nakon mesne i 7 manje nova dijeta (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


luna77 -> nakon mesne i 7 manje nova dijeta (10.4.2010 16:37:10)

uspjela sam skinuti 7 kg s mesnom tj proteinskom ali mi meso sad izlazi an usi pa sam nasla novu dijetu raznovrsniju zovu je u 3 tjedna 10% manje? nasla sam je na Coolinarki.jeli je tko probao ne izgleda mi bas teska




1 TJEDAN (cisti)

1 DAN- SVE POVRCE
-kuhano,sirovo, salate kuhane i sirove,moze i krumpir salata ili grah salata,apsolutno sve,zacinjeno bilo kojim zacinom i s maslinovim uljem.

2 DAN-SVE KUHANO MESO
-mogu i naresci,hrenovke,kobasice,spek,sunka,prsut,riba,sve samo da nije peceno na ulju.

3 DAN-RIZA I ZGANCI
-riza i zganci samo s vegetom i mozes zaciniti s malo maslinova ulja

4 DAN- MLIJECNI DAN
-SVE- apsolutno sve vrste sireva i jogurta,ali cistih bez voca ili povrca, mlijeko,vrhnje i dr.

5 DAN- JAJCANI DAN
-jaja pecena,kuhana, bilo kakva sa zacinima i maslinovim uljem

6 DAN- VOCNI DAN
-frisko voce,kuhano voce BEZ SOKA (kompot bez secera), konzerve voca-bez soka, suseno voce (orasi i drugo)

7 DAN-MESNI DAN
-kakvo meso hoces,smo ne pohano,ako ne zelis meso moze i riba.


2 TJEDAN (mjesani)

1 DAN-POVRCE I KUHANO MESO
-ne mjesaj s mahunarkama,rizom i krumpirom,sve ostalo moze (moze i riba umjesto mesa i peceno samo nikako pohano)

2 DAN-MESO I POVRCE
-kao i prvi dan,ako neces meso moze i riba.
- na koji god nacin hoces

3. DAN- RIŽA SA POVRĆEM

4 DAN-MLIJECNI DAN, SALATE,VOCE I JAJA

5 DAN-JAJCANI DAN,SALATE,VOCE I JOGURTI

6 DAN-VOCNI DAN
-ne mjesaj nista s vocem.

7 DAN-MESNI DAN
-PECENO.....S POVRCEM ali ne mjesaj s mahunarkama,krumpirom ili rizom i ne pohano.




3 TJEDAN-isti kao prvi (cisti)

NAPOMENA-jedes u neogranicenim kolicinama,umjesto masti i ulja upotrebljavaj maslinovo ulje, hranu smijes soliti,zaciniti s bilo cim ali nema zaprske ni bilo kakvog KRUHA.
Pazi da ne mjesas meso s rizom,mahunarkama ni krumpirom.

Ova dijeta je 100% sigurna i u tri tjedna izgubis 10% tjelesne tezine.Nakon treceg tjedna javlja se stagnacija,ali onda nakon nekog vremena opet se strmoglavo mrsavi.
Ako se nastavlja sa dijetom pocinje se naravno od prvog tjedna.

PICE-kava bez secera i mlijeka,nezasladjeni caj (moze natreen) i voda.
 
Sto mislite.
sorry na fontu i veličini slova neznam kako da ih smanjim a ovo samo copy/paste da neprepisujem




DZANINI -> RE: nakon mesne i 7 manje nova dijeta (10.4.2010 18:41:53)


IZVORNA PORUKA: luna77

uspjela sam skinuti 7 kg s mesnom tj proteinskom ali mi meso sad izlazi an usi pa sam nasla novu dijetu raznovrsniju zovu je u 3 tjedna 10% manje? nasla sam je na Coolinarki.jeli je tko probao ne izgleda mi bas teska




1 TJEDAN (cisti)

1 DAN- SVE POVRCE
-kuhano,sirovo, salate kuhane i sirove,moze i krumpir salata ili grah salata,apsolutno sve,zacinjeno bilo kojim zacinom i s maslinovim uljem.

2 DAN-SVE KUHANO MESO
-mogu i naresci,hrenovke,kobasice,spek,sunka,prsut,riba,sve samo da nije peceno na ulju.

3 DAN-RIZA I ZGANCI
-riza i zganci samo s vegetom i mozes zaciniti s malo maslinova ulja

4 DAN- MLIJECNI DAN
-SVE- apsolutno sve vrste sireva i jogurta,ali cistih bez voca ili povrca, mlijeko,vrhnje i dr.

5 DAN- JAJCANI DAN
-jaja pecena,kuhana, bilo kakva sa zacinima i maslinovim uljem

6 DAN- VOCNI DAN
-frisko voce,kuhano voce BEZ SOKA (kompot bez secera), konzerve voca-bez soka, suseno voce (orasi i drugo)

7 DAN-MESNI DAN
-kakvo meso hoces,smo ne pohano,ako ne zelis meso moze i riba.


2 TJEDAN (mjesani)

1 DAN-POVRCE I KUHANO MESO
-ne mjesaj s mahunarkama,rizom i krumpirom,sve ostalo moze (moze i riba umjesto mesa i peceno samo nikako pohano)

2 DAN-MESO I POVRCE
-kao i prvi dan,ako neces meso moze i riba.
- na koji god nacin hoces

3. DAN- RIŽA SA POVRĆEM

4 DAN-MLIJECNI DAN, SALATE,VOCE I JAJA

5 DAN-JAJCANI DAN,SALATE,VOCE I JOGURTI

6 DAN-VOCNI DAN
-ne mjesaj nista s vocem.

7 DAN-MESNI DAN
-PECENO.....S POVRCEM ali ne mjesaj s mahunarkama,krumpirom ili rizom i ne pohano.




3 TJEDAN-isti kao prvi (cisti)

NAPOMENA-jedes u neogranicenim kolicinama,umjesto masti i ulja upotrebljavaj maslinovo ulje, hranu smijes soliti,zaciniti s bilo cim ali nema zaprske ni bilo kakvog KRUHA.
Pazi da ne mjesas meso s rizom,mahunarkama ni krumpirom.

Ova dijeta je 100% sigurna i u tri tjedna izgubis 10% tjelesne tezine.Nakon treceg tjedna javlja se stagnacija,ali onda nakon nekog vremena opet se strmoglavo mrsavi.
Ako se nastavlja sa dijetom pocinje se naravno od prvog tjedna.

PICE-kava bez secera i mlijeka,nezasladjeni caj (moze natreen) i voda.
 
Sto mislite.
sorry na fontu i veličini slova neznam kako da ih smanjim a ovo samo copy/paste da neprepisujem




koliko vremena si bila na mesnoj i skinula 7 kg ...hmm ova dijeta izgleda bas jednostavno mislim za razliku od ostalih..ja nisam cula nista i mene bas zanima jel iko cudoo zeneee javite se i pomozite nam




luna77 -> RE: nakon mesne i 7 manje nova dijeta (11.4.2010 9:56:18)

evo me nakon prvod dana skuhala grasak malo začinila vegetom i na 2 minute samo na maslinovo a drugi obrok na isti način prokulice.izgurala ok i nisam bila gladna uz to 2 ness clasicc s vodom i natrenom ,
danas ću hrenovke i za drugi obrok jos razmisljam
inače sad sam kao beba slona 88kg na 170 cm :( a odlučila sam paziti 11 tjedana tj 3 kruga po 3 jer nakon 3 ide pauza tjedan.




Mostarka* -> RE: nakon mesne i 7 manje nova dijeta (13.4.2010 0:00:11)

Mislila sam na ovu dijetu ali uvijek nadjem izgovor :-)
Ima li rezultata???
I ja sam je vidjela na toj stranici kazu da je super




frenkoza -> RE: nakon mesne i 7 manje nova dijeta (13.4.2010 0:08:52)

joj zene i ja cu na ovu dijetu.... ma meni ni jedna ne izgleda teska ni komplikovana, al ja sam karakter 0 bodova pa prekrsim nakon 2. dana.... valjda cu ovu izdrzati....




luna77 -> RE: nakon mesne i 7 manje nova dijeta (15.4.2010 10:56:01)

ja guram nisam se vagala jer me puca PMS pa i vaga pokaze kg vise neću da me deprimira




Lulu_08 -> RE: nakon mesne i 7 manje nova dijeta (4.6.2010 23:27:38)

luna77 sta je bilo na kraju sa ovom dijetom, jesi li uspjela regulisati kilazu? :-)




Stranica: [1]