[Obrisana poruka] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Zdravlje beba



Poruka


Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (5.4.2013 10:31:40)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Malenaoduvijek -> RE: Neuropedijatar (5.4.2013 10:49:29)

to izvijanje nije u redu i maleni bi trebao da bude ukljucen na vjezbe,iako i ta retrofleksija glave je indikacija za vjezbe po Bobathu ili vojti.a to oslanjanje sa 3,5 mjeseca ne igra veliku ulogu jer je jos rano iako se i to da korigovati.inace se sve to da korigovati ovo ti govorim iz iskustva.

a jeli vas dr uputila fizijatru tebi je to sada najbitnije da krenete sa vjezbama ako ti trebaju brojevi i kontakti javi mi se na pp




Emica_sa -> RE: Neuropedijatar (5.4.2013 10:56:53)

kakav je ultrazvuk mozga,ko ga je radio




Malenaoduvijek -> RE: Neuropedijatar (5.4.2013 11:00:51)

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

kakav je ultrazvuk mozga,ko ga je radio






Emica_sa -> RE: Neuropedijatar (5.4.2013 11:03:08)


IZVORNA PORUKA: Malenaoduvijek


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

kakav je ultrazvuk mozga,ko ga je radio


mi smo ga radili ali se moze raditi samo dok se fontanela ne zatvori i nije pouzdan kao ct i magnet


mi smo ga radili 5 puta,ali eto za pocetak se dobro vidi[sm=smiley1.gif]




Malenaoduvijek -> RE: Neuropedijatar (5.4.2013 11:07:35)


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: Malenaoduvijek


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

kakav je ultrazvuk mozga,ko ga je radio


mi smo ga radili ali se moze raditi samo dok se fontanela ne zatvori i nije pouzdan kao ct i magnet


mi smo ga radili 5 puta,ali eto za pocetak se dobro vidi[sm=smiley1.gif]



izvini emice pogresno sam te razumjela zato napisah ovakav odgovor iako mi bii cudno da ti pitas




Pretty mamma -> RE: Neuropedijatar (5.4.2013 11:40:03)

Evo mene, dok s dvoje djece hendlam, prođe vrijeme.
Znam da izvijanje nije dobro, i da trebamo vježbice i to i je problem! Čekamo TORCH 15-30 dana, a dijete stagnira. Za to vrijeme se može puno napraviti s vježbicama jer što se ranijje krene, bolji su rezultati. Ali ne, kod nas u BiH ve mora naopako i čekanje je pod moranje.
UZV mozga jej radila isto Čatibušićka, nađena je točkica koja ju izgleda i ne brone puno jer kaže da se to kod djece zna javljati i u većem obimu i više količinski (mislim veće točkice i više njih)
Mene nervira što se čeka s vježbama!




Emica_sa -> RE: Neuropedijatar (5.4.2013 11:59:27)


IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Evo mene, dok s dvoje djece hendlam, prođe vrijeme.
Znam da izvijanje nije dobro, i da trebamo vježbice i to i je problem! Čekamo TORCH 15-30 dana, a dijete stagnira. Za to vrijeme se može puno napraviti s vježbicama jer što se ranijje krene, bolji su rezultati. Ali ne, kod nas u BiH ve mora naopako i čekanje je pod moranje.
UZV mozga jej radila isto Čatibušićka, nađena je točkica koja ju izgleda i ne brone puno jer kaže da se to kod djece zna javljati i u većem obimu i više količinski (mislim veće točkice i više njih)
Mene nervira što se čeka s vježbama!




ti mozes privatno ukljuciti vjezbe,to ti je jedino sigurno,ako budes cekala na njih nacekat ces se nazalost[sm=smiley13.gif]




Pretty mamma -> RE: Neuropedijatar (5.4.2013 19:34:34)

Emice,
tako će i biti. Zvala sam Jezero da zakažem pregled i sestra reče da je termin 20.5.!!!!
Pa to je za mjesec i pol! Predugo da odlažem početak vježbica. Kad sam rekla da neću taj termin i da sam čula da dr radi i privatno, pita sestra da li mi je to prvi dolazak. (zašto odmah nije pitala)
Rekoh da jeste, i tada se magično otvorio novi termin, 25.4. Nažalost i to mi je predugo čekati i ipak idem privatno.
Muka mi je na sva izdavanja za zdravstvo i opet većinu stvari moraš plaćati kod privatnika (ako nemaš dobru vezu).
Kad uđeš u mašineriju općeg zdravstva, teško se iskopaš, samo se vrtiš u krug.
Javit ću kako je bilo na pregledu, zvat ću u pon da se naručim.




Apotekarka -> RE: Neuropedijatar (18.9.2013 22:53:27)

Vecer...Zna li netko nekog dobrog djecjeg neurologa?Vec sam pisala na nekim temama da mi je malom oko pocelo bjezati u stanu i krivi vrat kad gleda,sumnjali smo na strabizam i smetnje vida,medjutim ocni doktor je danas ustanovio da su ociok i vid...Dao nam b com i aspirin 500(koji se ne usudjujem dati) i preporucio posjet neurologa...Sumnja da se upalio ocni misic ili zivac od jakog propuha pa je to razlog svega toga,medjutim bilo bi dobro i da to neurolog pogleda....Ako ima tko iskustvo sa slicnim ituacijama i preporuku doktora nek se javi...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]