rodjendan u vrticu (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


moja malena -> rodjendan u vrticu (24.4.2008 9:09:09)

Drage moje,
Ovu temu sam vec otvorila na Zajednica RR[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
al jos mi niko nije odgovorio, niti dao ideju[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley19.gif[/image] 

Moja curica uskoro ima rođendan.
ide u vrtić, tačnije u jaslice. Zabranjeno je donositi torte.
Ima li neko ideju kako obradovati tu mali dječicu, a da to nisu uobičajene grickalice, štapići, plazma i smoki.
Čime ih razveseliti?
Da li neko zna tgovinu u Sarajevu koja prodaje dekoracije za proslave, konfetice, balončiće i slično?

Hvala Vam unaprijed




makana -> RE: rodjendan u vrticu (24.4.2008 9:18:52)

uh za te dekoracije mislim da ih ima u tržnim centrima, a za radnju na žalost ne znam
možeš kupiti dosta balončića i uz svaki privezati neku malu igračkicu ili po sokić, ili one nekakve štapiće na čijem kraju imaju različite životinjice, likovi, kao lutkice
možda da prošetaš pored onih polica u merkatoru gdje su čestitke, slikovnice, igračke i onaj dječiji pribor pa ćeš vidjeti nešto zanimljivo što će ti dati ideju 




mummy -> RE: rodjendan u vrticu (24.4.2008 13:49:43)

Turbo limač ima kompletnu opremu, a i merkator i viza samo ne znam kolko se možeš osloniti na vaspitačice, ne vole one plaho da se zahmete oko toga.




lorus -> RE: rodjendan u vrticu (6.12.2013 11:25:37)

Drage mame, moj sin u januaru slavi rođendan, koji pored kucne varijante, plniramo proslaviti i u vrticu. Mi trebamo donijeti tortu, grickalice i sokice. Vaspitacice su mi rekle da uz tortu mora doci i racun (pretpostavljam, ne daj Boze zbog trovanja i inspekcije da se osiguraju). Ja sam planirala napraviti tortu, ali zbog ovog racuna ne mogu, takođe nasla sam masu slasticarnica, ali bih voljela ako neko zna da mi preporuci neku... Vidjela sam da i neke RR zenice prave torte za prodaju, ali ne znam jesu li i to kucne varijante (u tom slucaju ne mogu dobiti racun).




M kao Mama -> RE: rodjendan u vrticu (6.12.2013 11:34:42)

uh, imamo situejšn, hahahah, mi smo do sada imali samo varijantu da uzmemo tortu iz kuhinje od vrtića, odnosno produženog, tortu bi pravili u Jamiju, i onda samo gore onaj šlag u boji i napisano sretan rođdendasn i slično, a ove godine, nećemo slavitu u produženom jer rođ. joj je u subotu, a slavimo u igraonici u nedjelju, tako da me je to zaobišlo, srećom,

ne znam, do koliko para si sprema da izdvojiš za tortu, ja sam za L prvi rođendan, koji je bio pooodavno palatila boem tortu u obliku tetelabisa u Ramisu 55 km, sa dostavom i nam da sam tada dobila račun




lorus -> RE: rodjendan u vrticu (6.12.2013 11:48:00)

mama_alma to mi je prihvatljivo, sad jedino koliko komada mogu izvuci iz te torte?




M kao Mama -> RE: rodjendan u vrticu (6.12.2013 12:00:34)

kažem ti to je bilo 2008. godine, ali torta je bila u obliku teletabisa, poasigurno je bil apola metra duga, moglo je ohhhho komada




lorus -> RE: rodjendan u vrticu (6.12.2013 12:15:33)

Idem se raspitati danas, hvala ti mama_alma




M kao Mama -> RE: rodjendan u vrticu (6.12.2013 12:27:26)

e, na Slatkom čošetu sam to uzimala




Stranica: [1]