|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Mostar
1.2.2009 8:12:37   
mamyca
Drage moje,neki dan sam citala jedne novine i u njima pise da porodiliste Brankovac nema cak ni inkubatora?user posted image user posted image
Ja koliko znam ima,pa molim vas rijesite mi dilemuuser posted image .


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Porodilište Mostar
1.2.2009 9:00:24   
mamy Sabina
ima sigurno,na spratu iznad,na pedijatriji
ustvari bio je sigurno ljetos kad sam ja ležala na ginekologiji,
žena koja je ležala sa mnom u sobi je rodila na carski i bebač je bio u inkubatoru na
pedijatriji



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Porodilište Mostar
1.2.2009 10:27:41   
sanelicaaa
Gdje to procita mamyce user posted image
Imaju inkubatori, 100% ;) No sikiriki ;)




_____________________________

DENIJAL, 10.07.2008
DIN, 04.10.2009


(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Porodilište Mostar
1.2.2009 10:29:56   
mamyca
Ma znam i ja da imaju,kad sam ja rodila,isto je dijete od zene koja je bila samnom u sobi bilo u inkubatoru.Rekoh da nije bilo neke promjeneuser posted image user posted image .Procitala sam u Azri,ostala zacudjenauser posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Porodilište Mostar
1.2.2009 10:46:16   
kristijan
ja imam ali ne znam jesu li preselili nije loše wc je za 10 što je ženi vrlo važno meni je bila jedna babica višnja zlato od žene ko svoje dijete me pazila a ne zna me a to je bilo 2003 a 2 sam rodila u splitu i iskreno ovdje su sestre bolje dr te bar porodi dole ga ne vidiš

_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Porodilište Mostar
4.2.2009 13:19:12   
anitaMO
ginekologija je prešla,pa one koje će radjati gore na b.b molim da nam sve prepričaju kako je.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Porodilište Mostar
4.2.2009 13:21:50   
anitaMO
višnja više nije babica sad radi na ginekologiji.babice su Ružica,Karmela,Mirjana .te znam jer su bile kad sam ja radjala .sve su extra koja vas got zapadne.ako ima još koja dodajte.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Porodilište Mostar
4.2.2009 13:23:04   
anitaMO
zna li iko radi li DR.Mišić privatno.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Porodilište Mostar
4.2.2009 20:18:58   
ivona_g
mene zanima zna li ijedna od vas radi li dr.Soldo privatno?porodio mi je 2 kolegice i sve su male samo riječi hvale ali im nije vodio trudnoću već se zatekao dežurni.doduše one su mu dobro i platile pa je možda i zatouser posted image ja sam imala missed u kolovozu i tada me nekoliko puta pregledavao i baš je bio smješan i opušten i svidio mi se.rekli su mi da će te teško primit ako nemaš vezu da ti vodi trudnoću,znači li to da radi samo u bolnici?sa mnom je bila jedna djevojka u sobi i stalno joj je dolazio i šalio se s njom i baš je divan sa svojim pacijenticama-doduše to je neka veza u nje bila jaka.sad sam u 2. mjesecu trudnoće i htjela bi nekog dobrog doktora s kojim mogu i popričat i koji će me savjetovat...a ne ko dr.Knežević u kojeg pregled traje 3 min.pa molim inf.ako tko ima o ovom dr.Soldi

(odgovor članu lalaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Porodilište Mostar
16.2.2009 14:08:37   
teta berta
je li se ta djevojka možda zvala tea. mogu ti saznati za soldu sve što te zanima i br mobitela ako želiš. poslat ću ti pp ako hoćeš

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu ivona_g)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Porodilište Mostar
16.2.2009 22:20:54   
Lana_
ja sutra idem na pregled u novu bolnicu,jedva čekamuser posted image
javim vam kakvo jeuser posted image


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Porodilište Mostar
16.2.2009 23:15:56   
noaa
ja sam bila u subotu na pregledu u novoj bolnici,odlicno je kazu da u svakoj sobi na porodjajnom imaju po 4 kreveta,zaseban wc i tus kabina.ali rade iste krave koje nije briga hoces li crknuti i ti i beba..gade mi se a ja sam nagla po prirodi pa mislim da cu ratovati s njima kad budem gore.

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Porodilište Mostar
16.2.2009 23:39:18   
teta berta
noa slažem se s tobom. da je bar i novo i humanije osoblje...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 10:02:41   
Lana_
kakve to vještice rade,kukuuser posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 11:06:32   
ivona_g
ne znam kako se zvala user posted image .smeđu kosu imala lijepa mlada...neko čudno prezime ima.mislimo li na istu?znaš li je ti ili?je li tebi Soldo vodio trudnoću?kakav ti je bio?vidim da imaš malu user posted image user posted image  joj i ja bi jednu aBd...ja sam trenutno u Kneževića i on mi trudnoću vodi kao nimalo rizičnu mada sam imala već 3 spontana u 2 godineuser posted image  pa bi radije nekoga ko će mi briseve izvadit i malo više pratiti moje stanje ozbiljnije.kakav je ovaj po tom pitanju?joj nikad neću zaboravit kako je ljetos došao dok sam bila u bolnici toj maloj negdje u 2 sata iza ponoći i nosi joj burekuser posted image .on valjda nekog poradjo pa budan.i pali kralj svjetlo i budi nju i govori evo ti jedi da te skinemo s infuzije potroši nam sve boceuser posted image .ona ga umal nije mršnula što je budi i okrene se ona da spava a on pravac meni i govori njoj ne moraš,ima ko hoće jel tako gospođo?user posted image ma ja umrla od smijeha.pošalji mi br. na pp i napiši molim te gdje ima privatno da odem dok nije puno uznapredovala trudnoća

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 11:08:25   
ivona_g
javi ja sam čula da je fenomenalno.znaš li kakva je rađaona?

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 12:09:46   
teta berta
danas ću ti sve javit. je je, to ti je bilo na ljeto, bas u osmom mjesecu kada sam ja rodila a ona zaglavila u bolnici. to mi je rođakova žena... Soldo je njihov obiteljski prijatelj. Mislim da on nema privatno ordinaciju, ali do večeras ću ti sve saznat. I meni je trudnoću vodio Knežević, meni je bio ok, čak mi se javio s godišnjeg, trebao doć da me porodi, ja ranije dan rodila. Ako te smijem pitati, imaš li ti možda malenog sina??? Sjećam se da je s eom u sobi bila jedna žena koja je imala spontani, mozda se znamo, ja sam stalno visila kod vas u sobi br.6....

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu ivona_g)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 12:17:43   
noaa
ivona jesi li pokusala doci do dr.busica? ja sam pravo zadovoljna sa njim meni je do sad sve hvala bogu ok,dogurala sam do 9-og mjeseca a nisam mu niti jednom isla privatno niti sam mu bilo sta poklanjala a za tog dr.soldu iskreno nisam nikad cula

(odgovor članu ivona_g)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 12:22:37   
teta berta
mene je porodio bušić na carski... cifru je otvoreno rekao prije poroda...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 12:25:35   
anitaMO
bušić je extra.Soldo,Zadro su super doktori.ali najviše zamjerki imam na Bjelanovića,e što njega ne mogu.sesre su mi ok sve do jedna osim sestre lidije sa porodjajnog.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 12:27:58   
anitaMO
meni je vodila trudnoću i porodila DR.JURIĆ.za nju nemam riječi .dovela još 2 doktora na porod.muž je dao od srca za muštuluk.ne mogu joj se nikad zahvaliti.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 12:28:49   
teta berta
kako koja, višnja mi je ok i ona debeljuca mi je extra... jedna mi je na krevetu iglu ostavila.

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 12:34:53   
anitaMO
meni marica probila venu na ruci,ruka mi crna bila 20 dana.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 12:37:17   
teta berta
kako mi je bilo žao kad sam čula da je umrla, nikad nisam išla kod nje, ali čula sam samo riječi hvale. A Bušić mi je isto ok eto prvi put ga vidila na porodu, on me jedini primio kad nitko drugi nije htio. I šalio se sa mnom, u sali mi stalno govotio kako sam našla zgodnog muža, a poslije i svekrvi govorio kako ima lijepog sina. Ja ga poslije zezala kako se sviđa doktoru... Je da on očekuje poklon, ali je korektan i super mi je uradio carski, obilazio me... Mogli bi se mi sastat na kavici pa razglabat o našim doktorimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Porodilište Mostar
17.2.2009 12:39:32   
teta berta
meni nisu htjeli promjenit braunilu, pa molila da mi daju bocu u guzu, bolila ruka pravo

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *