RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dodavanje

[Anketa]

Dojenje na javnom mjestu: da ili ne?


DA
  75% (244)
NE
  24% (79)


Ukupno glasova: 323
(Posljednji glas : 27.5.2015 23:59:43)
(Glasanje traje do: -- )


Poruka


Dz3ni -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (31.8.2012 17:59:19)

Iskreno, dosta puta sam se našla u prilici da moram ići kući zbog dojenja baš zato što mi je nezgodno, a u pravu si...što bi ja trčala kući, neka okrene glavu kome se ne sviđa. Ha ja [sm=smiley1.gif] Doduše sve donedavno sam imala problema sa namještanjem bebe na sisu jer je imala običaj trzati se i plakati. Sad sve manje pa bi se mogla i vani zamisliti da dojim.




marijica -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (14.9.2012 10:16:13)

Meni je dojenje vani toliko pomoglo da se opustim,i putujem gdje god hoću.Bili smo svuda,dojili u avionu,autobusu,vlaku,na plaži,klupi,tržnom centru,u restoranu.Sve je bilo diskretno,i na veliku radost mene i moje malene.




smajli80 -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (14.9.2012 10:34:03)

Dojim gde stignem ne pada mi napamet da trčim kući zbog toga.Malo se pokrijem i zakrenem u stranu i super.[sm=smiley20.gif]

Jedina sam ja dojila u parku cjelo ljeto,sve ostale se zgražale i prevrtale očima kao da sam se skinula gola i hodala a ne hranila djete.
Meni je to sasvim normalno i to ću uvjek raditi sviđalo se to drugima ili ne.




teacher75 -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (14.9.2012 10:45:35)

mi smo u pocetku koristili maramu za dojenje ali posto je mali postao pravi ters sto se tice dojenja pa mu sve zivo smeta, i zvukovi i previse svjetlosti i ljudi i marama, sada trazimo neko zaklonjeno i mirno mjesto i dojimo, nikad ne doji toliko dugo kao kod kuce vec sve po malo, navikao kod kuce lezeci pa mozda zato




KupusLivada -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (18.9.2012 10:25:38)

teacher, sve isto kod nas
sad maramu koristimo samo ako nam treba zaklon od sunca, mada mi se cini da ce marama promijeniti zanimanje i postati kecelja za hranjenje cvrstim obrokom u kolicima heheh

kradem link sa FB, nekako sam se bas nasla :D:

http://www.youtube.com/watch?v=ZgmbJso-2-o




Lejla Ka -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (18.9.2012 12:40:06)

A tek ovaj:

http://www.youtube.com/watch?v=D5H8jTT9cyw&feature=relmfu

Genijalne su im reklame [sm=jezicek.gif]




Selminja -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (18.9.2012 15:55:23)


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

A tek ovaj:

http://www.youtube.com/watch?v=D5H8jTT9cyw&feature=relmfu

Genijalne su im reklame [sm=jezicek.gif]

Jao, odlično [sm=sad.gif]
Ja sam mislila da se to samo meni dešava [sm=jezicek.gif]




sanjalica_m -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (7.12.2012 0:39:12)

Pozdrav svima, nova sam na temi, a takodjer, nova sam i mama-dojilja [sm=bravo.gif]
Otkada sam pocela izlaziti sa svojom bebom, u dilemi sam bila za dojenje na javnom mjestu. Ispocetka sam nosila AD sa sobom-za svaki slucaj (iako iskljucivo dojim), a od neki dan sam probila led [sm=bravo.gif]
Sada lijepo izvadim siku (imam majice za dojilje sa diskretnim prorezima), malo se pokrijem maramom ako je potrebno i zadovoljne i ja i beba [sm=smiley36.gif]




ivannna -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (18.12.2012 11:10:08)

Mi smo se prvo malo ustručavali, al obzirom da je bebi dojila svako 2 sata nije bas bilo moguće stalno trčati kući, i tako malo po malo smo počeli dojiti vani, naravno uvijek diskretno, prvo u autu, pa na nekoj zavučenijoj klupi u parku ili u bašti ako bi sjedili, našli bi neko malo intimnije mjesto. Nismo imali ni jednu neugodnu situaciju niti čudan pogled. U svakom slučaju [sm=smiley20.gif] za diskretno dojenje na javnim mjestima.

One reklame gore su suuuuper [sm=smiley32.gif]




Marija13 -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (7.1.2013 14:21:29)

Nego..drage moje dojilje recite mi gdje se u BBI centru nalazi taj dio za presvlacenje beba??[sm=smiley1.gif] Toliko me strah poceti da izlazim s bebicom, kontam kako cemo dojiti, gdje, kako, hocemo li se snaci...uh




Super Beba -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (7.1.2013 14:30:28)

IZVORNA PORUKA: Marija13

Nego..drage moje dojilje recite mi gdje se u BBI centru nalazi taj dio za presvlacenje beba??[sm=smiley1.gif] Toliko me strah poceti da izlazim s bebicom, kontam kako cemo dojiti, gdje, kako, hocemo li se snaci...uh


Imaš u svakom WCu posebnu prostoriju za presvlačenje...
A za dojenje, ma snaći ćeš se...prvi put je malo nezgodno, svaki naredni je lakši :) Na kraju, to će ti biti normala :))




ljubičica 28 -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (5.2.2013 15:15:22)

Dojenje na javnom mjestu uz diskreciju, DA!
Ne volim da su (.) na izvol'te, pa čak i ako sam sama u ženskom društvu. A dijete se nahraniti mora [sm=smiley1.gif]




mama_debeljuca -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (13.2.2013 17:11:05)

[img]http://www4.slikomat.com/11/0213/6o5-211220.jpg[/img]




Marija13 -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (13.2.2013 17:56:28)


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] svaka cast...mi se jos nismo oslobodili..


IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

[img]http://www4.slikomat.com/11/0213/6o5-211220.jpg[/img]





tukica -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (14.2.2013 9:01:48)

IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

Dojenje na javnom mjestu uz diskreciju, DA!
Ne volim da su (.) na izvol'te, pa čak i ako sam sama u ženskom društvu. A dijete se nahraniti mora [sm=smiley1.gif]


Potpisujem max. Znaci, ja sam svoju curicu jako dugo dojila i bas sam se morala "organizovati" zbog svakog izlaska vani i dojenja... ukoliko smo negdje  u trznom centru, uvijek sam isla u dio za presvlacenje beba i tu dojila, a ljeti smo imali maramu za dojenje, pa bi se izdvojili u neku zabacenu klupu u parku i dojili... bila sam u situaciji par puta vidjeti da zene bez ikakvog srama i skrivanja doje svoju djecu, onako sike na izvol'te i ako je njima to ok i meni je... ja licno sam bila jaaaako diskretnija... jer mislim da bih se ja unezgodila da svako ko prodje, gleda u mene i moje sike [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] 




lilyy -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (8.4.2013 22:33:24)

ja sam dojila bebu vani kag god je to htjela. moje iskustvo je sto je zena opustenija, duze ce i uspjesnije dojiti bebu. ako se optereti dojenjem na javnom mjestu i slicno, pocet ce manje izlaziti, a onda samim tim biti nervoznija i frustranija...i tako dojenje postane opterecenje...a sto se tice diskrecije, svako ima neku svoju granicu do koje moze ici. ja licno nisam dozivjela da mi iko uputi bilo kakav ruzan ili znatizeljan pogled. ljudi su uglavnom bili uvidjavni (iako to nisam ocekivala)...




Alannah -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (9.4.2013 15:49:05)

Ja dojim kad god sam napolju.Medjutim,kako bebac ni u kuci ne doji mirno,vec ga sve zanima i okrece se,pokrijem ga maramom i onda se on skoncetrise .Skoro u kaficu dolazi jedna poznanica i sklanja maramu kao da ga vidi, a mislila je da spava,i sva se zbuni jer je on odmaknuo se od sise i pogledao je,a ona ispusti maramu kao da je ne znam sta vidjela[sm=smiley36.gif].




lilyy -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (9.4.2013 20:54:17)

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ha, ha!




almondray -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (9.4.2013 21:17:05)

Joj ovaj prvi link mi je [sm=bravo.gif] ali ja to stvarno ne mogu i ne mogu.
Znači nisam protiv , svaka čast kad se možete opustit ali ja...
I prvog sina sam dojila , preko god. ali nikad vani a i sa drugim imam tu blokadu.Mislim da bi džaba vukao mlijeko nebi poteklo.Sreća park mi je na min od stana [sm=smiley36.gif]




Just smile -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (3.7.2013 13:38:14)

Znam da sma negdje pročitala ali da ne tražim :)- Da li znate gdje se mogu nabaviti one marame za dojenje? Hvala :)




megi -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (3.7.2013 14:18:00)

just smile ja sam maramu uzimala kod nase forumasice
imas na fb stranicu baby saurus pa pogledaj


ako si zainteresovana potrazicu ja svoju nova je
moja cura nije htjela da doji ispod nje, počinjala plakati tako da smo mi dojili na izvolte [sm=smiley1.gif]
malo se zaklonimo u stranu i dojimo




djoisa -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (3.7.2013 14:23:26)


IZVORNA PORUKA: Just smile

Znam da sma negdje pročitala ali da ne tražim :)- Da li znate gdje se mogu nabaviti one marame za dojenje? Hvala :)


http://www.ringeraja.ba/clanak/babysaurus---radionica-mame-naide_1912.html




Just smile -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (3.7.2013 16:13:31)

Hvalaaa mnogo!




Lulu_08 -> RE: Dojenje na javnom mjestu: da ili ne? (4.7.2013 7:21:48)

Mi dojimo i dalje gdje god stignemo ahaha....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]