|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Mostar
25.8.2013 18:40:20   
babybee
Ja sam se porodila carskim prije 18 dana pitaj sta te zanima :)

(odgovor članu mostarka82)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Porodilište Mostar
25.8.2013 18:45:29   
babybee
Moje iskustvo s BB : lezala sam duuuugo, postala inventar gore hehe.. sestre na patologiji su odlicne, ma ne znam koja je bolja od koje.. doktori su isto ok ..cistoca hm..moglo bi i bolje, hrana ok, bolnicka.. sestre na babinjacama su dobre, pogotovo sestra Ines , Rusmira, babica Blaza ima nekih koje su tako tako ali ok..i one mogu proci..Sve sa sobom morate imati, ama bas sve.bolnica nema nista., al ipak se necu zaliti.. a PEDIJATRIJA??? to je velika zalost gdje nam djecica budu, majko mila, kazu da se pravi djecja klinika i iskreno se nadam jer uvjeti u kojima bebice borave su uzas...

(odgovor članu babybee)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Porodilište Mostar
25.8.2013 20:18:40   
Snovolovka

IZVORNA PORUKA: babybee

Ja sam se porodila carskim prije 18 dana pitaj sta te zanima :)


Poslala sam ti PP pošto me zanima puuuuno stvari pa da ovdje ne duljimo ;-)

(odgovor članu babybee)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Porodilište Mostar
26.8.2013 19:38:45   
Snovolovka

IZVORNA PORUKA: babybee

Moje iskustvo s BB : lezala sam duuuugo, postala inventar gore hehe.. sestre na patologiji su odlicne, ma ne znam koja je bolja od koje.. doktori su isto ok ..cistoca hm..moglo bi i bolje, hrana ok, bolnicka.. sestre na babinjacama su dobre, pogotovo sestra Ines , Rusmira, babica Blaza ima nekih koje su tako tako ali ok..i one mogu proci..Sve sa sobom morate imati, ama bas sve.bolnica nema nista., al ipak se necu zaliti.. a PEDIJATRIJA??? to je velika zalost gdje nam djecica budu, majko mila, kazu da se pravi djecja klinika i iskreno se nadam jer uvjeti u kojima bebice borave su uzas...


Joj čula sam za pedijatriju da je grozna...nedavno mi prijateljica rodila i bebica joj zbog žutice morala par dana tamo, a i ona s njom! Kaže živi užas!

Ovo za ponijeti sve već znam i spremna sam, a što se tiče porodiljnog odjela, nedavno sam i ja ležala dva dana tamo i zadovoljna sam! Čisto, ugodna temperatura, hrana ok, sestre super...

(odgovor članu babybee)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Porodilište Mostar
4.9.2013 18:42:26   
mostarka82
pošalji mi ponovo pp ništa mi nije došlo rado cu ti pomoci

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Porodilište Mostar
4.9.2013 18:44:24   
mostarka82
prije godinu i 5 mjeseci carski na BB čistoca bolnice OK sestre na babinjačama su super osim jedne Jelice jako je gruba i drska o babicama samo riječi hvale Blazenka Karmela odlične su. Doktori su ok manje više vecinom je sve napisano sve se zna što se njih tiče

(odgovor članu mostarka82)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Porodilište Mostar
4.9.2013 18:53:36   
Snovolovka
Hej mostarka82...nisam tebi slala pp jer su me zanimala friška iskustva, al u svakom slučaju ti hvala user posted image

(odgovor članu mostarka82)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Porodilište Mostar
4.9.2013 18:57:58   
mostarka82
ništa se nije promjenulo u zadnjih godinu dana bolje sigurno nije moze biti samo gore nazalost koliko god mogneš sama se potrudi oko dojenja ne daj sestrama blizu sebe vjeruj mi svašta sam vidjela pogotovo se čuvaj sestre Rusmire vezano za dojenje kad ti se god obrati samo joj reci sestro hvala sam ja mogu sama upamtices ove moje riječi sigurna sam upitaj koga god hoces jesam li u pravu user posted image

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: Porodilište Mostar
4.9.2013 23:37:14   
saritaa

IZVORNA PORUKA: babybee

Moje iskustvo s BB : lezala sam duuuugo, postala inventar gore hehe.. sestre na patologiji su odlicne, ma ne znam koja je bolja od koje.. doktori su isto ok ..cistoca hm..moglo bi i bolje, hrana ok, bolnicka.. sestre na babinjacama su dobre, pogotovo sestra Ines , Rusmira, babica Blaza ima nekih koje su tako tako ali ok..i one mogu proci..Sve sa sobom morate imati, ama bas sve.bolnica nema nista., al ipak se necu zaliti.. a PEDIJATRIJA??? to je velika zalost gdje nam djecica budu, majko mila, kazu da se pravi djecja klinika i iskreno se nadam jer uvjeti u kojima bebice borave su uzas...


meni stvarno nije jasno da pored dvije nove zgrade pedijatrija je smjestena u onoj oronuloj...zalosno user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu babybee)
Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Porodilište Mostar
5.9.2013 16:27:33   
Snovolovka
Mostarka82...ma samo sam se ponadala da je možda nešto bolje nego prije godinu i pol kad si ti rodila, al izgleda ništa od toga!
Što se dojenja tiče, obzirom da sam prvorotkinja, sigurno će mi trebati pomoć. Iščitala sam ja i knjiga i foruma o dojenju, odgledala i masu klipova na youtube, al sumnjam da će mi to puno pomoći kad bude trebalo stvarno dojiti...a pripazit ću na tu Rusmiru svakako (hvala na savjetu :-))

Što se pedijatrije tiče, načuh da će se praviti nova (ili možda preseliti u novu zgradu), al nažalost to nas koje smo već trudne neće zakačiti. Samo se nadam da neću morati tamo poslije poroda, tj da mi bebica neće morati tamo, a i ja s njom...možda budemo imale sreće pa je zaobiđemo :-)

Evo ako nekog možda zanima u ponedjeljak je počeo novi tečaj za trudnice i muževe i još se može priključiti. Ja sam kontala ići jer sam mislila da mi muž može biti na carskom ako to završi, međutim saznala sam da ne može tako da nisam ni krenula.

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Porodilište Mostar
10.9.2013 10:40:47   
trudnica 2x
Cao, ja sam bila na BB prije 3,5 god. Radili mi carski. Bila sam strašna, opća anestezija me uništila - kašljenje i znojenje, slabost, izboli me živu svuda i svakako, nisam se mogla od ispucalih vena (uništenih braunilama već drugi dan) dizat nikako rukama, čak su na kraju odustali od braunila i lijekove mi davali u debelo meso, to je onda dovelo do tog da s obje strane dobijem uzasne modrice i onemogućilo me da ikako ležim na boku... Uglavnom - traumatično iskustvo... Sad trebam krajem godine drugo roditi, kakva su vaša iskustva - opet carski ili prirodno? Najviše me zanima šta misle mame koje su prošle i jedno i drugo? Rado bih probala prirodni ako bude išlo, ali malo me i strah zbog iskustva od prošli put kad se bebi ctg usporio i bilo je bas opasno...

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Porodilište Mostar
10.9.2013 17:44:56   
Ben 10
Ja sam radila 2 cr u Brankovcu i sto se tice cr ,oporavka i ostaloga ,jos bi ih 10 uradila.Bez i jednog problemcica je sve proslo.
Vecinu zena sto poznajem nisu imale nekih problema kod cr ,a ni prvo cr ,pa prirodno.
Mislim da trebas razgovarati sa dr ,da vidis sta on predlaze i u kakvome ti je stanju materica,dali moze izdrzati prirodno ili ne...

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu trudnica 2x)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Porodilište Mostar
17.9.2013 13:45:10   
ellene
SAmo da vas pitam, sad me mm zove i kaže čuo od jedne žene što je nedavno rodila u Mostaru, da treba sa sobom ponjeti neke ampule za kosti user posted image oni to nemaju, a nema ni u svakoj ljekarni, dođu 4 ampule koštaju 80 maraka. Jeste li vi čule za to? user posted image

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Porodilište Mostar
17.9.2013 16:17:41   
Snovolovka
Za kosti user posted image Ja prvi put čujem za to!
Moja ti je preporuka da ne kupuješ ništa od lijekova napamet, nego kad legneš u bolnicu pitaj sestre što će ti sve trebati pa nek ti muž ili neko drugi ode kupiti.


_____________________________

03.10.2013. mamina princeza Sara

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Porodilište Mostar
18.9.2013 19:20:02   
sunašce_moje
To bi možda mogle biti injekcije protiv tromboze, koje koštaju negdje oko 4,5 - 5 KM komad, a treba ih max 7, ali nekad oni imaju nekad ne.
A ako je nešto drugo, možda je trebalo toj ženi ako ima nekih drugih problema, što ne znači da će trebati tebi.
U svakom slučaju ništa ne kupovati unaprijed, nego kad oni kažu šta vam treba, a možete imati i malo sreće, pa da ne morate ništa kupovati.

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Porodilište Mostar
19.9.2013 22:36:52   
mama_mo
Ja sam nosila sa sobom ampule Spasmax-a, i to ne košta ništa puno, nekih možda marka i nešto po komadu. Tko ide na prirodan porod preporučujem obavezno da ponesete sa sobom, uglavnom vam to i daju kad "zagusti"- kontrakcije, bolovi i to, ne mogu od viška biti, a to za kosti, prvi put čujem, pogotovu po toj cijeni. Znači spasmax i paracetamol svakako, za ostalo pitati prvo njih.

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu sunašce_moje)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Porodilište Mostar
20.9.2013 9:01:53   
elmaL

IZVORNA PORUKA: mama_mo

Ja sam nosila sa sobom ampule Spasmax-a, i to ne košta ništa puno, nekih možda marka i nešto po komadu. Tko ide na prirodan porod preporučujem obavezno da ponesete sa sobom, uglavnom vam to i daju kad "zagusti"- kontrakcije, bolovi i to, ne mogu od viška biti, a to za kosti, prvi put čujem, pogotovu po toj cijeni. Znači spasmax i paracetamol svakako, za ostalo pitati prvo njih.


e to su te, sjetih se i ja sinoć, i ja sam ih nosila..paket košta oko 1KM, dodju 4 u paketu.

ellene ja mislim da se neko tu zbunio ili nije dobro čuo user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Porodilište Mostar
21.9.2013 10:04:40   
ellene
Pitala sam svog doktora, kaže od ljekova samo nešto protiv bolova možeš paracetamol, ja sam kupila tablu paracetamola i tablu analgina pa nek ima. Kaže mi ona u ljekarni ako ćeš dojit nesmiješ ništa od ljekova ni paracetamol. Ja sam ipak uzela nek imam uzase.

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Porodilište Mostar
21.9.2013 13:38:00   
sunašce_moje
Paracetamol može, pusti ti šta ona priča.

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Porodilište Mostar
21.9.2013 14:26:28   
mama_mo
može paracetamol sigurno

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu sunašce_moje)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Porodilište Mostar
21.9.2013 15:47:27   
Snovolovka
Da se ove u ljekarnama pita, ne bi smjele ni vode piti!!! Ja ne kontam što su tako suzdržane od davanja bilo čega...pa ako dr kaže da može, onda može.
Malo koja trudnica će otići bez konsultacije s dr i kupiti sebi neki lijek na svoju ruku...pa nismo blesave user posted image

Ja neću ništa od lijekova nositi...sve što treba, može muž naknadno donijeti za 15min. Ionako sam pretovarena stvarima od toalet papira pa nadalje, ko da idem 7 dana na pusto ostrvo user posted image

Uh, možda već u utorak legnem u bolnicu i onda carski...sva sam nervozna i isprepadana, a u isto vrijeme mi drago što je skoro gotovo i što ću napokon upoznati svoju princezicu user posted image
Držite mi fige da sve prođe kako treba, a ja se javim s dojmovima čim mognem ( bolnici ne radi FB).

_____________________________

03.10.2013. mamina princeza Sara

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Porodilište Mostar
21.9.2013 17:27:01   
sretna sam jako
Ima i kod njih internet al moras sestre zamolit da u svom kompjutoru nesto urade (sta tocno ne znam) al meni su u trecem mjesecu dopustili. Lezala sam mjesec dana i net me spasavao. Samo moras nac sestru dobre volje. user posted image

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Porodilište Mostar
21.9.2013 18:20:18   
Snovolovka
Ima internet, al nemožeš na FB...blokirali ga iz nekog razlogauser posted image
Malo sam ja "prolupala lončiće" jer sam spomenula kako se neću moći javiti zbog toga, a forum radi uredno...to mi je od stresa pred porod user posted image

_____________________________

03.10.2013. mamina princeza Sara

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Porodilište Mostar
21.9.2013 18:21:42   
sretna sam jako
Hahaha znam kako je to. Nista drzi nam se i da ti sve prodje u najboljem mogucem redu.

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Porodilište Mostar
21.9.2013 19:07:30   
Snovolovka
Hvala puno user posted image

_____________________________

03.10.2013. mamina princeza Sara

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

"prijatelji " na fb
gvendolina

Drugarica iz osnovne mi salje zahtjev na fb,kaze trazi prijatelje iz razreda.par puta sam je sretala i nije se htjela ni pozdraviti,a sada bi kao voljela da pijemo kafu!

odbij zahtjev (49%)

prihvati zahtjev, ne budi smrad (10%)

mozda te ipak nije prepoznala,davno si ti isla u osnovnu:) (33%)

drugo (8%)


Broj svih glasova: 98

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *