RE: Trakice za ovulaciju (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Amelaa RR -> RE: Trakice za ovulaciju (8.1.2011 17:57:31)

Novo kosta negdje oko 180$, i nije na bazi pljuvacke nego mokraca..al ovdje ima pokazivac od najslabije vrijednosti plodnog dana do najvece, i to je ono sto ga cini 99% sigurnim. Ja sam malo citala po americkim forumima, i zene koje su ga imale su ga koristile u vrh glave 2-3 mjeseca i zatrudnile su. Isplati se kupiti i koristen jer on je samo aparat a trakice su odvojeno.

EVO KAKO RADI OVO CUDO-KLIK




Anica1 -> RE: Trakice za ovulaciju (10.1.2011 8:59:30)

Koliko se ceka dostava kada se poruci preko neke stranice vani?




Amelaa RR -> RE: Trakice za ovulaciju (10.1.2011 9:12:04)

ebay..zavisi..10-15dana, a mozda ti je najbolje ako koga imas vani-dijaspora da to do njih prebacis pa da ti oni posalju...jeftinije je.




bimba -> RE: Trakice za ovulaciju (10.1.2011 11:19:34)

Pozdrav,
za sve cure koje su u potrazi za trakicama moram reci da sam ih kupovala u Sarajevo apotekama, 1 kom oko 2-2,5KM. Ranije sam kupovala u apoteci kod Vjecne Vatre ali ta investicija i nije bas povoljna 5 kom 30KM a meni barem treba vise od 5 kom.




Anica1 -> RE: Trakice za ovulaciju (10.1.2011 11:54:02)

bimba hvala ti, pogledacu danas u sarajevo apotekama pa cu javiti ima li i koliko su, za ostale kojima trebaju




Ilhana RR -> RE: Trakice za ovulaciju (10.1.2011 12:03:32)

Moj prijedlog vam je da vidite u apotekama u Lukavici jer su apoteke u RSu puno jeftinije od federacije ;)




Latinka -> RE: Trakice za ovulaciju (12.1.2011 12:32:37)

Meni je danas 12DC, sinoć sam upotrijebila jednu trakicu i ona druga crtica je bila slabije vidljiva, ali, naravno, to nije bio razlog da ne "iskoristim" MM [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Anica1 -> RE: Trakice za ovulaciju (14.1.2011 14:31:03)

Juce sam u Sarajevo apoteci na Grbavici kupila trakice, jedna je 5,10 KM, a 5 kom (drugi proizvodjac) je 31 KM.




Anica1 -> RE: Trakice za ovulaciju (21.1.2011 19:12:47)

Molim vas za pomoc!!
Po racunici na jednoj stranici danas mi je najplodniji dan, pojavljuje se i sluz. Medjutim vec tri dana zaredom koristim test za ovulacju i uvijek je druga crtica blijeda, test je negativan. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Koliko su ovi testovi sigurni?




mamina princeza -> RE: Trakice za ovulaciju (11.2.2011 12:45:12)

Moja prijateljica prodaje trekaice za ovulaciju ( ima paket od 25 kom) ostale su joj. Pa ako je neka zainteresovana neka mi se javi na privatnu poruku  da ne stavljam ovdje cjene. Mislim da su LH trakice kod nas u Sa dosta skupe ( koliko vidim placate ih po 5 KM ) a ovako bi vam bilo povoljnije.
Pozz




Amelaa RR -> RE: Trakice za ovulaciju (11.2.2011 13:42:39)

Imas PP.




mamina princeza -> RE: Trakice za ovulaciju (11.2.2011 15:06:36)

ovdje cu staviti slikicu za LH tetove koje sam spomenula da ne bud ezabune.. jer vidim ima vise vrsta ...

[img]http://www4.slikomat.com/10/0211/m3u-ovulat.jpg[/img]




Anica1 -> RE: Trakice za ovulaciju (11.2.2011 15:27:41)

Ja sam ove porucila na netu i dobila sam ih juce:) Ali nema upustvo  :(




TMand -> RE: Trakice za ovulaciju (11.2.2011 18:53:58)

Meni se nekako cini da su ove trakice nepouzdane.. ja sam npr. isla na folikulometriju i dr. mi je rekla kad ce biti ovulacija... i probala sam traku i uopce nije pokazivala. Pa da drugu i opet nista..... ://




amiyca -> RE: Trakice za ovulaciju (14.2.2011 10:35:34)

Ja sam prosli mjesec dobila trakice koje sam porucila preko neta, i takodjer nije bilo upustva, ali je na stranici sa koje sam narucila bilo uputsvo pa sam se nekako snasla. Dobila sam 20 trakica za ovulaciju i 5 testova za trudnocu. Sve me doslo oko 30-tak KM. Uglavnom mjerila sam 5-6 puta u sredini ciklusa i ni jedna trakica nije pokazala ovulaciju... [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Ove sedmice ulazim u sredinu ciklusa i ponovo cu mjeriti, a od slijedecg mjeseca sam na Clomid-u, pa cu svakako na ultrazvuk... 




lamama -> RE: Trakice za ovulaciju (14.2.2011 12:14:38)

a od kojeg dana cviklusa ti mjeriš, treba početi mjeriti već od 8 ili 9 DC da bi se upratila ovulacijija, razina LH hormona najjača je 24 do 36 sati prije ovulacije i  treba da se imaju odnosi u tom periodu i dan-dva  poslije tog  perioda od kako su se pojavile crtice na testu ovulacije, ništa ti ne znači ako počneš da mjeriš ovulaciju od polovine ciklusa od 15 dana, nije ni čudo što ti se ništa ne javlja, ja radim testove od 11 ili 12 DC ali zato što znam da mi je O uvijek 14, 15, ili 16 DC, ali ima žena i kojima je i 8 i 9, ima slučajeva kada  je O odmah 5. dana, sve je individualno, sljedeći mjesec počni da mjeriš malo ranije da bi upratila kada je ovulacija.




TMand -> RE: Trakice za ovulaciju (14.2.2011 20:23:08)

Hm.. ja sam npr. radila ih dan nakon sto mi je doktorica rekla kad je ocekivana ovulacija,ali nisu nista pokazale...




amiyca -> RE: Trakice za ovulaciju (18.2.2011 10:55:27)

Mjerila sam od 9.dana i nista... Imam ja lagani bol u srdini ciklusa i pretpostavljam da je rijec o ovulaciji... Slijedeci mjesec svakao idem na folikulomeriju, a i pocecu pratiti od 5.dana... 




Anica1 -> RE: Trakice za ovulaciju (18.2.2011 11:50:47)

Amiyca i ja sam mjerila od 9 dana ciklusa i do kraja i nista, a osjecam kad mi je ovulacija, tako da po mom misljenju te trakice i nisu bas pouzdane i ne mozes se na njih osloniti. I ja planiram ici sljedeci mjesec na folikulomeriju, ako ovaj mjesec bude neuspjesan, znas li koliko kosta i koji dan ciklusa treba otici prvi put?




mamina princeza -> RE: Trakice za ovulaciju (21.2.2011 13:49:03)

vecina zena kazu da su im bile dobre sad opet...sigurno imaju inekih mana..

j aznam da kad sam ih ja koristila ( prije 3 godine) koristila sam vrlo rano ibila mi je nkekao rano pozitivna da sam se i iznenadila.
kazu da imamo svi skoro bar jednom anovulatorne cikluse, pa mozd aje to bas bio tja.
oept nismo svi ni isti mozda neko m i ne odgovarau.
sto se tice instrukcija za upotrebu ima na stranici na kojoj su kupljene vjerovatno. treba pogledati.

Ako nekom jos trebaju opet cu uskoro imati mognucnost da ih nabavim pa nek se javi na PP.






Lulu_08 -> RE: Trakice za ovulaciju (21.2.2011 13:53:16)

Milaaa došle moje!! Samo u subotu kasno izvadih iz pošte pa nisam stigla više u banku! Danas poslje posla idem do banke da platim! Hvala puno na ljubaznosti i brzini, extra si!!!




mamina princeza -> RE: Trakice za ovulaciju (21.2.2011 14:42:25)

ej hvala ja se zabrinuh niko nij ejavio da su stigle :)) ok .. malo sma se brinula jer sam poslala obicnom postom. nema frke smaopolako i nadaam se da ce ti biti od koristi ....




TMand -> RE: Trakice za ovulaciju (25.2.2011 16:07:36)

Moram reci da se meni prvi put od kad ih koristim pojavilo da je testna crta bila tamnije od kontrolne... na 16.DC , 19h nakon primanja pregnyla. Neznam je li zbog njega,ili stvarno ce biti ovulacija sutra u jutro (36h od primanja)...




TMand -> RE: Trakice za ovulaciju (25.2.2011 16:08:22)

Inace su mi se do danas cinile totalno nepouzdane..jer bi mi cesto bila oko sredine ciklusa neka jedva vidljiva crtica (testna) i nisam mu davala previse paznje... niti sam im vjerovala..




Anica1 -> RE: Trakice za ovulaciju (14.3.2011 12:46:09)

Meni se sinoc oko 23,00 pojavila i druga crtica na testu, iste boje kao ona testna [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
E sad preporuka, jutros rano smo bili aktivni, koliko jos da se trudimo aktivno, ne znam koliko nakon pozitivnog testa treba akcija ? [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>