|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 0:19:48   
teacher75
 





slazem se, i ja nih sve tuzila jer su svi oni odgovorni zbog svog neodgovornog ponasanja

< Poruku je uredio Skvo RR -- 1.2.2010 14:30:21 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 0:23:02   
škorpija
Ne znam koliko ste pratili slučajeve tužbi protiv ljekara u medijima, ali 99 posto se izvuče bez ikakve kazne ili sa običnim pismenim ukorom, nažalost, to je tako, oni štite jedni druge i nikad niko neće svjedočiti protiv kolege ljekara, bez obzira što i oni znaju ko je kriv i za štouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 0:23:06   
norah
A da jedni druge stite, bez obzira na uzu specijalnost, to je 100 % tacno. Jer je vecina njih upletena u korupciju, namjestanje pacijenata, vracanje usluga i ostalo. Cak i kada se pokusate zaliti na nekoga i na neciji tretman, cak ne zele ni da saslusaju..a odlicno znaju zasto to rade. Ovo definitivno treba izaci u javnost. Mnogo se prljavstine skupilo ispod tepiha...samo je pitanje dana kada ce lavina da krene. A nama je dosta...siti smo ovakvog tretmana i manipulisanja. A da citaju nase forume, to je istina. I treba da citaju. Mozda nesto i nauce od nas!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 0:26:07   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image Bilo mi je dovoljno samo da pročitam o kojem dr. je riječ i da mi se grozno sjećanje vrati user posted image user posted image
Kopirala sam tekst, kad sam nekad usput pisala na temi kojeg dr. izabrati......
Izgleda da nisam ni svjesna koliko sam imala sreće....



E ne znam šta bih na sve ovo rekla. Meni je dr. Murtezić, sa Koševa, vodio zadnji mjesec trudnoću i nadavali smo mu se brdo love i poklona prije poroda. I šta se desilo?? Desilo se to da se dr. žurilo da sve okonča, pa me je zatvorenu (ni mm nisam bila otvorena), bez apsolutno ikakvih bolova smjestio u salu u 10:30 i uključio drip, dao 7 koktela u kukove za otvaranje, da bi me nakon 13,5h mučenja porodio a moj vrhunac otvaranja je bio 7 prstiju. Znači, ne da su me namučili nego me komplet iskasapili. I da, da stvar bude još gora, dotični se iste sekunde pokupio i otišao kući, da bi ja onako nemoćna ostala ležati još 1h i 15 min. dok se "našla" neka doktorica koja će me ušiti. Posteljicu su mi naknadno vadili jer ni za "to" nisu imali vremena.... Samo me Bog od sepse spasio....


< Poruku je uredio enisa_sara -- 31.1.2010 0:27:54 >

(odgovor članu norah)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 0:33:05   
Hanady RR
ja sve čitam i nemogu vjerovat...o majko mila moju seku gore vode, bial je slaba i poslali je kući pod dijagnozom nije ti ništa. e ja sam u šoku garant. jadna žena šta ispati radi njihovog bezobrazluka, ovo je baš postao bezobrazluk.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 0:34:49   
Anoniman
hanady, moj savjet ti je da seku "vadiš" iz onog gore pakla..... Nek se prebaci u Opću bolnicu!

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 0:42:41   
Hanady RR
ma ja zaista nisma u poziciji da je baš na to nagovaram...ja sam zaista u općoj oba poroda imala i prirodni i carski is ve riječi hvale imam i za osoblje i doktore i sve...a nju vodi dr. godinjak i ona mu zaista vjeruje i sa razlogom mu vjeruje to znam, i porodica u koju se ona udala su baš prijatelji sa njim i nebih ja tu imala utjecaj a nebih ni htjela...osjetljivo je to.
Joj baš čovjek na mmukama bude...ja sam drugi dan odmah htjela da reagujem da je vodim negdje drugo ali ipak ona i njen mm imaju više prava o tim odlukama nego ja. Moje je da savjetujem o onome što znam a njeno da prihvati. ma ja se nadam da će sve biti OK.
A ovaj slučaj...mislim da ipak javnost treba biti upoznata sa njim na drugi način a ne samo preko foruma...trebaju se čuti obe strane i zaista nakon toga porodica treba imati snage i volje pokrenuti postupak.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 0:44:18   
Leva
Bas me interesuje kako bi se doticna "gospoda" ponasala da se tako neko odnosi prema njihovim zenama, kcerkama i sestrama...

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 1:06:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: marinčii

a najžalosnije od svega je što je to grozno iskustvo ostavilo posljedice kod mene i imam toliki strah i neznam oću se ikad usuditi imati još djece i sv ezbog njihove gluposti,



Isti strah sam imala..... i gle koliko godina mi je trebalo..... 6,5! Razumijem te u potpunosti!!!

Još samo da kažem, da definitivno trebamo prestati šutiti!! Ne samo u zdravstvu, već općenito. Sve dok budemo šutili, ništa se neće promjeniti, samo će nam biti gore i gore iz dana u dan!
I kako čovjek da vjeruje njihovim dijagnozama i da, danas, sutra, da odobrenje da ti, recimo, urade operativni zahvat djetetu.... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 1:19:48   
tehna
citam postove i bas me je neka panika uhvatila doduse ja nisam imala nikakvih problema sa moja tri prethodna poroda a sad ocekujem svoje cetvrto srce koje bi trebalo stici krajem maja i pomalo me je strah kakvih sve dr ima meni je trudnoce vodila docentica Izetbegovic bez ikakvih veza i vezica ona se prema meni ponasala kao majka ona me je i operisala bila sam HPV visoko rizicna ja  iz iskustva kazem da je to jedina dr na Kosevu koja je stvarno bez mita bar u mom slucaju ni marke joj nisam dala da bi ona mene nesto "vise" gledala.Sjecam se da je pored mog stola bila jedna zena koja je na moje oci dala kovertu dr sad tacno neznam koji je dr bio u pitanju ali isto joj je bilo jer dr se samo jednom pojavio dok se ona poradjala nigdje njega kasnije nije bilo.Ja samo kazem da bih pozeljela da mi bude dr. Izetbegovic u smjeni kad mi pocnu bolovi.MOJE DRAGE CUVAJTE SE user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 2:16:50   
D_K
strasno - prve dane nakon poroda zena provodi u takvom stanju.. grozno - kako da se ona odluci na drugi porod kad ne zna hoce li zivu glavu izvuci..
pa imaju li oni vizite ujutro - je li mogla sta zena reci ili samo protutnjaju kao stado pored pacjentica.
ja sam oba CR radila u Opstoj i bogami da je bilo kakvih problema ja bi rekla - drugacije je kada znaju svi ljekari a narocito sef odjeljenja. a znam da oni razgovaraju o problemima na odjeljenju - ja sam tako jedno vece pukla i plakala, htjela da idem kuci i odmah ujutro me pita sefica sta je bilo. a tek kada su tako ozbilje stvari u pitanju - pa mogla je zena umrijeti.
a sreca je njena da joj je ostala materica - sjetila sam se zene od kolege koja se prije nekih 7 godina porodila u Zenici i dobila sepsu nakon koje su joj morali matericu izvaditi. znaci zenu su osudili na jedno djete a sve zbog svoje nemarnosti. nisu ih tuzili ali mogu misliti kako im je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tehna)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 2:30:47   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Koliko ovakvih slucajeva je se desilo , i koliko ce ih se jos desiti nitko ne zna jer,...drzava nam je ispod svih nula...Imala sam priliku biti u  posjeti kad je vizita..gdje se vizita sastoji od toga da dok. i neka namindjikana sestra koja se cijelo vrijeme cekeri s doktorom ulaze i pitaju Kako stee.... na sto mu je jedna zena odg. doktore da smo dobro ne bi bile ovdje, a on je rekao ako ima gdje bolje bujrum i samo izasao iz sobe. Eh pa eto ti stisni pa odi u bolnicu...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 9:59:48   
vjestica
jako mi je nžao zbog svega što se desilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sad je najbitnije da se žena oporavi,a li ih treba svakako tužiti
prosto me uhvati strah kad čitam ovakve priče, jedva sam zatrudnila, i nije me strah samog poroda, ali me strah ovakvih nestručnjaka
jedino s čime se ne slažem je linčovanje dr Godinjaka, jer koliko sam shvatila iz priče, on joj je jedini gore pomogao
ako griješim,ispravite me


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 10:06:08   
Anoniman
Strasno je stvarno, ali eto ovdje citamo ono sto dodje do nas, a sta mislite kolko je onih za koje se i ne sazna, kolko ih dodje prepustenih na milost njima....

Ja sam jednom spominjala, da na infektologiji kad im dodje sepsa, tacno znaju ko je radio CR, kazu da kod tog dr obicno CR traje duze, pa da ne navodim sve detalje.

I sad covjek opet dodje na ono da li platit nekom ili ne??? Pa vise se ne zna stvarno gdje ide ovaj svijet

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 10:08:27   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Maida*

Strasno je stvarno, ali eto ovdje citamo ono sto dodje do nas, a sta mislite kolko je onih za koje se i ne sazna, kolko ih dodje prepustenih na milost njima....

Ja sam jednom spominjala, da na infektologiji kad im dodje sepsa, tacno znaju ko je radio CR, kazu da kod tog dr obicno CR traje duze, pa da ne navodim sve detalje.

I sad covjek opet dodje na ono da li platit nekom ili ne??? Pa vise se ne zna stvarno gdje ide ovaj svijet

a koji je doktor u pitanju?
mislim ako je ok da se napiše njegovo ime na forumu
a platiti ili ne, ja ne plaćam, jer i koji plaćaju i koji ne, isto prolaze
a imam hiljadu i jedan razlog zašto ne plaćam


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 10:15:04   
Mya_81 RR
Sramota!!!

Ne mogu više ništa reći, jer sam užasno ljuta!!!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 10:20:18   
marinčii
IZVORNA PORUKA: Leva

Bas me interesuje kako bi se doticna "gospoda" ponasala da se tako neko odnosi prema njihovim zenama, kcerkama i sestrama...
[/quote i mene ovo zanimauser posted image pa šta zar smo mi manje vrijedne od njih,stvarno je ovo sramota 

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 10:27:56   
ena23
Nakon ove price ja se intenzivno raspitujem o odlasku iz BiH. Neko je rekao vec "bolja alternativa je patiti od nostalgije". Jer de mi objasnite eto: KAKO ovome stati u kraj?  Shvatila sam da je mozda bolje nikoga ne tuziti jer kada te doktori upoznaju na taj nacin, haj stisni pa odvedi djete gore, ako se, ne dao Bog, razboli?

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 11:24:39   
leli§
Boze sacuvajuser posted image user posted image user posted image ja sam se sva najezila

zalosno je sve ovo sto se desava a jos zalosnije to sto im pravni sistem ne moze nistauser posted image ma za ovakve ljude je batina izasla iz rajauser posted image
treba ih sve redom tuziti (prvo---on ako je na godinjsem nema sta traziti u operativnoj saliuser posted image ) ako je dizdarevicka pristala na carski i bio takav dogovor nema ona sta prepustati pacijenta nekome drugomuser posted image user posted image user posted image ma njih treba sve poslati u Hag da im se sudiuser posted image treba sve price sastaviti i objaviti u medije a protesti su nezaobilazni...doslo je vrijeme gdje bez policije i advokata ne treba ici ni na operaciju...

nadam se da ce se zenica oporaviti i to sto prije da ce se rijesiti ovih muka koje su uslijedile zbog necijeg ega ili aljkavostiuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 11:48:27   
Anoniman
Ovo je sve prestrašno!!!  Zaista čovjek više ne zna kome da vjeruje kada je u pitanju porod općenito, a ne samo carski rez.
Iskreno se nadam da će ovoj ženi biti mnogo bolje, a da će krivac ili krivci biti kažnjeni!!!

(odgovor članu n1kky)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 14:55:22   
salmy
Uzas Boze sacuvaj!!!!!!!!!!!!!
Hvala dr.u VOJNOJ BOLNICI!!!!!!!!!!!!!!!
DR. Mašićuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image DR.Drljevic,i DR.Mišević

Hvala dragom Bogu pa sam bila te srece da se porodim U vojnoj bolniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image carskim rezom!!!!!!!!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 15:19:11   
milenium
IZVORNA PORUKA: marinčii

IZVORNA PORUKA: Leva

Bas me interesuje kako bi se doticna "gospoda" ponasala da se tako neko odnosi prema njihovim zenama, kcerkama i sestrama...
[/quote i mene ovo zanimauser posted image pa šta zar smo mi manje vrijedne od njih,stvarno je ovo sramota 


strava!to su mesari a ne doktori!nesposobnjakovićiuser posted image user posted image user posted image
triba im svima plaću srizatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 15:20:33   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: marinčii

IZVORNA PORUKA: Leva

Bas me interesuje kako bi se doticna "gospoda" ponasala da se tako neko odnosi prema njihovim zenama, kcerkama i sestrama...
[/quote i mene ovo zanimauser posted image pa šta zar smo mi manje vrijedne od njih,stvarno je ovo sramota 


strava!to su mesari a ne doktori!nesposobnjakovićiuser posted image user posted image user posted image
triba im svima plaću srizatuser posted image user posted image user posted image

ma kakvu platu, pa namakli bi oni sebi razliku...strucnjaci su to veliki.....treba zabraniti rad u struci!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 15:40:54   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

user posted image user posted image user posted image user posted image Bilo mi je dovoljno samo da pročitam o kojem dr. je riječ i da mi se grozno sjećanje vrati user posted image user posted image
Kopirala sam tekst, kad sam nekad usput pisala na temi kojeg dr. izabrati......
Izgleda da nisam ni svjesna koliko sam imala sreće....



E ne znam šta bih na sve ovo rekla. Meni je dr. Murtezić, sa Koševa, vodio zadnji mjesec trudnoću i nadavali smo mu se brdo love i poklona prije poroda. I šta se desilo?? Desilo se to da se dr. žurilo da sve okonča, pa me je zatvorenu (ni mm nisam bila otvorena), bez apsolutno ikakvih bolova smjestio u salu u 10:30 i uključio drip, dao 7 koktela u kukove za otvaranje, da bi me nakon 13,5h mučenja porodio a moj vrhunac otvaranja je bio 7 prstiju. Znači, ne da su me namučili nego me komplet iskasapili. I da, da stvar bude još gora, dotični se iste sekunde pokupio i otišao kući, da bi ja onako nemoćna ostala ležati još 1h i 15 min. dok se "našla" neka doktorica koja će me ušiti. Posteljicu su mi naknadno vadili jer ni za "to" nisu imali vremena.... Samo me Bog od sepse spasio....



user posted image user posted image user posted image

Užas jedan!!!

Ma, ne mogu vjerovati da te je toliko namučio i da je još otišao a da nije ni završio sve kako treba. Toliko da si čekala da te ušiju!!!

Nemam riječi!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostal...
31.1.2010 15:56:55   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

E ne znam šta bih na sve ovo rekla. Meni je dr. Murtezić, sa Koševa, vodio zadnji mjesec trudnoću i nadavali smo mu se brdo love i poklona prije poroda. I šta se desilo?? Desilo se to da se dr. žurilo da sve okonča, pa me je zatvorenu (ni mm nisam bila otvorena), bez apsolutno ikakvih bolova smjestio u salu u 10:30 i uključio drip, dao 7 koktela u kukove za otvaranje ,



Enisa_sara, grozno je tvoje iskustvo, ali meni nije jasno zašto si dozvolila da te smjesti u bolnicu a ti nisi imala ni trudove??
Ja sam prvu kćer rodila vaginalno, i došla sam u bolnicu kada su mi trudovi došli na 7 minuta. Nisam imala nikakvu štelu, a dežurni je bio upravo ljekar kojeg pominješ. ( meni je zadnjih mjesec dana trudnoću vodio drugi ljekar koji je pomenuo: Ja sam dežurni iduće nedelje, pa može tada završiti posao. Ja sam samo rekla: ja ću se poroditi kada dobijem trudove! a u sebi sam dodala - Ne kad ste vi dezurni. )
Dakle, Murtezić me primio nešto prije devet, u salu sam ušla u 21.30
a rodila sam nepun sat nakon toga.
Isto tako me nije šio on, i to je normalno. Taj posao radi anesteziolog. Došla je nakon nekih 40 minuta, prekontrolisala posteljicu ( meni je izašla odmah nako što je izašla beba ), provjerila da nije šta ostala, dala mi lokalnu i zašila me.

Zbog osmjeha i pozitive koju mi je ulio, ja sam ga tražila da mi on vodi i drugu trudnoću koja je završila carskim rezom jer je malena išla zadkom. Isto tako se ponašao pozitivno, a nisam mu dala niti jednu marku.
I moje iskustvo je zaista pozitivno jer je pravilno ocijenio koliko beba može ostati u stomaku a da ne krene normalan porod. Porodio me sa punih 40 sedmica.

Isto tako kod nekih žena postaljice izađe sat - dva nakon poroda, jer se maternica još grči. Kod nekih ni ne izadje, i onda je moraju vaditi ručno. ( čula sam da to jako boli, i da ako se ima štela onda pacijenticu uspavaju )



< Poruku je uredio hanabanana -- 31.1.2010 16:00:04 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *