|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolne grudi
6.11.2007 11:58:03   
Suncica*
Drage moje, imam problem. Zadnjih mesec dana grudi su mi jako natecene i bolne. Nisam trudna, jer imam ugradjenu spiralu, a i sinoc sam radila test. Nije ni PMS, jer trebam dobiti tek za 15-tak dana.
Da li je ijedna od vas imala slicne probleme?


< Poruku je uredio Hanady RR -- 6.10.2011 1:00:12 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: BOLNE GRUDI..
6.11.2007 12:08:24   
makana
jesi sigurna to za mecu?
pitam te zato sto je meni nekada znalo uraniti, fakticki sam dobijala na pocetku i kraju mjeseca i grudi su me bas boljele, kao i butine
znalo je trajati po desetak dana pred menzes

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: BOLNE GRUDI..
6.11.2007 12:22:16   
Suncica*
Meni je menstruacija uvek na vreme. Ali ja koja inace u grudnjaku imam zalost, sada su jako lepe i povelike..user posted image ..Mislim da sam na nekom od foruma citala da se javlja hormonalni poremecaj, ali ne mogu da nadjem gde je to, pa sam postavila novu temu..

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: BOLNE GRUDI..
6.11.2007 12:22:46   
makana
suncice sad sam konsultovala jednu kolegicu koja je imala slican problem
sest mjeseci nakon prestanka dojenja grudi su je zaboljele
ali kaze da nije imala otoka
stavljala je kupusov list i hladne obloge
ljekar joj je rekao da joj je navodno ostalo mlijeka pa se to kao zgrudvalo ali je to i njoj bilo van pameti da povjeruje pola godine od prestanka dojenja
ona kaze da joj je uskoro proslo jer je stavljala uglavnom hladne obloge po preporuci mamine prijateljice koja radi u nekoj ambulanti 

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: BOLNE GRUDI..
6.11.2007 12:23:47   
makana
potrazicu i ja to za hormonalni poremecaj pa ako nadjem prije javim ti

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: BOLNE GRUDI..
6.11.2007 12:25:27   
Suncica*
Draga makana meni je mleko otislo jos pre tacno godinu dana..grudi su mi kao na pocetku trudnoce, ali trudna nisam..Sramota me ici lekaru i da mu ispovedam sta me boli..(jos je moj lekar opste prakse muskarac)..Zaista ne znam sta da radim..Toliko znaju da bole da navece ne mogu da spavam, a kada se tusiram toplom vodom kao da zive rane imam..

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: BOLNE GRUDI..
6.11.2007 12:47:19   
makana
ako ce ti biti utjeha - mojoj prijateljici koja je imala cistu pa se uvijek bojala da to ne predje u ono ne daj boze i stalno je zivkala svog ljekara i jadala se on je doslovno rekao - dobro je kad te boli, to je samo alarm da se mora nesto promijeniti, a ono najgore cega se ti bojis ne boli -
nek te ne bude strah, a posebno stid jer je tvoj dr tu radi tebe, mi cesto grijesimo i ne kazemo sve kad odemo na pregled, ali oni ne mogu znati ako ne opisemo tacno sta i kako nas boli, na sta sumnjamo
a kad te vec toliko boli nemoj da trpis
samo zamisli kako ce ti dobro biti kad tog bola (na koji se najcesce naviknemo) nestane
odvoji vrijeme za sebe, naruci se kod dr i  nek ti samo u glavi bude pozitivan osjecaj kako ce ta grozna bol konacno prestati

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: BOLNE GRUDI..
6.11.2007 12:51:47   
budućamama
ja sam postavila temu na forumu zatrudnjivanje, pa je jedna članica RR rekla da do bolnih grudi dolazi i zbog povišenog hormona prolaktina. I mene grudi već 2 mjeseca bole non stop, pa ću nakon muser posted image  otići ginekologu da vidim šta bi to moglo biti.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: BOLNE GRUDI..
6.11.2007 12:56:04   
makana
uh jos se stelim na ovom forumu i ne znam jesam li ti tacno proslijedila poruke suncice ali vidim da se buducamama vec javila
nasla sam u starim temama bolne grudi to za hormone
u zadnjih 50 debata

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: BOLNE GRUDI..
6.11.2007 12:57:00   
Anoniman
ja znam da obloge od svjezeg kupusa pomazu jer sam stavljala eh sad sta bi to moglo kod tebe biti.ja znam da meni budu bolne kad trebam dobit al ne znam ,ma ja da sam na tvom mjestu otisla bih na uz.sta znas ima slucajeva kad i spirala izda a i testovi su bogme nesigurni.

(odgovor članu budućamama)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: BOLNE GRUDI..
3.12.2007 11:06:24   
Suncica*
Drage moje, ja ponovo imam problem. Juce sam primetila da iz leve dojke mogu da iscedim par kapi necega belog. Mleko nije, jer ja ne bi bila ja da nisam probala, jako je slano i kiselo..
Inace leva dojka me jako boli, dok desna nista..
Sutra idem kod ginekologa na redovnu kontrolu, ali bi volela da ako je iko imao slican problem pomogne..
PS. Trudna nisam, radila sam test, a imala sam jako obilnu menstruaciju pre 10-tak dana..
Lep pozdrav..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: BOLNE GRUDI..
3.12.2007 11:15:46   
sebila
Draga suncica uvjerena sam da ce sve biti u redu s tobom i mene cesto bole grudi i prije i poslije men.i to jako a vec 4 godine ne dojim djete,pa javi nam se kad se vratis od dr.,lijep pozdrav i sretno.

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: BOLNE GRUDI..
3.12.2007 12:52:43   
Blue rose RR
Draga suncicce, hajde majke ti javi mi šta ti je doco rekao. Meni se događa odavno, da imam neku tečnost koja povremeno izlazi iz, takođe, lijeve dojke, i nekada se samo onako zgruša, i nema neki lijep miris.
A ja lijena ko lijena, da odem doktoru, a kanim se evo dva mjeseca. 

(odgovor članu sebila)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: BOLNE GRUDI..
3.12.2007 13:06:43   
Suncica*
Draga moja,
ja sam juce kada se to pocelo desavati prevrnula internet da nadjem uzrok i bas sam procitala da ukoliko izlazi tecnost neugodnog mirisa, potrebno je lecenje..Zato molim te ne igraj se, jer sve abnormalnosti dovode do ne daj Boze tumora..Idi kod lekara, jer meni curi nesto nalik na mleko, ali nema nikakav miris..
Zakazi odmah, nemoj da se posle kajes..

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: BOLNE GRUDI..
3.12.2007 13:28:58   
Blue rose RR
user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: BOLNE GRUDI..
3.12.2007 13:30:37   
Blue rose RR
Draga moja ja sam ti takva, da slučajno tebi nešto treba sa kraja svijeta, ja bih prevrnula nebo i zemlju da ti to obezbijedim, ali kada sam ja sebi u pitanju, eh onda nađem milion razloga i obaveza koje me sputavaju da odvojim vremena za sebe.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: BOLNE GRUDI..
3.12.2007 13:31:33   
Suncica*
Sto bi sada moja mama rekla:"Jel ti bas zelis da ti neko drugi ispraca dete u skolu"..Ja dok sam bila devojka nikada nisam isla kod lekara, ali sada otkako imam dete, Boga mi jos malo, pa cu i sator razapeti ispred ordinacijeuser posted image user posted image user posted image ..Salim se naravno, ali sam jako pocela da vodim racuna o zdravlju, jer niko ne moze biti mama mojoj Loreni sem mene i ja sam joj najpotrebnija na svetu..
Tako ja sada gledam na stvari..

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: BOLNE GRUDI..
3.12.2007 13:33:49   
Blue rose RR
Ma znam ja sve to i svjesna sam ozbiljnosti problema koje naše tijelo nosi.
Ali vidi sad ovo. Dok ja tebi pišem, u kancelariji imam još dvojicu kolega. I pravo mi je neprijatno da zakažem sebi pregled kod ljekara (npr. ovako ti izgledaju moja opravdanja).

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: BOLNE GRUDI..
3.12.2007 13:36:18   
Suncica*
Zabole te ko te slusa..Mene je bilo sramota otici kod lekara i reci mu da me bole siseuser posted image (zato jer je muskarac), dok mi mm nije ocitao bukvicu..
Sada me vise bas nicega nije sramota, vise bi me bilo sramota da mi je odseku..

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: BOLNE GRUDI..
3.12.2007 13:40:52   
Blue rose RR
Pa jest ono.
E sad me pravo zastidi. Ako ova dvojica maknu i prošetaju svoja muuser posted image  iz kancelarije zakazat ću sebi pregled.

VALJDA

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: BOLNE GRUDI..
3.12.2007 13:42:47   
makana
user posted image
eh i ja sam nekada trčala u hodnik i šaptala u telefon da me neko ne čuje
ali od trudnoće i poroda nije me sramota ama baš ništa kada je riječ o meni i mojim potrebama
lijepo ti je sunčica rekla da si najpotrebnija svom djetetu
a kada je riječ o tom izgovoru kolege pa nešto oni slušaju
ja to sada rješavam na taj način što se samo sjetim slike koju često viđamo po ulici ili uredima - njima baš ne smeta ako ih neko vidi dok češkaju m...a (nadam se da mić neće smatrati za shodno da izbriše poruku zbog ovogauser posted image ), a mi se stidimo svega i svačega
pa lijepo i ti budi odgovorna sebi i trk kod ljekara

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: BOLNE GRUDI..
3.12.2007 14:17:32   
Blue rose RR
Ja zakazah termin u srijedu u 12,00 sati u skerlićevoj. Kaže prvo će me čačkati ginekološki, pa će me onda naručiti za mamografiju.
Je li neko bio tamo? Ili je li neko na forumu spominjao Skerlićevu (u obzir dolaze samo odgovori sa pozitivnim iskustvom)
ŠALA.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: BOLNE GRUDI..
24.1.2009 22:29:01   
dinaa
Podizem temu jer imam problem i strah me je do ludila.Ovako prije 15-tak dana sam bukvalno prignjecila desnu dojku ni sama neznam kako sam se tako ruzno sagela da sam je koljenom zgnjecila imala sam osjecaj da se "izvratila" i naravno pocela me boliti i otekla je stavljala sam hladne obloge i popustilo je i otok je spao,ali evo tri dana opet boli i malo otecenouser posted image a ja umirem od straha,doktoru idem iduce sedmice tj.na UZ samo se nadam da cu ostati u pameti do tada,a bojim se i nalaza UZ.Buni me to sto je opet pocelo da boli i otice,sta li sam to uradila?

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: BOLNE GRUDI..
24.1.2009 22:37:59   
mamsi
Ne znam draga Dino kako da te utješim,žao mi je što si se povrijedila i mislim da će to sve dobro biti,vjerovatno si neku žlijezdu ozlijedila.Znam samo da je meni Kenan jednom nogicama baš jako pritisnuo i bolilo je osmah me hladan znoj oblio,ma pozlilo mi,ali i ja sam stavljala obloge i prošlo je samo od sebe,doktoru nisam išla,jer je par dana potrajalo i prošlo.A ti ćeš ići na UZV i doktoru pa će ti on sve reči,mada mislim da nije ništa opasno.Čuvam ti fige

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: BOLNE GRUDI..
24.1.2009 22:40:30   
dinaa
Hvala ti puno,puno,puno ja sam van pameti od straha i sama sebi nisam jasna zasto se ovoliko bojim.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *