RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostala zivota! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


mayra -> RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostala zivota! (31.7.2012 12:04:00)

Drage moje svega ima i u vojnoj i na gak-u.
Ja sam se u novembru porodila u vojnoj, i prijem koji sam dozivila je sljedeci:
Primila me doktorica, neka mlada, mislim da se preziva Bulbul, koja je mene pregledala i u isto vrijeme jela kiflu, postavljala mi pitanja po 3 puta, jer nije cula moj odgovor jer se sve vrijeme smijala sa sestrom, i na kraju su mi uradili klistir i niko mi nije rekao ni gdje je wc, ja sam se ukakila na hodniku, pred muzem. Sad zvuci smijesno, ali u tom momentu mi nije bilo nimalo.
Eh onda sam ja pop...la, sve joj skresala na kamaru, i sestri i doktorici i toliko se derala i na jednu i na drugu, da sam probudila dr.Puzica koji je spavao na drugom spratu. One su pisale izjavu zbog mene, a dr. Puzic me porodio bez ikakvih problema. Stoki treba pokazati zube i gdje im je mjesto, inace ce nas i dalje tretirati kao glupace koje samo sute. Meni u 30 sati boravka gore, 2 puta mjenjali posteljinu, stalno pitale treba li mi nesto, bile divne, a vjerujem da ne bi da se u startu nisam posvadjala. Znam da je moj muz samo govorio ja nisam sa njom hahahha.
Pozdrav




malefiz -> RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostala zivota! (31.7.2012 12:58:13)

...svaka cast mayra....o tome ja pricam jutros...i nebi sigurno jer takvi misle da su nedodirljivi dok ih neko ne spusti na zemlju...ako su doktori pa sta...ni ovaj narod nije nepismen a pogotovo sto im na porodjaj dodje i zena 10 puta pismenijih i obrazovanijih od njih pa moras trpiti da ti se dere obicna balavica od 20 godina tzv. medicinske sestre....ali eto boze moj...moja mama se pordajala u njemackoj prije 20 godina (mog bracu) i tad je standard bio 100 puta bolji nego kod nas a da ne pricam kako je vjerovatno sada...sjesti pa pozavidjeti tim zenama .....

pozzic




Lalali -> RE: Nesposobnost na GAK-u ju je zamalo kostala zivota! (6.5.2013 13:33:04)

Procitah prvi post [sm=smiley13.gif]. Kad cujem kako je on prvo covjek pa tek onda doktor kosa mi se na glavi digne. I mene i moju bebu je ugrozio svojim nemarom, samo dragi Bog nam je pomogao da sve na kraju bude ok.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]