RE: Kupus dijeta (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


Lady26 -> RE: Kupus dijeta (11.1.2013 21:55:04)


IZVORNA PORUKA: canim

Jeli vama jedini obrok u danu kupus corba ? [sm=zmeden.gif]

Ma joook, moze kupus na razne nacine [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Salim se, ima odredjeno sta se koji dan jede [sm=smiley1.gif]




canim -> RE: Kupus dijeta (11.1.2013 21:57:38)


IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: canim

Jeli vama jedini obrok u danu kupus corba ? [sm=zmeden.gif]

Ma joook, moze kupus na razne nacine [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Salim se, ima odredjeno sta se koji dan jede [sm=smiley1.gif]

Uh dobro je onda, kako jasmin to sve opisa ja mislila jedini obrok kupus [sm=jezicek.gif]




jasmin -> RE: Kupus dijeta (14.1.2013 11:20:56)

Prethodnog dana sam jela sve sto sam zeljela...ali naravno...nisam mogla kolicinski puno. Cijeli dan sam imala ciscenje organizma i cijelu noc. Visnja...je li to ok? Pretpostavljam da jeste.
Danas tako rado nastavljam s kupus corbicom i vocnim danom.




Skvo RR -> RE: Kupus dijeta (14.1.2013 11:32:14)

svaka vam cast sa tim kupusom..ja ga ne podnosim....ali bas[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]..uglavnom sretno svima![image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Medić* -> RE: Kupus dijeta (14.1.2013 11:35:07)


IZVORNA PORUKA: jasmin

Prethodnog dana sam jela sve sto sam zeljela...ali naravno...nisam mogla kolicinski puno. Cijeli dan sam imala ciscenje organizma i cijelu noc. Visnja...je li to ok? Pretpostavljam da jeste.
Danas tako rado nastavljam s kupus corbicom i vocnim danom.


Ja cula da ti super izgledas a vidi je ona kupusarka [sm=smiley36.gif]

I ja sam bila jednom na kupusu, kratko ali imalo je rezultata, od sada samo kupus salatu i sarmu jedem [sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Kupus dijeta (14.1.2013 11:36:33)


IZVORNA PORUKA: jasmin

Prethodnog dana sam jela sve sto sam zeljela...ali naravno...nisam mogla kolicinski puno. Cijeli dan sam imala ciscenje organizma i cijelu noc. Visnja...je li to ok? Pretpostavljam da jeste.
Danas tako rado nastavljam s kupus corbicom i vocnim danom.


normlano je [sm=bravo.gif]




jasmin -> RE: Kupus dijeta (14.1.2013 11:40:41)


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: jasmin

Prethodnog dana sam jela sve sto sam zeljela...ali naravno...nisam mogla kolicinski puno. Cijeli dan sam imala ciscenje organizma i cijelu noc. Visnja...je li to ok? Pretpostavljam da jeste.
Danas tako rado nastavljam s kupus corbicom i vocnim danom.


Ja cula da ti super izgledas a vidi je ona kupusarka [sm=smiley36.gif]

I ja sam bila jednom na kupusu, kratko ali imalo je rezultata, od sada samo kupus salatu i sarmu jedem [sm=smiley36.gif]


Ma super,elegantno popunjena...tako sam sinoc rekla kada smo pricali o mom rezimu prehrane zbog zdravlja...cure se nasmijale i rekle da nema potrebe. I otkrih da je za ovaj njihov komentar `nema potrebe` trik u krasnoj trapez tunici koja namjenski pokriva visak.

A oklen li si cula [sm=smiley14.gif]?




Skvo RR -> RE: Kupus dijeta (14.1.2013 11:41:35)

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: jasmin

Prethodnog dana sam jela sve sto sam zeljela...ali naravno...nisam mogla kolicinski puno. Cijeli dan sam imala ciscenje organizma i cijelu noc. Visnja...je li to ok? Pretpostavljam da jeste.
Danas tako rado nastavljam s kupus corbicom i vocnim danom.


Ja cula da ti super izgledas a vidi je ona kupusarka [sm=smiley36.gif]

I ja sam bila jednom na kupusu, kratko ali imalo je rezultata, od sada samo kupus salatu i sarmu jedem [sm=smiley36.gif]


Ma super,elegantno popunjena...tako sam sinoc rekla kada smo pricali o mom rezimu prehrane zbog zdravlja...cure se nasmijale i rekle da nema potrebe. I otkrih da je za ovaj njihov komentar `nema potrebe` trik u krasnoj trapez tunici koja namjenski pokriva visak.

A oklen li si cula [sm=smiley14.gif] ?

sta te brigus to..bitno je da je provaljeno....[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Medić* -> RE: Kupus dijeta (14.1.2013 11:43:45)

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: jasmin

Prethodnog dana sam jela sve sto sam zeljela...ali naravno...nisam mogla kolicinski puno. Cijeli dan sam imala ciscenje organizma i cijelu noc. Visnja...je li to ok? Pretpostavljam da jeste.
Danas tako rado nastavljam s kupus corbicom i vocnim danom.


Ja cula da ti super izgledas a vidi je ona kupusarka [sm=smiley36.gif]

I ja sam bila jednom na kupusu, kratko ali imalo je rezultata, od sada samo kupus salatu i sarmu jedem [sm=smiley36.gif]


Ma super,elegantno popunjena...tako sam sinoc rekla kada smo pricali o mom rezimu prehrane zbog zdravlja...cure se nasmijale i rekle da nema potrebe. I otkrih da je za ovaj njihov komentar `nema potrebe` trik u krasnoj trapez tunici koja namjenski pokriva visak.

A oklen li si cula [sm=smiley14.gif]?


[sm=smiley14.gif][sm=smiley36.gif]

potpisujem Skvo [sm=smiley36.gif]





jasmin -> RE: Kupus dijeta (14.1.2013 11:44:14)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR



sta te brigus to..bitno je da je provaljeno....[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


Pa i ja mislim da je zesca provala [sm=jezicek.gif].




jasmin -> RE: Kupus dijeta (14.1.2013 11:44:41)

[sm=smiley1.gif]




jasmin -> RE: Kupus dijeta (15.1.2013 11:06:09)

Drugi dan druge petice. Ogledalo pokazuje da napredujem [sm=smiley36.gif].
Sanjala sam da trenutno imam 62 kg,sto je 2 kg do onog sto bih,kad sam vec krenula s ciscenjem,zeljela postici. Snovi su odlicna motivacija [sm=jezicek.gif].




Lady26 -> RE: Kupus dijeta (15.1.2013 11:16:00)

Jasmin, izvini na pitanju [sm=smiley4.gif] (a pisala si vec) kako se manifestuje "ciscenje" jel ono sto mislim da jeste [sm=jezicek.gif], cesta velika nuzda?
Zanima me kako bih mogla ukomponovati malo ovu dijetu uz dukana ali ako je takva situacija, ne mogu osim vikendom [sm=smiley36.gif]




jasmin -> RE: Kupus dijeta (15.1.2013 11:20:51)


IZVORNA PORUKA: Lady26

Jasmin, izvini na pitanju [sm=smiley4.gif] (a pisala si vec) kako se manifestuje "ciscenje" jel ono sto mislim da jeste [sm=jezicek.gif], cesta velika nuzda?
Zanima me kako bih mogla ukomponovati malo ovu dijetu uz dukana ali ako je takva situacija, ne mogu osim vikendom [sm=smiley36.gif]


Jeste ćeri [sm=jezicek.gif]. Ali nastupa onaj dan kad brljam i jedem svasta...bas je cesto. Juce i danas,kada ne jedem svasta ok je. Pristojno [sm=smiley36.gif].




Lady26 -> RE: Kupus dijeta (15.1.2013 11:22:48)

Kuku meni zamisli me na poslu [sm=smiley36.gif]
Prenijela bih racunar u halu [sm=sad.gif]
Hvala, ipak cu to ostaviti za vikend... [sm=smiley1.gif]




jasmin -> RE: Kupus dijeta (15.1.2013 11:36:50)


IZVORNA PORUKA: Lady26

Kuku meni zamisli me na poslu [sm=smiley36.gif]
Prenijela bih racunar u halu [sm=sad.gif]
Hvala, ipak cu to ostaviti za vikend... [sm=smiley1.gif]


[sm=jezicek.gif]




jasmin -> RE: Kupus dijeta (17.1.2013 16:44:52)

4.dan 2 petice pri kraju. Pijuckam mlijeko s medom,da probam i to. Osjecam se dobro trenutno. Pozeljela sam slatkise,ali sad pa sad dodje prekosutra [sm=smiley36.gif].




lorus -> RE: Kupus dijeta (21.1.2013 17:11:26)

Drage zenice evo od danas sa vama jos jedna kupusarka, danas prvi dan, nije supica uopste losa, samo ja volim puno cokoladu i fine domace kiflice, ali izdrzacu...Sretno nam bilo svima.




jasmin -> RE: Kupus dijeta (21.1.2013 17:18:19)


IZVORNA PORUKA: lorus

Drage zenice evo od danas sa vama jos jedna kupusarka, danas prvi dan, nije supica uopste losa, samo ja volim puno cokoladu i fine domace kiflice, ali izdrzacu...Sretno nam bilo svima.


Dobro nam dosla [sm=bravo.gif]. I ja sam bila zestoka cokoholicarka,na slatku bih mogla zivjeti,ali za zdravlje sve se moze.




bebaa -> RE: Kupus dijeta (19.2.2013 23:28:49)

Rješava Fata križaljku i pita Muju.
"Vrsta povrća tri slova?"
"Kupus" reče Mujo.
"Nemože stati!" reče Fata.
"Pa stavi manju glavicu."




Dadli -> RE: Kupus dijeta (13.3.2013 11:46:50)

Koliko dugo se smije drzati ova dijeta i koliko bi stetna mogla biti? Preporucuje li se fizicka aktivnost uzevsi u obzir nagli veliki gubitak kilograma?
Pokusala bih, ali bih da cujem realna iskustva prije nego zagazim [sm=smiley36.gif]
Unaprijed hvala, drage moje, na odgovoru i drzimo fige jedni drugima [sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Kupus dijeta (13.3.2013 16:41:14)

jako je zdrava.... fizičke aktivnosto su bolje nakon dijete ...




bebaa -> RE: Kupus dijeta (10.6.2013 13:28:31)

jako volim kupus ali ne vjerujem da bi me držao na životu....drugi dan bi lipsala....[sm=jezicek.gif]




anitaa -> RE: Kupus dijeta (3.3.2014 13:01:42)

vidim odavno niko nije ništa pisao o kupusu, je li tako strašna dijeta ili ima boljih? je li neko probao 9 kg dijetu? 




Visnja RR -> RE: Kupus dijeta (15.12.2018 13:43:33)

dragoj našoj članici s RRFB koja nije mogla pronaći ovu temu na frumu evo ja je dižem ...

pročitaj sve komentare!

čorbica je malo gadna ali izdrži se....savjet miksaj je ... drugi ili treći dan bude kriza...pij dosta vode

ne znam koliko kilograma trebaš izgubiti ali ako imaš veliki višak lakše se gube kilogrami za kraće vrijeme
ne očekuj čudo za 7 dana ...
najzdravije je da svaki 7.dan praviš pauzu pa opet... ali u toj pauzi da baš ne pretjeruješ :)

sretno!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>