RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50% (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


mama75 -> RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50% (2.12.2011 22:01:29)

IZVORNA PORUKA: lejla80

I nas se Bumba pokvario na rucici gdje svira pjesmica..ja ga raskopcala i izvadila onu vaticu i skontam da se ona zica rastavila...sastavim je i ponovo vratim vaticu..Bumba opet pjeva....jupi:))))

Ovo sam i ja uradila ali ga vise niko nije mogao sastaviti [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Do tada bila pokvarena samo pjesma, poslije toga nista vise nije radilo.




teacher75 -> RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50% (2.12.2011 22:02:23)


IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: lejla80

I nas se Bumba pokvario na rucici gdje svira pjesmica..ja ga raskopcala i izvadila onu vaticu i skontam da se ona zica rastavila...sastavim je i ponovo vratim vaticu..Bumba opet pjeva....jupi:))))

Ovo sam i ja uradila ali ga vise niko nije mogao sastaviti [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Do tada bila pokvarena samo pjesma, poslije toga nista vise nije radilo.


mm ga je bio otvorio da popravi pjesmu pa je uspio ali je pokvrio jedan oblik[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50% (2.12.2011 22:15:16)

Mi isto imamo pokvarenog bumbu, nije kupljen na snizenju ali isti vrag, ruka ne fercera, kad malo procackam uspijem valjda napraviti kontakt zicama i svira, a da ga operisem vec sam razmisljala[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




delfin -> RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50% (3.12.2011 1:12:55)

Ni u Wisi ni uBBi nisam našla Bumbu, a nisam vidjela ni psića za one koji traže, ako neko vidi bumbu u konzumu nekom pls nek javi, obećala sam bebanu za novu godinu, mada on nem apojma pta je to, ali zna reći bumba :)




bebacha -> RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50% (3.12.2011 8:15:31)

delfin hoces li da ja pogledam kod nas u konzumu,neznam dali bi ti to sta pomoglo.akcije se zavrsava sutra




delfin -> RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50% (3.12.2011 11:59:05)

bebacha, nemoj se mučit, ako nađem na akciji ovdje nađem a ako ne, kupiću mu već negdje po redovnoj cijeni, možda bude još sniženja do nove godine.




mamaajna -> RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50% (12.2.2012 9:20:08)

pomoccc,treba nam plasticni konjic za ljuljanje gdje ga ima kupiti




vjestica -> RE: Sniženje igračaka u Konzumu 50% (12.2.2012 9:22:49)

IZVORNA PORUKA: mamaajna

pomoccc,treba nam plasticni konjic za ljuljanje gdje ga ima kupiti

ja sma nedavno vidjela na dobrinji u onoj dječjoj radnji preko puta dm-a
a ima i jedan u bingu (ali mislim da nije plastični)
zna li iko ima li igdje kupiti igračka pocoyo?





minie -> RE: Snizenje igračaka (12.2.2012 9:27:05)

IZVORNA PORUKA: mamaajna

pomoccc,treba nam plasticni konjic za ljuljanje gdje ga ima kupiti


Mislim da ima u Robotu u Rajlovcu, cak i glasa kao pravi konj i neka pjesmica svira.




mamaajna -> RE: Snizenje igračaka (12.2.2012 9:38:25)

hvala




ivannna -> RE: Snizenje igračaka (25.2.2013 11:28:06)

Nama bi trebao isto konjić za ljuljanje ali GUMENI, ili nesto slicno, probali u igraoni jednoj i praavo nam se svidio, a nigdje nisam vidjela za kupiti [sm=zmeden.gif]




DM -> RE: Snizenje igračaka (25.2.2013 11:49:08)


IZVORNA PORUKA: ivannna

Nama bi trebao isto konjić za ljuljanje ali GUMENI, ili nesto slicno, probali u igraoni jednoj i praavo nam se svidio, a nigdje nisam vidjela za kupiti [sm=zmeden.gif]

Ja sam vidjela nešto na taj fazon u peniju




ivannna -> RE: Snizenje igračaka (25.2.2013 11:54:16)

Hvala puno, ici cu provjeriti, predpostavljam da se radi o onom peniju iza pumpe El-tarik oil




DM -> RE: Snizenje igračaka (25.2.2013 11:57:58)

Ja sam vidjela u onom u Balžuju, ali vjerovatno ima i u tom!
P.S.Nazovi i pitaj




minie -> RE: Snizenje igračaka (25.2.2013 14:16:08)

IZVORNA PORUKA: ivannna

Nama bi trebao isto konjić za ljuljanje ali GUMENI, ili nesto slicno, probali u igraoni jednoj i praavo nam se svidio, a nigdje nisam vidjela za kupiti [sm=zmeden.gif]


Ima u Marsu na Stupu, u Penniju ih nema odavno. A u Marsu kosta 14,5 KM, bilo je raznih boja i dvije vrste zivotinja.




ivannna -> RE: Snizenje igračaka (25.2.2013 15:52:38)

E hvala vam puno, odoh odmah da provjerim da nema i u Marsu u Željinom stadionu to mi je blizu, ako ne furam na stup ovih dana. Divne ste [sm=bravo.gif]




Full Moon -> RE: Snizenje igračaka (20.7.2013 22:03:33)

Opet u Konzumu snizenje igracaka, na sve minus 40 posto[sm=smiley1.gif], jos sutra, samo vikend akcija.




Hanady RR -> RE: Snizenje igračaka (1.12.2014 23:37:53)

Ima li ko kakvih dojava...šta je ovaj KOnzum zakazo...
????




ziki -> RE: Snizenje igračaka (2.12.2014 18:39:46)

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ima li ko kakvih dojava...šta je ovaj KOnzum zakazo...
????


Ništa. Konzum meni izgleda za curice i ima nešto, mosterice, barbike i mačketine. Za dječake ništa, ono sto su snizili moji prevazišli. Išli u subotu mahsuz u Jelah u super konzum i sve isto, možda čak i bolja ponuda kod nas.

Psić sveznalica je snižen, ako kom treba

Meni trebaju u lego kockice veliko pakovanje i hotwheels pista za trkanje. Ako ko e vidi povoljno javljajte




delfin -> RE: Snizenje igračaka (5.12.2014 21:30:23)

jel neko bio u KOnzumu, kakvo je snišenje igračaka, piše 30 %




Full Moon -> RE: Snizenje igračaka (17.12.2014 16:59:13)

Na Konzum reklamama pise danas i sutra minus 30% na SVE igracke, ako ne lazu




elmaL -> RE: Snizenje igračaka (17.12.2014 23:47:49)

http://www.jatekfutar.hu/jdlt/jdlt-5030.jpg

Mi smo Eminu za Bajram kupili ove slagalice u Konzumu, mm uzeo tri razlicite teme.

Jako su kvalitetne a nisu uopste skupe, jos ako su na akciji sad[sm=bravo.gif]




elmaL -> RE: Snizenje igračaka (17.12.2014 23:50:26)

I Bimaco ima snizenje do 50 % na sve igracke. A imate ga i u Sarajevu u novom centru.
Vecina njihovih igracaka je super.




Visnja RR -> RE: Snizenje igračaka (28.2.2016 22:38:34)

U Konzumu Dobrinja prodavnica igračaka Denis svakog ponedjeljka ima popust od 25% na igracke plus neki poklon...
vidjeh to juce ...pa eto [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]