|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
24.4.2013 20:35:50   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ovo smo ja i mm sebi kupili za prvu proslavu NG.
Najbolji mixer na svijetu.
http://www.google.ba/imgres?q=kitchenaid+mixer&um=1&safe=active&client=ubuntu&channel=cs&hl=en&biw=792&bih=443&tbm=isch&tbnid=r_50vyC68FsKoM:&imgrefurl=http://yourbestappliances.com/kitchenaid-ksm95er-review/&docid=pssyLzvs8HtecM&imgurl=http://yourbestappliances.com/wp-content/uploads/2013/02/KitchenAid-Ultra-Power-Stand-Mixer.jpg&w=1375&h=1415&ei=YJd1UYHEL5S_0QGu8oCgDQ&zoom=1&iact=hc&vpx=98&vpy=80&dur=19&hovh=228&hovw=221&tx=126&ty=135&page=1&tbnh=147&tbnw=152&start=0&ndsp=10&ved=1t:429,r:6,s:0,i:95


Kolika je cijena ovog miksera?

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
24.4.2013 20:49:16   
Galicia
Mi smo platili oko 300$.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
29.5.2013 16:18:36   
entinte
Zenice s obzirom da mi je stap za miksanje na mikseru krepao totalno htjela sam vas pitati koji stapni mikser da uzmem jer mi stvarno treba.

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
30.5.2013 18:37:08   
bebacha
.

< Poruku je uredio bebacha -- 30.5.2013 18:42:01 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
30.5.2013 18:39:08   
bebacha
.


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
30.5.2013 18:43:24   
bebacha
a kad se kupuje mikser kolika bi mu trebala biti snaga

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
24.10.2013 19:39:20   
Mya_81 RR
Bebacha, sto vise to bolje user posted image
Mislim da ovi svi samostojeci imaju bar 800, 900, a ima ih i po 1400.

Ima li neko iskustva s molinex proizvodima?
Nasla sam jedan masterchef model i djeluje mi na prvu dobar, ali sto vise istrazujem i gledam, sve sam vise zbunjena. Zapravo sam nasla neki Profi cook i ovaj Molinex i nikako da se odlucim.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
24.10.2013 19:48:07   
bebacha
a ja kad ugleda tebe na temi ja mislila ti hoces da se pohvalis da si kupila kitchen aid

nego koliko otprilike kosta mikser sa posudom od inoxa il sta vec
samo da nije plastika


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
24.10.2013 19:58:01   
Mya_81 RR
Za kitchen aid se ne bih odlucila iz prostog razloga jer kod nas je puno skuplji nego u Americi. Sto znaci da bih ga platila dosta vise samo zato sto je s 'one strane'. Za 400 dolara bi se tamo moglo nabaviti nesto sasvim pristojno, dok bi kod nas takav aparat bio dosta skuplji.

Cijena je od nekih 200KM pa dalje.

Ja sam u nedoumici izmedju ova dva, a oba imaju svoje prednosti i mane i stvarno ne znam sta da radim.
http://oscarmagno.hr/media/catalog/product/K/O/KOUZINOMHXANH-PROFI-COOK-PC-KM-1004-1440-0635621.jpg
http://oscarmagno.hr/media/catalog/product/m/o/moulinex_qa_404_d_silver_masterchef.jpg

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
24.10.2013 20:04:43   
bebacha
meni se cini moulinex bolji iz razloga sto je samo mikser pa kontam da je i kvalitetnij
jeli mu jedna mutilica
koji cu mu mane i koja cijena

ja ima samostojeci philips al prvom prilikom ga mjenjam jer je plasticna posuda uzas

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
24.10.2013 20:22:51   
Mya_81 RR
1600kn je. Pisu da je glasan i da ima plasticne zupcanike.
A slazem se da multifunkcionalnost ide na stetu kvalitete, tako da je tu i meni izbor ovaj moulinex.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
26.10.2013 0:28:43   
Lalali
Ja sam imala moulinex stapni mikseri i stavila dvije banane da izmiksam on se zapusiouser posted image
Kupim bosch mikser 3u1, znaci obicni mikser, stapni i blender i za 10 je, stalno je u pogonu

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.12.2013 9:23:47   
sirnica
Sinoć mi se bukvalno zapalila mikrovalna, iznutra gdje je onaj limić. Budući da sam je već jednom popravlja zbog sličnog kvara, danas idem po novu. Ova mi je bila Gorenje, obična, sad bih možda digitalnu. Ima li ko prijedlog?

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
21.11.2014 22:29:06   
Hanady RR
Ja sinoć neku torticu radila...
pa me nešto moj mikser koji imam zezao, pa ja malo drobila naglas...user posted image
pa ko mogla sam do sada milion puta šta bolje uzeti i tako i tako...user posted image
kad danas mm po mene sa ovim

http://www4.slikomat.com/13/1121/w67-Pictur.jpg

elem bila je to ljubav na prvo pogled...
e maloprije sam isprobala i ljubav je nastvljavena i na durgi i treći pogled...
valjda valja čemu...ovako fakat mi ne izgleda lošuser posted image


Neko iskustva sa ovim Moulinex masterchef ???

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
3.12.2014 0:22:46   
Medić*
Nemam iskustva.
Ali neka vam je hairli i neka vas dobro sluzi user posted image user posted image user posted image
Pa cemo te kolace aBg jesti user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
3.12.2014 0:38:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nemam iskustva.
Ali neka vam je hairli i neka vas dobro sluzi user posted image user posted image user posted image
Pa cemo te kolace aBg jesti user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.5.2016 8:25:21   
almondray
Ženice ,da li je netko imao problema sa smradom iz nape?
Naime,pržila sam lignje i od tad ne mogu da uključim napu,sav smrad je pokupila i ispušta ga vani.
Na uputstvu za filter piše da se mijenja 3-4 mj(čini mi se)al* ja ga niti 1 mj nisam koristila,od tog ručka je više ni ne palimuser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.5.2016 16:23:10   
Galicia
Promjeni filter, moraces. CIni mi se da se i meni to jednom desilo, ne mogu se sjetiti sta sam przila, i smrad je uvijek bio tu dok nisam promjenila filter.

Usput naspi jednu zdjelicu kafe u zrnu da kupi mirise i drzi blizu sporeta.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
17.8.2016 12:58:09   
Nedodirljiva
Drage zene,moram kupovati sporet.Ovaj put nebih sa plinom vec sa platama.Da li uzeti ravne plate i rernu sa ventilatorom ili bez,preporuka sa kojim ste vi zadovoljni.Tacno ne znam sta da radim

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
17.8.2016 17:17:08   
almondray

IZVORNA PORUKA: Nedodirljiva

Drage zene,moram kupovati sporet.Ovaj put nebih sa plinom vec sa platama.Da li uzeti ravne plate i rernu sa ventilatorom ili bez,preporuka sa kojim ste vi zadovoljni.Tacno ne znam sta da radim

Da i da user posted image
Ravni platu po mogućnosti indukcionu ,kad već kupujes.
I neka na njoj piše ceran shott. Nemoj zanussi ,kod moje svekrve se sva isparala a ako jače pritisnes izbrises one krugove
Kod mene je bauknecht ( ovako nekako se piseuser posted image )i kvalitetnija je od njene . Rernu obavezno sa ventilatorom ,nemoj gorenje i gledaj da je staklo na vratima odozgo zatvoreno ( inače sve curi unutra a teško se skida i pere)

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Nedodirljiva)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
17.8.2016 18:26:08   
Nedodirljiva

IZVORNA PORUKA: almondray
Ravni platu po mogućnosti indukcionu ,kad već kupujes.
I neka na njoj piše ceran shott. Nemoj zanussi ,kod moje svekrve se sva isparala a ako jače pritisnes izbrises one krugove
Kod mene je bauknecht ( ovako nekako se piseuser posted image )i kvalitetnija je od njene . Rernu obavezno sa ventilatorom ,nemoj gorenje i gledaj da je staklo na vratima odozgo zatvoreno ( inače sve curi unutra a teško se skida i pere)

Bojim se da te nista ne kontam.Ok da na njoj pise ceran shott(sta li je to ?).Da ne uzimam gorenje,mislis na marku? I apsoluno mi je nejasno da je staklo a ratima odozgo ? Znaci zatvara se odozgo jesi to mislila?

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
17.8.2016 19:10:28   
almondray
IZVORNA PORUKA: Nedodirljiva


IZVORNA PORUKA: almondray
Ravni platu po mogućnosti indukcionu ,kad već kupujes.
I neka na njoj piše ceran shott. Nemoj zanussi ,kod moje svekrve se sva isparala a ako jače pritisnes izbrises one krugove
Kod mene je bauknecht ( ovako nekako se piseuser posted image )i kvalitetnija je od njene . Rernu obavezno sa ventilatorom ,nemoj gorenje i gledaj da je staklo na vratima odozgo zatvoreno ( inače sve curi unutra a teško se skida i pere)

Bojim se da te nista ne kontam.Ok da na njoj pise ceran shott(sta li je to ?).Da ne uzimam gorenje,mislis na marku? I apsoluno mi je nejasno da je staklo a ratima odozgo ? Znaci zatvara se odozgo jesi to mislila?


Ovo što piše ceran schott ( gore sam neispravno napisala) je dokaz kvalitete ceran ploče ( ravne ploče ) Moja je takva i ne para se lako spuzvicom ( da spuzvicom ju je moguće isparati )i ne spada joj boja sa onih krugova i brojevi. Svekrvina zanussi nema oznaku ceran schott i sva je isparana i ta boja joj je spala .
Ravne ploče postoje obične i indukcijske . Ova druga je malo skuplja valjda i zahtjeva kvalitetnije suđe ali štedi struju . Pitaj cika googla user posted image

Na gorenje se većinom žale ,mojoj snahi nikako ne služi pa zato izbjegavaj.
Pretpostavljam da si i do sada imala rernu, vjerovatno sa zatvorenim staklom zato nisi ni primjetila .
Staklo je kod svih duplo ,jedino kod nekih između ta dva stakla odozgo imaju prorezi kroz koje ulazi sve što pokipi, para prašina itd. I da bi se opralo mora se razmontirati . A što se sa tim zafrkavati kad postoji i ovo drugouser posted image Nešto kao prozor sa vakumom u koji ne može ništa ući .

< Poruku je uredio almondray -- 17.8.2016 19:12:00 >


_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Nedodirljiva)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
17.8.2016 20:47:07   
Nedodirljiva
Ok ali kako cu znati koje je to staklo.Imas li preporuku za jedan koji sve to ima sto si nabrojala-preporucuju mi i active clear da pise na njoj,gore kupiti sporet nego avionuser posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
17.8.2016 21:53:23   
almondray

IZVORNA PORUKA: Nedodirljiva

Ok ali kako cu znati koje je to staklo.Imas li preporuku za jedan koji sve to ima sto si nabrojala-preporucuju mi i active clear da pise na njoj,gore kupiti sporet nego avionuser posted image

Evo na ovoj ne vidim te proreze,znači oni dođu sa unutrasnje strane vrata ,u visini ručke otprilike.
http://receptizabrzaijednostavnajela1.blogspot.ba/2015/10/evo-kako-da-vasa-rerna-ponovo-zablista.html
Moja je aeg ne znam koji model,na staklu ima na kojem levelu i kojoj temperaturi se šta peče, ima dosta funnkcija kao što su roštiljanje,odmrzavanje,sušenje itd....Ma snaći ćeš seuser posted image kad vidiš cijene i ostalo.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Nedodirljiva)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
17.8.2016 22:08:53   
Nedodirljiva
Mozes li mi reci koja je tacno tvoja

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *