Bol u predjelu janika (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


sarisari -> Bol u predjelu janika (3.2.2010 14:00:23)

Vec par dana imam neku tupu bol, odnosno vise kao neko prisustvo u predjelu lijevog jajnika, radila sam papa i kolposkopiju i ljekar kaze da je sve ok i da sam se vjerovatno prehladila, pa me zanima moze li to biti nesto opasno i tek sam se narucila za ultrazvuk pa se malo bojim da li bi da nesto nije u redu pokazao papa ili utz,hvala?




S.mama -> RE: Bol u predjelu janika (3.2.2010 23:02:23)

ma ne brini se...da te malo ohrabrim [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] papa test bi trebao pokazati ako nesto nije u redu...




sarisari -> RE: Bol u predjelu janika (9.2.2010 17:15:34)

E hvala puno, ma bila sam i na utz sve je ok hvala Bogu kaze samo jajnici jace rade i malo boli




SdZ -> RE: Bol u predjelu janika (2.11.2010 13:23:24)

U zadnjih par dana, tacnije poslije zadnje menstruacije, ponekad osjetim tupi bol u desnom jajniku. Prije 2 mjeseca sam obavila papa nalaz i utvrdjeno je da imam jaku upalu. Terapiju koju mi je doktor preporucio sam odradila i sve je bilo uredu. Nisam vise imala bijelo pranje s kojim se mucilac stalno. Medjutim, sad se desava isto, samo sad nije bijelo pranje vec zuti iscjedak koji izlazi u vecim kolicinama. Menstruaciju ne trebam jos dobiti. Da li je neko imao slican problem i sta da radim??




malena27 RR -> RE: Bol u predjelu janika (2.11.2010 13:30:03)

selmy da nije ovulacija u pitanju? 




SdZ -> RE: Bol u predjelu janika (2.11.2010 13:53:23)

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

selmy da nije ovulacija u pitanju? 


Ovulacija mi traje posljednjih 5 dana, ali ovo je bilo i prije.




Stranica: [1]