|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Tuzli
2.8.2015 19:37:37   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: ziel

Jel ima neko iskustva sa dr. Serak? I ako moze nje broj ako neko ima...user posted image


mene je porodila prvi put. divna je.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Ginekolozi u Tuzli
2.8.2015 19:37:43   
Leptirica87
Ja sam cula da je doktorica Serak ok i da dosta porodilja trazi nju...kako napreduje trudnoca jel sve ok,kodvmene beba nemirna samo udara😊

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Ginekolozi u Tuzli
2.8.2015 19:50:03   
Alma_27
Da dodam, drugi put me je porodila dr Mara i prezadovoljna sam. Pa, eto, ako ko na nju naleti.

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Ginekolozi u Tuzli
2.8.2015 21:43:15   
ziel
IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Ja sam cula da je doktorica Serak ok i da dosta porodilja trazi nju...kako napreduje trudnoca jel sve ok,kodvmene beba nemirna samo udara😊

Odlicno bez problema user posted image zasto nam se ne pridruzis na temi RAZGOVORI U OCEKIVANJU BEBA AVGUST? Svaki mjesec nova tema, iduci mj.sept. itd ... tu razmjenjujemo iskustva u trudnociuser posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/razgovori-u-ocekivanju-beba-august/m_2598365/mpage_5/tm.htm#2598899

< Poruku je uredio ziel -- 2.8.2015 21:50:07 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Ginekolozi u Tuzli
3.8.2015 6:41:02   
Leptirica87
Nisam nesto ni pratila u zadnje vrijeme forum,al eto me...user posted image . Hvala za link

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Ginekolozi u Tuzli
13.8.2015 12:05:21   
goodla
ja moram bit iskrena i napisat da uopce nisam zadovoljna sa dr.amelom u dz. hladna, ne prica, ne pita, pregled s ulaskom u ordinaciju traje 3min. pogleda samo otkucaje i to je to... nakon zadnjeg pregleda sam otisla privatno, pa sam cula svasta o svom stvarnom stanju... da moram strogo mirovat, jest vise mesa, dobila tri vrste tableta... dok je u dz sve kao ok, malo ste otvoreni... al je u redu. ne znma kak je onda u redu kad se vec 8 dana ne micem iz kreveta.... ugl... zelim se prebacit kod nekog drugog.... kome se trebam javit?
i ono sto mi je bezveze, ne mjeere bebu na svakoj kontroli.... jer kad mi je privatno izmjerila bebu rekla je da je premala i da zaostaje...
sva sreca da sam otisla privatno.

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Ginekolozi u Tuzli
13.8.2015 13:26:22   
hexe
Ja mislim da ako si vec odlucila da placas preglede nadji sebi dr gore na gradini i ides kod nje na pregled kad je dezurna i platis joj svaki 30 KM kao sto bi platila i privatno. Uz to sve ti jebesplatno sto se tice dodatnih pregleda (color dopller itd) i imas nekog ko tvoj slucaj poznaje kada krene porod. To je moje iskustvo i dosta mojih prijateljica je radilo tako.

_____________________________

Nista nije tako crno kao sto je nebo plavo.

(odgovor članu goodla)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Ginekolozi u Tuzli
13.8.2015 13:31:51   
goodla
isla sam privatno di i u prvoj trudnoci.
svakako necu ovdje rodit nego u zagrebu, jer am tak i prvo dijete, a dr se ponasa ko ono.. ma sve je ok nek te u zagrebu pregledavaju... tak ispada...
mene zanima kak se kod nekoga prebacit u dz, za ubuduce da bude moj dr
kad se prima injekcija za razvijanje pluca? zene hodaju po gradini, ja pojma nemam kad i sta, niko mi nis ne govori, dal trebamili ne, ima vjezbi ovog onog, ja sam sva zbunjena,ko da sam prvi put trudna. kad se ide na ctg....?
nista ta zena meni ne govori, a to sve cujem kad zene pricaju u cekaonici

(odgovor članu hexe)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Ginekolozi u Tuzli
13.8.2015 13:43:06   
hexe
Razumijem te. Mi smo njima samo broj. To ne znam kako ide u dz nisam nikad bila idem samo privatno i na gradinu.
Sreca tvoja pa se neces ovdje poroditi.
Inj za sazrijevanje pluca primas ako je prijeteci prijevremeni porod. I to poslije 28. sedmice.
Ja sam primila u 29. jer je nisko i mekan grlic.
Na vjezbe sam isla u devetom mj na gradini.
Sve se same moramo raspitati nece niko nista da objasni.
Veliki je plus sto ce te zaobici tuzlansko porodiliste, zelim ti urednu trudnocu i da sve bude ok. user posted image user posted image

_____________________________

Nista nije tako crno kao sto je nebo plavo.

(odgovor članu goodla)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Ginekolozi u Tuzli
13.8.2015 13:58:50   
goodla
Valjda ce bit sve dobro! Hvaka ti!

(odgovor članu hexe)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Ginekolozi u Tuzli
15.8.2015 12:12:44   
Leptirica87
I kod mene je isti slucaj s dr Amelom iz DZ,ja cak neznam jel budem i 3min...i htjela sam mjenjati doktoricu al sam onda razmisljala kako ce me primit neki dr doktor u DZ obzirom da suboni svi kolege,a ona vazi za jednu od bolji.Tako da sam ostala kod nje
Al kad sam procitala tvoj slucaj da je druga prica kad si otisla privatno sad sam se i ja zapitala kakva je kod mene situacija...u principu nista ona i ne kaze ja samo kad
Upitam jel sve ok dobijem odgovor zasad je uredu....

(odgovor članu goodla)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Ginekolozi u Tuzli
15.8.2015 12:16:22   
goodla
Mijenjaj pogotovo ak si na pocetku. Meni je logicno ak nesto nije ok da sama kaze, kak da mi znamo dal je sve ok.... Al iskreno ja bi se prebacila bez obzira sto sam pred kraj a nesto mi bed. Nek su kolege, ne pase mi... Sta reci.... Zalosno.

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Ginekolozi u Tuzli
16.11.2015 20:41:15   
sara123
Ima li ko broj ordinacije dr.Blitvic,molim vas?

(odgovor članu goodla)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Ginekolozi u Tuzli
16.11.2015 20:52:23   
ziel

IZVORNA PORUKA: sara123

Ima li ko broj ordinacije dr.Blitvic,molim vas?

ORDINACIJA: 035 270 064
Mob. od dr. Blitvic: 061 141 109

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Ginekolozi u Tuzli
16.11.2015 20:55:29   
ziel
Moram pohvaliti dr. Fatimu Klempic.
Profesionalnost na prvom mjestu.
Njezna, prijatna, saosjecajna, sve najbolje. user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Ginekolozi u Tuzli
16.11.2015 21:03:54   
sara123

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: sara123

Ima li ko broj ordinacije dr.Blitvic,molim vas?

ORDINACIJA: 035 270 064
Mob. od dr. Blitvic: 061 141 109

Hvala,puno.
Je li ta dr.klempic ima priv.ordinaciju?

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Ginekolozi u Tuzli
16.11.2015 21:07:02   
ziel

IZVORNA PORUKA: sara123


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: sara123

Ima li ko broj ordinacije dr.Blitvic,molim vas?

ORDINACIJA: 035 270 064
Mob. od dr. Blitvic: 061 141 109

Hvala,puno.
Je li ta dr.klempic ima priv.ordinaciju?

E to ne znam, ja se danas slucajno na kontroli zadesila kod nje, ali cu definitivno potraziti njen br. za buduce kontrole nakon poroda ili iduce trudnoce aBd user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Ginekolozi u Tuzli
16.11.2015 21:17:18   
sara123

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: sara123


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: sara123

Ima li ko broj ordinacije dr.Blitvic,molim vas?

ORDINACIJA: 035 270 064
Mob. od dr. Blitvic: 061 141 109

Hvala,puno.
Je li ta dr.klempic ima priv.ordinaciju?

E to ne znam, ja se danas slucajno na kontroli zadesila kod nje, ali cu definitivno potraziti njen br. za buduce kontrole nakon poroda ili iduce trudnoce aBd user posted image


Izvnini sto zapitkujem,user posted image
jesi li privatno vodila,i kad se prelazi na ginekologiju na gradini..nova sam u tz..vodim trudnocu kod blitvicke,pa ne znam hoce li biti problem kad budem prelazila na gradinu

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Ginekolozi u Tuzli
17.11.2015 1:50:33   
cauchy
Zdravo sara123.

I ja vodim trudnoću kod dr. Blitvić. Za gradinu ti treba samo uputnica od tvog ljekara opšte prakse (porodičnog ljekara).

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Ginekolozi u Tuzli
17.11.2015 15:58:41   
sara123

IZVORNA PORUKA: cauchy

Zdravo sara123.

I ja vodim trudnoću kod dr. Blitvić. Za gradinu ti treba samo uputnica od tvog ljekara opšte prakse (porodičnog ljekara).

Hvalauser posted image

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Ginekolozi u Tuzli
1.9.2016 8:17:22   
Aprill
Zdravo drage moje. Ako neko ima br.od dr.Indire Serak moze li mi proslijediti u inbox? I inače kako ide ta procedura sa ginekolozima na UKCuser posted image

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Ginekolozi u Tuzli
28.2.2017 7:52:33   
anon
interesuje me gdje dr. Amra Habibovic radi privatno? LP

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Ginekolozi u Tuzli
17.4.2017 23:38:15   
Swetheart
Nova sam na forumu pa zelim prvo sve pozdraviti. Citajuci vase komentare osjetila sam potrebu da iznesem i ja svoje misljenje. Moj prvi pregled je bio kod Azre Blitvic. Kako je sve proslo u najboljem redu redovno sam isla samo njoj. Dosao je i trenutak kada sam zatrudnila, odmah sam je nazvala i rekla mi je da ne dolazim na pregled jer je rano da se strpim malo.. a ja znatizeljna odmah bi na pregled naravno kasnije saznam nije dobro pregledati skroz rano. Kada je bilo 7 sedmica trudnoce pregledala me ustanovila da je sve uredu, uvijek sam je mogla pitati sta sam htjela cak je vise puta MM isao samnom, bila je stvarno fer i korektna. Par puta sam dosla i " ne najavljena " samo za savjet neki i uvijek bi odvojila 5 min. Za mene. Ja vjerujem da ostale forumasice pisu istinu ali ne treba generalizovati, neko ima dobra neko losa iskustva sa nekim doktorom. Ja sam Azri redovno isla do devetog mj nakon cega me poslala Indiri Serak. I za nju sve pohvale, veliki strucnjak. Porod je zavrsen carskim i sad imam svog bebacha. Dva 4D UZ mi je dr.Azra predlozila da uradim u plavoj poliklinici, dr.Dzenita Kurtcehajic isto jedna jako fina doktorica. Nakon poroda redovno idem dr. Blitvic i ona je moj doktor jer je vrhunski strucnjak. Izvinjavam se na duzini posta. Pozz za sve

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Ginekolozi u Tuzli
18.7.2017 16:51:43   
Dinuli
Moze li mi neko napisati broj telefona ordinacije dr. Blitvic? Zvala sam na ovaj sto ima na netu ali mi se danima niko ne javlja. Hvala

(odgovor članu Tresnja)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Ginekolozi u Tuzli
18.7.2017 17:18:11   
cauchy
Ordinacija dr.Azra Blitvic 035 270-064

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu Dinuli)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *