|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 40 [41]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste u Zenici
30.6.2015 15:21:55   
Anea 31
Molim vas ako neko moze da mi kaze koliko doktori u Zenici postuju preporuke ostalih doktora vezane za trudnocu,naime moja doktorica iz tesnja mi je piala preporuku za carski rez medjutim cula sam da treba naci nekog doktora i u Zenici i s njim se dogovoriti da bi tu preporuku ispostovao,koliko ste vi u toku s tim?

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Porodiliste u Zenici
1.7.2015 15:02:13   
diyanna
Moraju postovati ako postoji objektivan razlog. ali u svakom slucaju dobro je imati nekog doktora gore. Ja sam bila sada prije mjesec i puno toga se promijenilo. i prije de davalo ali brateeee sada traze ;-)
user posted image user posted image

uglavnom ne brini svi svoj posao rade kako treba ...ako treba carski bit ce

(odgovor članu Anea 31)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Porodiliste u Zenici
17.8.2017 15:08:19   
AnidaH
Veliki pozdrav svima. Trudnica sam i usla sam u 36-u nedjelju i porodit cu se u bolnici u Zenici. Inace sam iz Vozuce i trudnocu vodim privatno kod Dr. Kaknjasevica u Zavidovicima. Zanima me da li je nekoj od vas u skorije vrijeme muz prisustvovao porodu u Zenici, mozete li mi reci sta je sve potrebno i koja je procedura, i sta se sve smije ponijeti u bolnicu kad krenem na porod. Ja ne mislim ici dok me ne zaboli :)

(odgovor članu fata)
Neposredna veza do poruke: 1003
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 39 40 [41]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 40 [41]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *