RE: Te dosadne dlacice! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


henna ze -> RE: Te dosadne dlacice! (18.11.2012 21:25:40)


IZVORNA PORUKA: SdZ

Koristi li iko trimer za dlake na licu? Kod kolegice sam pregledala katalog Oriflame i vidjela da nude povoljan trimer za lice, pa me zanima kakve su prednosti koristenja istoga.


ja sam taj trimer dobila za rockas ..i koristila za obrrve samo..bacanje para ne vrijedi ni 1 KM..toliko je nekvalitetan i fus..ko igracka kakva...i bezveze mu je funkcija..

ko sto zene kazu vosak ili krema




SdZ -> RE: Te dosadne dlacice! (19.11.2012 11:30:58)

Odustala sam od trimera. Ja inace koristim pincetu i brzo ja to odradim, ali moram svako dva dana da cupam jer ja mrzim te dlake, posebno po licu, pa sam mislila da trimer to radi za malo duzi period.

Koristi li neko topli vosak?




Medić* -> RE: Te dosadne dlacice! (19.11.2012 11:37:58)


IZVORNA PORUKA: SdZ

Odustala sam od trimera. Ja inace koristim pincetu i brzo ja to odradim, ali moram svako dva dana da cupam jer ja mrzim te dlake, posebno po licu, pa sam mislila da trimer to radi za malo duzi period.

Koristi li neko topli vosak?


SdZ ja koristim vosak za nausnice. Dobila od rodice koja inace ima kozmeticki salon. Meni je to brzinski, otopim i nanesem i za cas posla skinem :)




SdZ -> RE: Te dosadne dlacice! (19.11.2012 11:45:10)

Ja prvi put kad sam skidala dlake iznad usana sam radila sa toplim voskom i onda sam se ustelila sa pincetom samo sto mi nekako brzo rastu. Kroz dva-tri dana ja moram ponovo i to me nervira.
Voljela bih opet probati sa toplim voskom, pa da vidim koliko cu biti rahat od cupanja. Njega vjerovatno mogu naci u DMu, CMu i sl??




lost -> RE: Te dosadne dlacice! (23.11.2012 8:57:17)

http://www.cromarket.com/img/p/1660-648-home.jpg

Meni je dovoljan samo ovaj brijač[sm=smiley1.gif]
Inače dlačice su mi svjetlije a i nemam puno




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]