|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:22:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: almai


enisa u potpunosti te razumijem kao i sto moj potpis kaze, jos cekaj i kad ti Benjo prohoda eh onda slijedi dar-mar po kuciuser posted image user posted image



Znam, znam...... a od ponedjeljka valja na posao user posted image  a mama već u 16 drhti od umora, mene bi sad trebali poslati negdje u izolaciju - na bolovanje user posted image

(odgovor članu almai)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:24:09   
Hanady RR
Eh ta ćuška u našem slučaju proizvodi kontra efekat. probala sam ona je još gora. Doduše na moj strožiji ton reaguje al dok je bila manja bolje me čula.-..sad mi se čini nečuje me uopšte. Il ja je ružim a ona mi plazi jezik i kaže ''Luda zeno, poputi me bona bonicko'' i ja se odvalim smijat, ma đe bi je ba ćuškala kad je tako slatka.user posted image user posted image user posted image user posted image

A nama su sve govorili morat će te sklonit cvjeće, CD-ove save sa komoda no kod mene sve to uredno stoji al zato draga moja njen ormar sa garadrobom slažem svaku noć prije slaganja jer jesam li ja počela oko ručka ili bebe deverat ta se presvlači u haljine ( koje se nose u sred ljeta) da mi pjeva.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:26:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

ja se vesela slažem sa tobom al draga moja stara naradno poslovica kaže jedno dijete ko ni jedno user posted image

garant moja handi je fino odgojena svi se ibrete kako ona sluša, ja tih prosipanja sokova i hrane po kući nemam kod nas se zna gjde se jede. Ona već bojanke boji flomasterima nikada ali baš nikada nije obojila namještaj ili zid jer je razumna i zna da se to koristi samo i samo na papiru. Moja zaova ima sina od 3 god znači 5 mjeseci razlike on mi redovno išvrnja namještaj a sok obožava da prospe al moja hanadi njemu kaže '' Ti si stvarno nekulturan?''.



o ovome ja govorim, dijete se svemu uči, meni je nepojmljivo kad vidim išarane zidove kod rajeuser posted image  mislim može jednom da me izradi al kad dobije prutićem po duzari ima da misli drugi put


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:27:05   
jabuka28
IZVORNA PORUKA: Hanady

ja se vesela slažem sa tobom al draga moja stara naradno poslovica kaže jedno dijete ko ni jedno user posted image

garant moja handi je fino odgojena svi se ibrete kako ona sluša, ja tih prosipanja sokova i hrane po kući nemam kod nas se zna gjde se jede. Ona već bojanke boji flomasterima nikada ali baš nikada nije obojila namještaj ili zid jer je razumna i zna da se to koristi samo i samo na papiru. Moja zaova ima sina od 3 god znači 5 mjeseci razlike on mi redovno išvrnja namještaj a sok obožava da prospe al moja hanadi njemu kaže '' Ti si stvarno nekulturan?''.

No mila moja u svakom djetetu jedan mali šejtan viri uh kako ona mene dribla kako sam joj seku rodila ma ludilo. Evo sad je bolesna i to što ona meni provodi da bi pojela zalogaj je koma. al ja ne odustajem kod nas se za stolom jede i nema po krevetu mrva al ona će gladovat al mora bit po njenom i danas po prvi put doručkovala je u dnevno boravku ispred TV-a da bi popodne u želji da i ruča tu  lupala glavom od pod zamisli to od pod da bi joj bilo po njenom. I hajd sad ti nju istuci kad joj 3 noći i 2 dana temperatura ne spada ispod 38 zbog jake upale grla.



To je ta tvrdoglavost sto starija djeca imaju....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:32:35   
Hanady RR
Ma moja vesela i ja tako mislim to je super ja sam nju naučila, niko mi se nije mješao u odgoj. ma vjeruj evo situacija mi smo na zabavi rođendanskoj kod drugara i ona dođe iz pune sobe djece da me pita mama smijem li ja colu da pijem ja kažem ne ovaj put ne jer si bila bolesna nedavno i ona iako može i da ja ne vidim neće piti tu kolu. Al zato kad dođemo kući ja dojim bebu a ona uđe u WC da opere ruke pa fino pere punih pola sata i ja sve kontam što ona tako voli da pere ruke...kad ja u WC i u ladicu sa kozmetikom ...nema mama više šminke ona sve isprobala i fino se oprala...


E a zamisli kad dvije uđu u WC da mi peru ruke...

Ona je pametnica zna napisat svoje ime i sekino i zna da brpji čak do 20 mama je naučila al zato je zaovina djeca naučila da psuje ko kočijaš i ja kad je naružim ona meni saspe rafal da ja zaboravim šta sto sam je ružila...od šoka naravno.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:37:47   
jabuka28
IZVORNA PORUKA: Hanady

Ma moja vesela i ja tako mislim to je super ja sam nju naučila, niko mi se nije mješao u odgoj. ma vjeruj evo situacija mi smo na zabavi rođendanskoj kod drugara i ona dođe iz pune sobe djece da me pita mama smijem li ja colu da pijem ja kažem ne ovaj put ne jer si bila bolesna nedavno i ona iako može i da ja ne vidim neće piti tu kolu. Al zato kad dođemo kući ja dojim bebu a ona uđe u WC da opere ruke pa fino pere punih pola sata i ja sve kontam što ona tako voli da pere ruke...kad ja u WC i u ladicu sa kozmetikom ...nema mama više šminke ona sve isprobala i fino se oprala...


E a zamisli kad dvije uđu u WC da mi peru ruke...

Ona je pametnica zna napisat svoje ime i sekino i zna da brpji čak do 20 mama je naučila al zato je zaovina djeca naučila da psuje ko kočijaš i ja kad je naružim ona meni saspe rafal da ja zaboravim šta sto sam je ružila...od šoka naravno.




Ja sam jedno vrijeme trenirala na jednom mjestu a moje djete je pazila teta u sobici....Htjela je ona u toalet teta je odvela a ona njoj kaze" lijepo ocisti solju prije nego ja sjednem na nju."..
Teta mi je to ispricala i smijala se kaze solja je cista ali ona meni tako kaze....
Objasnila sam teti da sam je ja to ucila....Najbitnije je sa djetetom pricati!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:58:46   
dana3
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

imal iko da se samnom slažeuser posted image user posted image






Ja se slazem s tobom.Ni ja mom sinu ne dam da dira sta njegovo nije i tacka.I sto kazes,kad hoced auzme nesto ne ne treba gleda u mene i pokusava ali smo jedno NE i paznju je usmjerio na nesto drugo

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 0:14:03   
MELLI
Slažem se ja vesela s tobom.Red se mora znati,ali pazi sad ,ja imam dvoje,odgojeni na isti način ,od istog,oca i majke,ali jedno drugom sušta suprotnost.Hanna je sa godinom i po,koliko Haris sada ima,za njega bila,doktor znanosti.Tako lako je usvajala pravila,znala je šta smije,a šta ne.Bilo je dovoljno reći da se nešto iz tog i tog razloga ne dira i to bi bilo to.Tražila je samo detaljno uputstvouser posted image user posted image user posted image
A on!
Hm.On ti je onaj tip djeteta što kada ti kažeš ne ,on te pogleda u oči i uradi ono što je naumio.Nema toga što nismo primijenili,od razgovora,koji do njega ne dopire,galame,čak i po guzi je dobio puc-puc(a ja sam dobila totalni kontraefekat),tako da on sada kada mu šta ne štima tuče Hannu,čupa je...Stavljala sam ga i na opciju Ignoreuser posted image ,i to mi se ko malo činilo produktivnim,ali ne totalno.Jedino što mi ponekad uspije,ako mu uhvatim pogled,da ga gledam bez prestanka,ozbiljnim izrazom lica.Ali mudrac me pročitao ,pa krije oči ko zmija nogeuser posted image user posted image user posted image
Ja iz ove pozicije ne mogu reći kad su gori.Moji su oboje mali,a Hanna mi je uvijek bila velikauser posted image user posted image (čitaj pametna).S njom nemam problema,ali zaista.To što ona živi u nekom svom svijetu fikcije meni je toliko simpatično da mi popravi dan.
KOd nje uvijek razgovor pali,ali ovaj mali...E on mi kosti glođeuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 0:16:56   
Hannan
Meli, tema je odlicna.
Salzem se i sa Veselom jednim dijelom, da je dosta tu do odgajatalja, ali brate ima tih momenata kad stvarno sve krene naopako.

Evo ja sam veceras bila kod sestre , bili moji roditelji i njeni svekar i svekrva, on jedino dijete slusao je odlicno, ali kad je bio red jelu neceeee.Ok neces, neces, ja inace to ne forsiram.Krenuli kuci u autu "mama ja sam gladan". a uz sve to, dok smo isli do seke, nesto mi puce u autu, hajde imam ugradjen plin pa skontam da je to, al zensko ko zensko sva se uspanicila. Vracamo se, opet to puce, ugasi mi se auto, ovi iza mene sviraju ko svatovi, on vidio autobus "mama, mama, mama vidi" aman u najgoru ruku da sam nekog pogazila koliko vrsti. Do pola puta dosli, "mama vidi, vidi"...mjesec vidio i prati nas...o moj Boze, auto nesto trza on trazi da se ja okrenem da vidim mjesec...zna on da ja ne mogu da se okrenem dok vozim, ali to je jako bitno mjesec "ide za nama"...ma doslo mi je i da se smijem i placem od muke. Skrecem u ulicu , tu je dzamija, on opsjednut minaretima "mama eno je, eno je"a ja nikako da skontam da misli na minaret, kontam vidio nekog poznatog.Elem 20 km mi se pretvorilo u 200 i 231 izgovoreno MAMA.

A jucer, Bajram, sredio se momak, otisli kod mojih, nena mu pustila" Doru" (e i od nje mi je muka), vjerovatno mu je bilo zanimljivo da nije ni primijetio da mu se ide u wc, i hladno se upiskio, nije to malo, on se bukvalino upiskio...a ja po baxuzluku nisma ponijela dodatnu operemu, inace na zadnjem sjedistu je pola ormara za nadaj boze i ni jednih hlaca.Lijepo ja to poreperem i peglom prosusim , pa onda ukljucim rernu i osusim.Krenula akcija dijeljenja kurbana, milion pitanja, odgovora...neki ljudi su dalje od kcue, idem autom, ulazim u ulicu uska, tijesna, pitam tipa da nije jednosmijerna , on se smije kao da sam ne znam sta pitala...izvadim kurban, dijete, masem tipu iza da saceka jer nemam gdje drugo stati..u toj frci zaboravim vrata zatvoriti...vracam se , ubacujem njega..ta vrata i ne primijetim, krecem grrr lupim neko auto vratima...hajd sa vlasnicom sredim halali mi zena , smao ograbano....jos jedan kurban i zavrseno vec mrak pao, ne vidim da je put uvaljen, cujem ispod auta grrrrrr, pokida se neki kabal...nista opasno...vracamo se, on od umora za sekundu zaspi. Sinoc se budi u 22h place, vristi , urlice jadva ga smirim , nece da spava a meni dusa spava ne vidim na oci.Dogovorim se s njim posto je bio na tv neki snimak koncerta da ostavim tv ukljucen, da on gleda...u roku 20 min me probudio 16 puta, cuj ilahije, vidi demedimija ( a to je mevlevija koji se okrece) , koja ce sad ilahija, kad ce opet demedimi da se okrece, hocu vode, hocu piskiti...e tad sam "udunula " tv, stvarno nisam mogla ni slova vise izgovoriti.



_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 0:28:10   
MELLI
nena mu pustila" Doru" (e i od nje mi je muka),
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i meni jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Još ova moja ima furke da se uživi u likove,pa onda ona kao bude Čizma ,a ja moram biti Dora,pa tako cijeli dan ponavljam fore iz "Dore".user posted image user posted image user posted image
Kamo idemo?Osvojiti Kuhinju?Kamo idemo?Osvojiti kuhinju!
Znaš li kako ćemo stići do kuhinje?Pa onda ona nabraja.Pa šta ćemo Čizma ,tamo raditi???Pa opet nabrajanje,i tako do besvjesti,mislim mojeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 0:35:33   
Hannan
Sreca to kod nas nema, ali kad "izvali" neku rijec ja hocu da puknem od smijeha , "babo kaj ti hoces", mama ko kaze "open", uzme ruksak "ovo je torba, ruksak a moze biti i ranac" pohvatalo dijete na sve tri jezika :)


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 9:01:20   
acudesa
Melliuser posted image user posted image user posted image
kako se slatko nasmijah na sabahuuser posted image user posted image
a, maca je zakon....user posted image
moj malac izmišlja neke patuljke, pa se samo odjednom "prostre" po kući, ja se isprepada živa, a on kaže: Gurn'o me pituljak
....ima običaj i kad mu dam nešto da popije-dok se ja vratim "kap po kap" po cijeloj kućiuser posted image
a, oblačenje je......trka po kući, ma užas, gologuz trči i po ovoj zimi, ja ga obučem, nakon pola sata borbe, i samo dok odem do kuhinje: Mama, ja skin'o gaČe....pa, opet "Jovo nanovo"...
kidanje cvijeća još uvijek pali "za skretanje pažnje" (a, onaj lijepi anturiumuser posted image , sa crvenim cvijetom, baš mi ga bude žao), a, on dobije što je tražio-pažnju i onda se triumfalno smijeuser posted image

Joj, što me obrukao kod mm amidže na bajramskom ručku, uči cura dovu, poslije ručka, a onuser posted image , gleda u nas u čudu i  onda poče da pršće jezikom u nas...user posted image user posted image user posted image ...valjda mu nije bilo jasno šta radimo, pa odbrana

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 9:05:56   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hannan

...a ja po baxuzluku nisma ponijela dodatnu operemu, inace na zadnjem sjedistu je pola ormara za nadaj boze i ni jednih hlaca.

poznatouser posted image , a isto tako mi je poznato da sam to zaboravila baš obda kad mi zatreba, a inače se "vucara" po autuuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 9:20:10   
MELLI
IZVORNA PORUKA: acudesa


Joj, što me obrukao kod mm amidže na bajramskom ručku, uči cura dovu, poslije ručka, a onuser posted image , gleda u nas u čudu i  onda poče da pršće jezikom u nas...user posted image user posted image user posted image ...valjda mu nije bilo jasno šta radimo, pa odbrana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
već zamišljam situaciju i one poglede oko stolauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mene je moja pametnica ,tako neki dan ,kod zubara osramotila.Puna čekaonica,njoj dosadno,vrti,ne zna šta bi od sebe,zagleda ruke,noge,pa će u jednom trenutku:

"Mama draga,Ma vidiš li ti ove moje nokte !user posted image user posted image   Što ti ovo meni nisi odrezala!Kako ću sad "ovakva" zubaru!!Vodi me kući!!"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobar pokušaj bjega,ali ipak smo morali ući u ordinacijuuser posted image user posted image
Da ne bude zabune,nokte sam joj odrezala dva dana prije.A ipak svi prisutni su malo virkali,da vide to čudo od neodrezanih dječijih noktijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 9:34:35   
Dida79
E tema je za desetuser posted image
Bas sam se ismijala nasim slatkim mukamauser posted image user posted image
Kao sto rece Acudesa kada dodje vrijeme oblacenja tu mi treba jedno 5kg zivaca,uvijek ista prica,stan,cekaj,okreni se...user posted image Ma nisam uspjela ni odnjeti one stvari sto sam mu skinula u korpu za ves on je vec druge razbaco po kuci sa izgovorom nevalja mu ovo ne valja mu ono.Ali nisam vidjela u zivotu da djete ne voli carape kao moj maleni sad mu obucem sad je bos.Kad ga pitam gdje su ti uvijek mu je ona blazena face i kaze"nena"
A od crtica mi je mukauser posted image svako 15min daj drugi sad hoce Doru sad Ben 10 pa onda Pocoyo pa bi onda mogo malo Fifi i tako u krug.
Probala sam malo i po guzi da dobije ma nista ne pali.Sad mi izgleda najbolje opasan pogled sa moje straneuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 9:46:19   
acudesa
IZVORNA PORUKA: MELLI


"Mama draga,Ma vidiš li ti ove moje nokte !user posted image user posted image   Što ti ovo meni nisi odrezala!Kako ću sad "ovakva" zubaru!!Vodi me kući!!"


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 9:48:02   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Dida79

A od crtica mi je mukauser posted image svako 15min daj drugi sad hoce Doru sad Ben 10 pa onda Pocoyo pa bi onda mogo malo Fifi i tako u krug.
Probala sam malo i po guzi da dobije ma nista ne pali.Sad mi izgleda najbolje opasan pogled sa moje straneuser posted image user posted image user posted image




moj sam stavi CD, ja se ponadam evo malo mira i RRuser posted image , za 2 min-vadi CD, baca po kući: Necu ovaj, hocu onaj drugi...(a, koji ni on ne zna)user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 9:49:56   
acudesa
Maloprije: tražim daljinski, nigdje ga...slučajno otvorim kantu za smeće-daljinski u njoj. Pa, što si ga bacio u kantu?
-Bio ti prljavuser posted image

A, vrh svega na ručku kod amidže je bio kad je glavom spucao amidžu u čelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...joj, jest me bilo stiduser posted image
(nešto nervozan,  nije spavao i ovaj prišao da ga pita šta mu je, on ni pet ni šest-bumuser posted image ...dođe mi da nigdje ne idem sa njim)

< Poruku je uredio acudesa -- 29.11.2009 9:53:11 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 10:09:28   
jabuka28
kako se snalazite u trgovinama kada djete nesto silno zeli?
Moja mala je poslusna nikada nisam imala problema sa tim....Svega ima ali ako ja rijesim da nece dobiti nesto ona i poslusa...ne galami,ne vristi ne baca se na pod...A znam da ima djece na po poda sjede i placu za igrackomuser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 10:12:25   
jabuka28
IZVORNA PORUKA: Dida79

E tema je za desetuser posted image
Bas sam se ismijala nasim slatkim mukamauser posted image user posted image
Kao sto rece Acudesa kada dodje vrijeme oblacenja tu mi treba jedno 5kg zivaca,uvijek ista prica,stan,cekaj,okreni se...user posted image Ma nisam uspjela ni odnjeti one stvari sto sam mu skinula u korpu za ves on je vec druge razbaco po kuci sa izgovorom nevalja mu ovo ne valja mu ono.Ali nisam vidjela u zivotu da djete ne voli carape kao moj maleni sad mu obucem sad je bos.Kad ga pitam gdje su ti uvijek mu je ona blazena face i kaze"nena"
A od crtica mi je mukauser posted image svako 15min daj drugi sad hoce Doru sad Ben 10 pa onda Pocoyo pa bi onda mogo malo Fifi i tako u krug.
Probala sam malo i po guzi da dobije ma nista ne pali.Sad mi izgleda najbolje opasan pogled sa moje straneuser posted image user posted image user posted image

 
user posted image user posted image user posted image  Ja pricam na drugi jezik,lakse mi biti stroga na strani jezik!user posted image





< Poruku je uredio jabuka28 -- 29.11.2009 10:13:14 >

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 10:14:44   
acudesa
IZVORNA PORUKA: jabuka28

kako se snalazite u trgovinama kada djete nesto silno zeli?
Moja mala je poslusna nikada nisam imala problema sa tim....Svega ima ali ako ja rijesim da nece dobiti nesto ona i poslusa...ne galami,ne vristi ne baca se na pod...A znam da ima djece na po poda sjede i placu za igrackomuser posted image user posted image

nemam sa tim  problema, a pitaj me zaštouser posted image  nemam pojma

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 10:15:46   
jabuka28
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: jabuka28

kako se snalazite u trgovinama kada djete nesto silno zeli?
Moja mala je poslusna nikada nisam imala problema sa tim....Svega ima ali ako ja rijesim da nece dobiti nesto ona i poslusa...ne galami,ne vristi ne baca se na pod...A znam da ima djece na po poda sjede i placu za igrackomuser posted image user posted image

nemam sa tim  problema, a pitaj me zaštouser posted image  nemam pojma



user posted image user posted image Hvala bogu da nemamo!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 10:17:31   
acudesa
Ja svog ne mogu ničim ucijeniti, i kad ga pucnem po guzi on kaže, doslovno:
Malo jače, mama, to ne boli (ja jače), e, bravo mama, kako si ti divna mama...dođi da te poljubimuser posted image ...šta uraditiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 10:21:03   
jabuka28
IZVORNA PORUKA: acudesa

Ja svog ne mogu ničim ucijeniti, i kad ga pucnem po guzi on kaže, doslovno:
Malo jače, mama, to ne boli (ja jače), e, bravo mama, kako si ti divna mama...dođi da te poljubimuser posted image ...šta uraditiuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


stvarno su nekada ta mala djeca pametnija od nas....
Moja mala se pomalo suprostavlja mom odgoju prema njoj ali kada joj okrenem ledza cujem od ljudi da je vecinu savjeta poslusala i primila sebi...user posted image Cudno ali tako je...

< Poruku je uredio jabuka28 -- 29.11.2009 10:25:55 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
29.11.2009 10:22:05   
acudesa
Ja bih na ovoj temi imala 3 dana šta pisati, nije da ga ne odgajam, ali jest malo na svoju ruku, polako...user posted image stežem sve više i više, nema više mali je ne zna-sve zna i baš ovo razmišljanje koristi do maksimuma


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *