|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Tuzli
9.10.2014 13:59:33   
Twinkies04
Zenasrce po meni je dr.Amer Mandzic najbolji sto se tice cisti,endometrioze,polipa I uopsteno svega.to je moje misljenje I iskustvp.

_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu zena srce)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Ginekolozi u Tuzli
30.10.2014 16:45:39   
TetaMarina
Citala sam vase postove i dok sam planirala bebu prije tri godine, zatim tokom trudnoce i ocito je da sve imamo drugacija iskustva. Nekome je cijena pregleda najvaznija stavka pa po tome preporucuju doktore, sto je na danasnjoj krizi i razumljivo, nekome je bitno da se isprica sa svojom doktoricom, neko ne mozda od ljekara ustao na lijevu nogu bas taj dan kad ste odlucile otici kod njih.
Evo ja cu iznijeti svoja iskustva sa doktorom Balic i doktori om Blitvic.
Dr Balic je slucajno otkrio problem u mojoj trudnoci. Kako je jedini tada radio 4D a muz i ja smo htjeli, eto, i tako da vidimo svoje prvo dijete pa smo otisli njemu odmah je uocio da je "trudnoca rizicna", kako je i rekao. Do tada ljekar koji mi je vodio trudnocu nista nije primjetio. Zamislite! Nisam imala nikakvih simptomA, ali je evidentno da sam imala skroz skracen grlic, malo otvorena i sa jako niskim plodom. Sve koje ste prosle ove muke znate sta to znaci i koliko je vazna terapija, lezanje, odlasci u bolnice. Da skratim dugu pricu u nekoliko recenica, zahvaljujuci dr Balicu imamo slatkog malog djecaka, potpuno zdravog. Dr Balic nije covjek s kojim cete na pregledu bas pricati puno, ali ono sto on prica je na mjestu i sasvim dovoljno za pacijenta u datom momentu. I sve sto ga pitate garantujem da cete dobiti odgovor. Tako da su mone preporuke definitivno ZA dr Balica.

Sa dr Blitvic imam, opet, drugacija iskustva. Njih dva komada. Zapravo, ovaj zadnji ispad me je i doveo ovamo, jer zelim reci kako nije bas sve tako sjajno u njenoj ordinaciji. Krenucu retroaktivno, od ovog novijeg.

Znaci, eto, kriza je nema se para pa i ja idem tamo gdje svi hvale a jeftino, kako kazu. I jeste, 50 km i papa i vaginalni ultra zvuk i pregled. Zaista povoljno. Doktorica je bila fer i fino mi objasnila kako joj sve izgleda okej, malo sekreta, ali vidjecemo nakon rezultata papa testa. I kaze da ce me sestra nazvati, reci mi rezultate pa ako sve bude ok, po nalaz mogu a i ne moram doci. Tako je i bilo. Sestra nazvala, veli sve super, uredan nalaz. Nakon vise od mjesec dana bio mi je potreban taj nalaz zbog drugih pretragaa i odem ja po njega. Kaze sestra: nalaz uredan, ali imate jaku upalu, evo dr je prepisala terapiju...molim??? I tu se mi raspravljamo, ko ne u pravu ko je u krivu, najmanje bitan ishod. Ja sam telefonom dobil info da je nalaz ok i da nema potrebe za bilo kakvom th. A na nalazu stoji jaka upala i prisutnost gljivica. I tako...ja odem s tim nalazom u apoteku po terapiju nakon mjesec i nesto od propisane iste...u apoteci me pitaju da li od 6 ili 12 dana...molim...cega??? Elem, dr nije napisal ni kojiko dugo da koristm vaginalete, jer po rijecima apotekarke, vrlo je bitno odrediti, u protivnom se moze atvoriti rezistencija ako se dugo trose ili manji efekat ako se koriste kratko.
Jeste, prosla sam jeftinije ali evo vi zakljucite da li cu vam ovu dr preporuciti ili ne.
Drugo iskustvo sa dr Blitvic je bilo prije cijelih 10 godina kada sam otisla na pregled zbog bolnih odnosa. Pretpotstavila sam da imam upalu i sl. Znate sta mi je rekla? Ne sekiraj se, to se s vremenom razdraditi, vi ste tek usli u spolne odnose pa je to tako. Drage moje, ja sam vec tad bila u braku i godinama iza sam imala odnose :-) Zaista jedan neprofesionLn pristup bez obzira koliko ja njoj izgledalA djetinjasto.
I eto nakon toliko godina odem ponovo i opet lose iskustvo.
Nije mi se svidio ni njen komentar kako trebam jos djece radjati, to je licna stvar mene i mog muza, nicim izazvana mi je to sugeriral pa mozda to nekim zenama odgovara, takav vid razgovora i da se "ispricate".
Meni je dovoljna strucnost, znanje i rezultati.
Nadam se da ne zamjerite sto sam se raspricala, ali mozda nekome pomogne i moja prica pri odluci.
Takodje, dr Omeragic je odlican, isto i dr Hajder, vrhunski strucnjak. Jesu skupi, ali nije to bezveze, drage moje.
Pozdrav za sve!

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Ginekolozi u Tuzli
1.11.2014 14:18:03   
Lejla23
e draga mene on zanima, ja sam u utorak isla privatno kod dr Blitvic i ok mi je ona, pa sam narucena kod nje za tri sedmice, al stvarno nisam u mogucnosti da placam sad stalno, pijem dabroston trenutno i folacin, pa sam kontala otic u pon da otvorim kartoc i da trazim da me on vodi, jer nisam cula ni jednu ruznu rijec o njemu, dok o drugima jesam, jel tebi on vodi i dalje trudnocu

(odgovor članu vedranis)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Ginekolozi u Tuzli
4.11.2014 8:53:58   
zena srce

IZVORNA PORUKA: TetaMarina

Citala sam vase postove i dok sam planirala bebu prije tri godine, zatim tokom trudnoce i ocito je da sve imamo drugacija iskustva. Nekome je cijena pregleda najvaznija stavka pa po tome preporucuju doktore, sto je na danasnjoj krizi i razumljivo, nekome je bitno da se isprica sa svojom doktoricom, neko ne mozda od ljekara ustao na lijevu nogu bas taj dan kad ste odlucile otici kod njih.
Evo ja cu iznijeti svoja iskustva sa doktorom Balic i doktori om Blitvic.
Dr Balic je slucajno otkrio problem u mojoj trudnoci. Kako je jedini tada radio 4D a muz i ja smo htjeli, eto, i tako da vidimo svoje prvo dijete pa smo otisli njemu odmah je uocio da je "trudnoca rizicna", kako je i rekao. Do tada ljekar koji mi je vodio trudnocu nista nije primjetio. Zamislite! Nisam imala nikakvih simptomA, ali je evidentno da sam imala skroz skracen grlic, malo otvorena i sa jako niskim plodom. Sve koje ste prosle ove muke znate sta to znaci i koliko je vazna terapija, lezanje, odlasci u bolnice. Da skratim dugu pricu u nekoliko recenica, zahvaljujuci dr Balicu imamo slatkog malog djecaka, potpuno zdravog. Dr Balic nije covjek s kojim cete na pregledu bas pricati puno, ali ono sto on prica je na mjestu i sasvim dovoljno za pacijenta u datom momentu. I sve sto ga pitate garantujem da cete dobiti odgovor. Tako da su mone preporuke definitivno ZA dr Balica.

Sa dr Blitvic imam, opet, drugacija iskustva. Njih dva komada. Zapravo, ovaj zadnji ispad me je i doveo ovamo, jer zelim reci kako nije bas sve tako sjajno u njenoj ordinaciji. Krenucu retroaktivno, od ovog novijeg.

Znaci, eto, kriza je nema se para pa i ja idem tamo gdje svi hvale a jeftino, kako kazu. I jeste, 50 km i papa i vaginalni ultra zvuk i pregled. Zaista povoljno. Doktorica je bila fer i fino mi objasnila kako joj sve izgleda okej, malo sekreta, ali vidjecemo nakon rezultata papa testa. I kaze da ce me sestra nazvati, reci mi rezultate pa ako sve bude ok, po nalaz mogu a i ne moram doci. Tako je i bilo. Sestra nazvala, veli sve super, uredan nalaz. Nakon vise od mjesec dana bio mi je potreban taj nalaz zbog drugih pretragaa i odem ja po njega. Kaze sestra: nalaz uredan, ali imate jaku upalu, evo dr je prepisala terapiju...molim??? I tu se mi raspravljamo, ko ne u pravu ko je u krivu, najmanje bitan ishod. Ja sam telefonom dobil info da je nalaz ok i da nema potrebe za bilo kakvom th. A na nalazu stoji jaka upala i prisutnost gljivica. I tako...ja odem s tim nalazom u apoteku po terapiju nakon mjesec i nesto od propisane iste...u apoteci me pitaju da li od 6 ili 12 dana...molim...cega??? Elem, dr nije napisal ni kojiko dugo da koristm vaginalete, jer po rijecima apotekarke, vrlo je bitno odrediti, u protivnom se moze atvoriti rezistencija ako se dugo trose ili manji efekat ako se koriste kratko.
Jeste, prosla sam jeftinije ali evo vi zakljucite da li cu vam ovu dr preporuciti ili ne.
Drugo iskustvo sa dr Blitvic je bilo prije cijelih 10 godina kada sam otisla na pregled zbog bolnih odnosa. Pretpotstavila sam da imam upalu i sl. Znate sta mi je rekla? Ne sekiraj se, to se s vremenom razdraditi, vi ste tek usli u spolne odnose pa je to tako. Drage moje, ja sam vec tad bila u braku i godinama iza sam imala odnose :-) Zaista jedan neprofesionLn pristup bez obzira koliko ja njoj izgledalA djetinjasto.
I eto nakon toliko godina odem ponovo i opet lose iskustvo.
Nije mi se svidio ni njen komentar kako trebam jos djece radjati, to je licna stvar mene i mog muza, nicim izazvana mi je to sugeriral pa mozda to nekim zenama odgovara, takav vid razgovora i da se "ispricate".
Meni je dovoljna strucnost, znanje i rezultati.
Nadam se da ne zamjerite sto sam se raspricala, ali mozda nekome pomogne i moja prica pri odluci.
Takodje, dr Omeragic je odlican, isto i dr Hajder, vrhunski strucnjak. Jesu skupi, ali nije to bezveze, drage moje.
Pozdrav za sve!




I ja sam takođe sve najbolje čula za sva tri doktora, Balićku, Omeragića i Hajderku, i sad imam problem ne znam kome otići...Imam cistu i želim trudnoću user posted image ..Trenutno sam na terapiji kod dr. Kavgića, ali nisam baš zadovoljna kako terapija napreduje...user posted image Pomoć za odabir doktora?

(odgovor članu TetaMarina)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Ginekolozi u Tuzli
23.11.2014 12:57:04   
banovici
evo i mene ..dugo sam vec na ovom portalu ali nisam aktivna na ovoj temi naime nije mi trebalo iskustvo al et zatreba unazad 2god.idem na preglede i sve uredno maternica u AVF polozaju imala 1 spontani 23.11.2013 i od tada evo puna godina nedolazi do trudnoce natjeram se na pregled kod dr.Balicke i bum moja maternica ima rog - jednoroga maternica i zbog toga tesko dolazi do zeljene trudnoce preporuka je dijagnosticka histeroskopija na ukc neradi aparat kod nje kosta 1500km a kod Suade Tinjic oko 500-800km zavisno sta je upitanju tako da sam ja u dilemi kome sta jer skupo je oboje a muz samo radi dakle jedna plata a ja na birou sa zavrsenim faxom iskreno pojma nemam i svakim danom postajem sve vise zabrinuta..da li neko ima iskustva sa tom dijagnozom svaki savjet mi je dobrodosao hvala vam ..i sretno svima

(odgovor članu zena srce)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Ginekolozi u Tuzli
23.2.2015 20:36:02   
goodla
pozz... ako moze neka preporuka za gin u domu zdravlja tz?!
prvu trudnocu mi je vodila azra blitvic- super.. al nemampara da opet placam...
pa eto... :)

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Ginekolozi u Tuzli
24.2.2015 15:13:13   
Alannah
Sve preporuke za dr.Amela Adzajlic,radi utorkom i petkom sa trudnicama. Dobra je i dr.Amra Habibovic.

(odgovor članu goodla)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Ginekolozi u Tuzli
25.2.2015 21:24:32   
goodla
Hvala!
Eto isla sam danas posto je prvi pregled, tek sam saznala da sam tr, pa kao dodite u 7, nije guzva pa cete se dalje narucivat.
Dodem u 7, puna cekaona, pocnu radit u 8. Mislim katastrofa! Cemu dolaze u 7 ak su narucene? Ili svi koji nisu naruceni dodu u 7?! Nakon sat vremena sam se digla i rekla sestri da mi da knjizicu jer imam ona dijete koje nema ko cuvat a muz mora ic radit, na sto ona govori zao mi je. Pa ako ti je zai mogla si me progurat kad sam vec rekla da sam trudna. Pa ne znam ko ima cijeli dan da sjedi i ceka da bi dosao na red. I zasto se na narucuje na prvi pregled kad su vec guzve. Razocarana totalno!

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Ginekolozi u Tuzli
26.2.2015 12:01:30   
AAvalon

IZVORNA PORUKA: goodla

Hvala!
Eto isla sam danas posto je prvi pregled, tek sam saznala da sam tr, pa kao dodite u 7, nije guzva pa cete se dalje narucivat.
Dodem u 7, puna cekaona, pocnu radit u 8. Mislim katastrofa! Cemu dolaze u 7 ak su narucene? Ili svi koji nisu naruceni dodu u 7?! Nakon sat vremena sam se digla i rekla sestri da mi da knjizicu jer imam ona dijete koje nema ko cuvat a muz mora ic radit, na sto ona govori zao mi je. Pa ako ti je zai mogla si me progurat kad sam vec rekla da sam trudna. Pa ne znam ko ima cijeli dan da sjedi i ceka da bi dosao na red. I zasto se na narucuje na prvi pregled kad su vec guzve. Razocarana totalno!


eh, tako ti je kod nas u drzavnim ustanovama user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu goodla)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Ginekolozi u Tuzli
26.2.2015 13:07:32   
goodla
Zalosno. Valjda je svugdje tak... Ak sutra ne dodem na red do 12 onda stvarno..

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Ginekolozi u Tuzli
1.4.2015 0:35:14   
kiki0101
Pozdrav, ja bi trebala uraditi papa test, planirala sam kod Azre Blitvic, pa me zanima kakva su vasa iskustva, I da li neko zna koliko kosta? ;) :) poz

(odgovor članu goodla)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Ginekolozi u Tuzli
4.4.2015 9:58:21   
goodla
50 KM, gotov za 7 dana :)

(odgovor članu kiki0101)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Ginekolozi u Tuzli
20.4.2015 22:05:22   
dzenyA
Kod kojeg dr. je najsigurniji papa test,koji citolog je najbolji? Azri Blitvicki neka Mahira Jahic ocitava papa testove? sta mislite vi drage moje , dajte preporuke,

(odgovor članu goodla)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Ginekolozi u Tuzli
21.4.2015 13:33:36   
ziel
Cao trudnice... Da kazem i ja da sam kod dr. Blitvic, trudna sam vec 10. sedmica. Zanima me, da li ona radi fetalni skrining i u kojoj sedmici trudnoce? Ako ima neka od vas koja je kod nje vodila trudnocu pa se sjeca... :)

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Ginekolozi u Tuzli
21.4.2015 13:36:08   
ziel

IZVORNA PORUKA: Daisy2

Cao svima, moju trudnocu je vodila dr. Blitvic i bila je sasvim ok, trudnoca prosla uredno. Na porodu sam jedva ostala ziva a poradjala me dr. Enida Nevacinovic...
Sto se Suade Tinjic tice, znam da je propala sa ordinacijom u Gradaccu pa se preselila u Tz, gledala je sto vise love da izvuce. Cula sam za nju svasta, ne znam da li je istina. Ugl reklamira se po firmama, dijeli letke, izmislja clanske karte, kupi i sakom i kapom pacijente niskim cijenama jer kazu da je zapala u strasne dugove, zato je mozda zivcana kao sto je pomenuto naprijed u jednom od komentara...



Da kazem i ja da sam kod dr. Blitvic, trudna sam vec 10. sedmica. Zanima me, da li ona radi fetalni skrining i u kojoj sedmici trudnoce?

(odgovor članu Daisy2)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Ginekolozi u Tuzli
21.4.2015 14:11:54   
pinkie pie
Ziel,Azra Blitvic ne radi fetalni skrining,ona preporuci plavu polikliniku i tu se placa 120 KM čini mi se,a radi se u 12 nedjelji user posted image

_____________________________

Princeza 2003 :)
Još jedna princeza 2008 :)
Princa očekujemo 4.06.2015 :)

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Ginekolozi u Tuzli
24.4.2015 12:06:42   
Leptirica87
Lijep pozdrav za sve trudnice i mame.Ja sam nova na forumu po registraciji ali citam vase postove
od prvog dana trudnoce.Ja sam 10 sedmica trudnoce ali sam vec imala pehova,naime 2puta sam
prokrvarila ne puno ali sam odmah otisla na gradinu,drugi put sam dobila strogo mirovanje progesteron
inekcije i dobroston.U domu zdravlja sam se odlucila za dr Adzajlic,medjutim do sad sa tri pregleda kod
nje izadjem nekaki zbunjena,pregled traje pola min dobijem hrpu uputnica za nalaze da neznam ni sta je sta
pa onda dodjem ovdje na forum pa trazim.Zadnji put sam dobila da ponovim neki nalaz kad sam pitala jel
nesto nije uredu kaze mi samo pa granican je,tako da se ja isikira i trazim na sve strane ne bil mi ko
rekao kakav je to nalaz,i imal veze s krvarenjem (jer imam neki hematon).Da jos napomenem da imam
svakodnevne mucnine i povracanje sto god pojedem,tako da sam danima na plazmi i krekerima i po
malo vode,mirisi me izludise svi moguci,imam malo povecan sekret koji me jucer poceo malkice peckat,
a cekam nalaze briseva i tako...Izvinite na dugom postu ali eto imam potrebu da se izjadam nekom ko
ce me razumjeti,jer sam se svojim ja mislim popela na glavu sa svojim stanjem.
Zelim vam se svima zahvaliti na postovima koji su mi pomogli u trazenju odgovora na moja mnoga
pitanja,i nadam se lijepom druzenju ovdje.Svima vama zelim puno srece da vase bebice budu zive zdrave
i hajirli.
Jos jednom veliki pozdrav od sveg srca.user posted image

(odgovor članu pinkie pie)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Ginekolozi u Tuzli
27.4.2015 7:26:59   
ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Lijep pozdrav za sve trudnice i mame.Ja sam nova na forumu po registraciji ali citam vase postove
od prvog dana trudnoce.Ja sam 10 sedmica trudnoce ali sam vec imala pehova,naime 2puta sam
prokrvarila ne puno ali sam odmah otisla na gradinu,drugi put sam dobila strogo mirovanje progesteron
inekcije i dobroston.U domu zdravlja sam se odlucila za dr Adzajlic,medjutim do sad sa tri pregleda kod
nje izadjem nekaki zbunjena,pregled traje pola min dobijem hrpu uputnica za nalaze da neznam ni sta je sta
pa onda dodjem ovdje na forum pa trazim.Zadnji put sam dobila da ponovim neki nalaz kad sam pitala jel
nesto nije uredu kaze mi samo pa granican je,tako da se ja isikira i trazim na sve strane ne bil mi ko
rekao kakav je to nalaz,i imal veze s krvarenjem (jer imam neki hematon)..



daraga ako ti ljekar ne daje dovoljno informacija o tvom stanju mijenjaj ga, hvala Bogu danas mozes da biras...

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Ginekolozi u Tuzli
27.4.2015 7:29:25   
ziel

IZVORNA PORUKA: pinkie pie

Ziel,Azra Blitvic ne radi fetalni skrining,ona preporuci plavu polikliniku i tu se placa 120 KM čini mi se,a radi se u 12 nedjelji user posted image

e hvala na odgovoru, bas danas imam 2. kontrolu kod dr. Blitvic a u 11. sam nedjelji, jedva cekam :D

(odgovor članu pinkie pie)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Ginekolozi u Tuzli
28.4.2015 11:54:47   
pinkie pie
Ziel user posted image

_____________________________

Princeza 2003 :)
Još jedna princeza 2008 :)
Princa očekujemo 4.06.2015 :)

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Ginekolozi u Tuzli
28.4.2015 12:03:10   
pinkie pie

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Lijep pozdrav za sve trudnice i mame.Ja sam nova na forumu po registraciji ali citam vase postove
od prvog dana trudnoce.Ja sam 10 sedmica trudnoce ali sam vec imala pehova,naime 2puta sam
prokrvarila ne puno ali sam odmah otisla na gradinu,drugi put sam dobila strogo mirovanje progesteron
inekcije i dobroston.U domu zdravlja sam se odlucila za dr Adzajlic,medjutim do sad sa tri pregleda kod
nje izadjem nekaki zbunjena,pregled traje pola min dobijem hrpu uputnica za nalaze da neznam ni sta je sta
pa onda dodjem ovdje na forum pa trazim.Zadnji put sam dobila da ponovim neki nalaz kad sam pitala jel
nesto nije uredu kaze mi samo pa granican je,tako da se ja isikira i trazim na sve strane ne bil mi ko
rekao kakav je to nalaz,i imal veze s krvarenjem (jer imam neki hematon).Da jos napomenem da imam
svakodnevne mucnine i povracanje sto god pojedem,tako da sam danima na plazmi i krekerima i po
malo vode,mirisi me izludise svi moguci,imam malo povecan sekret koji me jucer poceo malkice peckat,
a cekam nalaze briseva i tako...Izvinite na dugom postu ali eto imam potrebu da se izjadam nekom ko
ce me razumjeti,jer sam se svojim ja mislim popela na glavu sa svojim stanjem.
Zelim vam se svima zahvaliti na postovima koji su mi pomogli u trazenju odgovora na moja mnoga
pitanja,i nadam se lijepom druzenju ovdje.Svima vama zelim puno srece da vase bebice budu zive zdrave
i hajirli.
Jos jednom veliki pozdrav od sveg srca.user posted image

Dobrodošla nam,želim da ti kažem da se ne sikiraš,jasno ti je da moraš striktno ležat i odmarat zbog svog stanja,misli pozitivno,ne čitaj puno po internetu,jer je svaki slučaj drugačiji i samo se isprepadaš bezveze,a što se tiče doktora i ja moram sve zapitkivat,zato ne šuti,što te zanima pitaj,to je tvoje pravo...normalno je i da imaš mučnine na početku,i ja imam sekret čitavo vrijeme,prije je peckao,pa sam koristila nistatin vaginalete,doktorica propisala,ne uzimaj ništa na svoju ruku...i pila sam uvin čaj,sad čitam da se ne preporučuje u trudnoći,ali meni je eto pomogao,jer sam imala jake bolove,pa su sumnjali na upale neke...eto nisi sama u svemu tome,sve mi imamo neke tegobe,nije to ništa strašno...veliki pozdrav tebi i bebi user posted image

_____________________________

Princeza 2003 :)
Još jedna princeza 2008 :)
Princa očekujemo 4.06.2015 :)

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Ginekolozi u Tuzli
28.4.2015 12:07:08   
ziel
bila sam na redovnoj kontroli kod Blitvicke, posvetila mi je citavih 30 min. svog vremena bas fino sam je mogla pitati sve sto me zanima, preporucila mi je fetalni skrining kada napunim 13 sedmica u Plavoj Poliklinici, sto cu i uraditi... bebac mice rukicama i nogicama ljubi ga mama hihi user posted image

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Ginekolozi u Tuzli
28.4.2015 15:34:12   
Leptirica87
Hvala na utjesnim rijecima i dobrodoslici.I da ako bog da privedes trudnocu kraju sa srecom.user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Ginekolozi u Tuzli
11.5.2015 10:48:41   
ziel
Zene jel znate koji doktor/ doktorica radi fetalni skrining na Plavoj Poliklinici?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Ginekolozi u Tuzli
11.5.2015 11:13:38   
Leptirica87
I mene bi zanimalo ko radi srijedom u domu zdravlja fetalni jer sam ja narucena za 20majuser posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *