RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


BubaDara -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 9:48:41)

Uhhh [sm=smiley13.gif] nije nam lahko!
Ja imam virka za otprilike još dvije-tri šolje pa popit ću i to i ne kupila ga ni ja više!
Ako [sm=hudicek1.gif] dođe otići ću ponovo na pregled pa da vidim šta dr kaže.
Najviše me nervira ovih 4-5 dana čekanja hoće li procuriti ili neće[sm=smiley13.gif]




Lejni -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 13:14:17)

Mislila sam i ja na pregled u drzavnu po prvi put otici, do sada sve privatno pa cisto da saslusam jos neko misljenje. Plasim se da se ovaj hormonalni haos nije napravio od cajeva. Moram da napomenem, mozda ce nekome koristiti, pozitivno od virka je sto me mnogo manje danas stomak boli a inace bih imala bolove koji vode direktno do ludila....Znaci, nisam zabebila, imala sam spotting ali ne onako kao ranije, pojavio se kasnije i mnogo slabiji, prihvatljiviji i ne boli me stomak previse, podnosljivo opet.
BubaDara, da nisi slucajno iz Sarajeva, pitam zbog ginekologa?




BubaDara -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 13:27:33)

Nisam. Hehe živjela sam tamo najljepših 5 godina faksa! I sad patim za njim[sm=smiley1.gif]




UmmuHamza2305 -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 17:34:39)

Ugledah ovu temu, pa reko' da napišem šta, možda nekoj bude od koristi :) Inače imam PCOS.. Muž i ja smo se duže vrijeme ''trudili'', pila sam sve i svašta, hrmonske tablete, razne čajeve... između ostalog i macinu travu.. Prvo običnu macinu, a onda očajnicu.. onda sam od svega odustala i počela piti čurokotovo ulje (pravo,egipatsko) i ponekad bih popila zem-zem vodu.. i eto, elhamdulillah, za 2 mjeseca sam ostala trudna.. sad sam peti mjesec :)




Galicia -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 17:39:23)

Kako se pije to curokotovo ulje? Koja je doza?




Lejni -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 17:39:30)

MasAllah uzivaj u trudnoci. Zdravu i sretnu ti zelim. Mozes li nam trvi gdje si ga nabavljala? Ja sam to pila u toku oporavka od konizacije ali mi jedna zena koja mi je to preporucila da pijem rekla da moze da skodi ako pravimo be u jer je jako. I cim se oporavim i krenemo na taj plan da prestanem. Razmisljala sam da ga opet uzmem. Koliko si dnevno pila? Ovo sto sam ja uzimala bilo je neko zuto pakovanje, ili svijetlo narandzasto.




Lejni -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 17:41:22)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




UmmuHamza2305 -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 17:43:00)

Ja sam pila po 2 kašike dnevno, i nakon tog bih popila pola čaše mlake vode s kašikicom meda.. Sve zavisi zbog čega se pije.. Ovaj momak od kojeg sam uzimala kaže da ima za svaku bolest određena doza i način uzimanja..




Lejni -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 17:45:11)

Onda da navalimo :) ono nam skoditi ne moze svakako pojacava imunitet. Kad si zabebila prestala si da pijes? Problem je samo naci pravo ulje od vorokota egipatsko.




Galicia -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 17:49:50)

Ja Arape sto sam pitala, oni kazu da nikad nisu culi za to ulje.
Stvarno ne znam gdje da ga nabavim. Na amazonu ima svakakvih bocica, ali ne znam koja je dobra.




UmmuHamza2305 -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 17:59:02)

Ja sam uzimala preko pika , Sunnah shop Sarajevo se zove stranica.. Nabavlja se direktno iz Egipta.. ima od sirijskog i od egipatskog zrna.. egipatsko zrno je cjenjenije... Ja sam prestajala da ga pijem negdje pred menstruaciju, jer se navodno u trudnoći ne smije.. jer mnogo ojačava imunitet , što može dovesti do odbacivanja ploda ( isto tako ljudi s presađenim organima ga ne smiju piti)
Jesi li ti Galicia u Americi?
A zem-zem voda je poznata kao ljekovita.. Muhammed saws je rekao: “Voda Zemzem služi za ono što se namijeni.'''''''' E sad ima ljudi vjernika, ima nevjernika, u to neću da ulazim.. ali voda je u novije vrijeme ispitana i pokazalo se da se sastoji od rijetkih vrsta minerala , što ju čini ljekovitom




Galicia -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 18:10:27)

Cetvrti pokusaj da prodje post.

Jesm u Americi sam.
Moracu potraziti i istraziti malo bolje.
Hvala na odgovorima.




Lejni -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 18:17:18)

UmmuHamza mozes li samo jos napisati koje si uzimala, nasla ja njih ali ima neka zuta isto kutija i ima drugo neko slikana flasa od ulja pa ne znam koje si uzimala. Hvala ti sto si podijelila sa nama to.

Galicia sretno da nadjes i ti tamo. Mija je danas dosla posle nekoliko dana kasnjenja a bio je ko zna koji pokusaj po redu :(




UmmuHamza2305 -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 18:22:46)

Postavila bih ti sliku ,ali ne znam kako.. koristila sam egipatsko , providna flaša, s bijelom naljepnicom ( ja sam uzimala pola litra, ima i manje) Košta ,čini mi se 30KM .. Pitaj samo za egipatsko ulje, koje je najbolje, sigurno će ti to preporučiti, fin je momak, pošten




UmmuHamza2305 -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 18:23:54)

Naljepnica bijela, ima nešto ljubičasto po sebi i neku sliku




UmmuHamza2305 -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 18:25:17)

Evo ti link http://www.olx.ba/artikal/16983236/curokotovo-ulje-500ml-plus-sapun-od-curokota-gratis/




Lejni -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 18:27:43)

Aha sad znam koje je. Sad daju nesto 500 ml ulja i sapun za 30 km i bas je povoljno. E izvini jos samo ovo i necu te vise muciti. Koliko ti je trajalo 500 ml da znam da li odmah dva da uzmem. Hvala puno




Lejni -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 18:31:00)

Hvala ti za link ti si poslala dok sam tipkala. Koliko prije dobijanja da prestanem piti




UmmuHamza2305 -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 18:32:19)

E ne znam tačno koliko mi je trajalo, možda nešto duže od mjesec.. zavisi koliko ćeš dnevno uzimati.. ma ne mučiš me, ja znam kako je bilo kad sam se ja trudila da zatrudnim... svaku sam informaciju upijala :)




UmmuHamza2305 -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 18:34:23)

Ma ja sam par dana prije dobijanja.. ono kad osjetim da ću dobiti.. pošto se kod mene nikada nije znalo kad mi je naredna menstruacija osim po bolovima..




Lejni -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 18:40:13)

Hvala ti puno. Kupim i probam. Nadam se da ce biti i meni od pomoci




Galicia -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 19:25:50)

Sretno nam svima. [sm=bravo.gif]
Ummuhamza, tebi cestitam. [sm=bravo.gif]




Lejni -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 19:28:53)

Da i mi Galicia prijavimo plusice ubrzo inshallah




UmmuHamza2305 -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (1.7.2015 19:36:23)

Ako Bog da da ugledate :) Hvala ti Galicia :)




Lejni -> RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i ostale ljekovite biljke (2.7.2015 15:16:43)

UmmuHamza, samo da ti se jos jednom zahvalim, i da ti kazem da mi je muz vec kupio ulje, tako da cu ga danas imati ovde [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif].




Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>