad prospe sok po tepihu, opali nekog i sl i još kad kaže roditelj vidi ga (ponosito) meni nije dobro user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ponosni roditeljuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sto mali pokvari tv! svasta,vjeruj taj djecak je sad veliki  ali i dalje je isti onakav i radi sta on hoce!!!
kaze mami:mamaaaaaaa napravi mi kakaooooooo odmahuser posted image  a ona naravno napraviiiiiii odmahhhhuser posted image user posted image user posted image user posted image
grozna sam ali me stvarno takvo ponasanje nervirauser posted image user posted image  

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
19.3.2010 10:14:33   
veeseelaa
dobio bi on kakao od mene ODMAH user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 19.3.2010 10:15:26 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
19.3.2010 10:15:26   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: Nedi

Eh sad  zatvori on  ali od muke što ne smije dirati jučer je došao kod mm-a i šutnuo ga u gips (mm ima gips do koljena i mi mu objasnili kako tatu boli i kako ga ne smije tući, a on još u kućnim papama sa gumenim đonom namjerno ga šutne)
I uradi još milion drugih stvari kao zamjenu što nije dirao frižideruser posted image


Izvini morala samuser posted image user posted image Tako mali a vec znaju gdje treba udaritiuser posted image
Jeednom moj sin palio elektricnu pec i ja pocnem ruziti i govorim brzo gore kod babe sjedi i da se nisi pomjerio dok ti ja ne kazem!E sad mm da ispadne ko fol da ga odbrani uzme ga sebi na prsa.A maleni kako je vec bio ljut sto sam ga izbacila iz kuhunje uzme mm i stisne ga prsticima za obraze tako jako da su mu po tri krvave parnice ostale na obrazima.


I mi smo imali tu epizodu, samo što je u ljutnji mene tako uhvatio...ja svima na poslu govorila da me mm naštelio u facuuser posted image , ali to više na meni nije ponovio puc-puc 2 puta- prutić zakon. Nekako se boji prutića a još ga nikad nismo čak ni malo jače pucnuli, jedva da ga dotakne po peleni on već plače.
Ovo što vesela kaže za ponašanje u gostima....joj i ja to mrzim i kad negdje odemo ja objašnjavam da ne smije dirati a domaćini - ma pusti on je maliuser posted image . Ja ne dam da se diraju stvari u tuđoj kući...kod nas je nešto i ok ali u gostima NE.


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
19.3.2010 10:18:24   
salmy
Mozda su djecaci drugaciji od djevojcicauser posted image user posted image user posted image one su nekako njeznije,a djecaci grubiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
19.3.2010 10:20:18   
veeseelaa
meni je na babine bila jedna prijateljica s malenim od 3,5 god, zamal mi dijete ne udavi a ona ko pašinica sjedi i ne mrda, a ja neznam šta ću, neugodno mi da stalno malog upozoravam al kad je prevršio granice rekoh joj: hoćeš li mu Boga ti reći da razguliuser posted image user posted image user posted image  i da sjedne na jedno mjesto, udaviće mi dijeteuser posted image  
Ja odem u spavaću da malenoj presvučem pelenu a on zamnom, i hoće da je stiska za ruke, obraze, noge, vidim dijete mi na rubu plača
Rekoh brzo izlazi ako te nabijem nogom biće tiuser posted image user posted image user posted image
što reče salmy baš sam groznauser posted image user posted image user posted image  


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
19.3.2010 10:21:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: salmy

Mozda su djecaci drugaciji od djevojcicauser posted image user posted image user posted image one su nekako njeznije,a djecaci grubiuser posted image user posted image user posted image user posted image


ma vala ima i djevojčica da se naježiš

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
19.3.2010 10:25:44   
Nedi
Čuj mama sjedi i ne mrdauser posted image (ovo mi fakat smeta) ja svog dječaka niti djelić sekunde ne ispuštam iz vidokruga kad smo u gostima iz dva razloga: može se povrijediti jer ipak nije svačija kuća prilagođena djeci kod nekoga možda nož stoji na dohvat ruke, ili može napraviti štetu domaćinu što apsolutno ne dozvoljavam.
Ali zanimljivo, moj dječak je u gostima jako pristojan i poslušan, samo hoda i gleda.




_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Agresivno ponasanje, bebe od 1-2 godine
19.3.2010 10:26:37   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: salmy

Mozda su djecaci drugaciji od djevojcicauser posted image user posted image user posted image one su nekako njeznije,a djecaci grubiuser posted image user posted image user posted image user posted image


ma vala ima i djevojčica da se naježiš


vesela kakva si ti bila u uzrastu od 2-3 godine?user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Nedi -- 19.3.2010 10:27:08 >


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *