CITRUS DIJETA (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


azraj -> CITRUS DIJETA (11.5.2010 9:02:29)

Ovom dijetom se moze skinuti do 7kg za 15 dana.Svaki dan za dorucak e jede isto a to je:
1narandza ili pola grejpa,ili jedna kruska ili kriska lubenice
jedan dvopek
solja kafe ili caja bez secera

1.DAN-rucak:1 narandza,1 kuhano jaje,1 pavlaka ili jogurt
vecera:2 paradajza,2 kuhana jajeta,1/2 glavice zelene salate ili jedan krastavac

2.DAN-rucak:1 narandza,1 jaje,pavlaka,2 dvopeka
vecera:125gr mljevenog mesa,1 paradajz,1 narandza,1 dvopek,1 solja caja ili kafe

3.DAN-rucak:1 narandza,1 jaje,1 pavlaka,1glavica salate ili 2 krstavca,napici bez secera
vecera:125gr mljevenog mesa,1 narandza,1 dvopek,1 solja caja ili kafe

4.DAN-rucak:125gr kravljeg sira,1 paradajz,1 dvopek
vecera:125gr mljevenog mesa,2 paradajza,1 jabuka,1 dvopek

5.DAN-rucak:200gr kuhanog mesa ili ribe,1 paradajz,1 dvopek
vecera:1/2 kg kuhanog povrca(grasak,mrkva,krompir),1 jaje,1 paradajz

Ovo je plan jela za 5 dana i ponoviti ovako jos dva puta.Nadam se da cu moci izdrzati,malo sam citala po forumu o ovoj dijeti,neko je hvali,nekome ne odgovara ali ja bih da isprobam jer sam jako nezadovoljna svojom kilazom.Ljudi su tamo pisali da su skinuli tako oko 5 kg,neko 6,neko 3 pa vidjecu ja mislim da se moze oko 5kg skinuti.




mojbebac -> RE: CITRUS DIJETA (11.5.2010 9:20:04)

probala bih i ja ovo, jer mi taman treba jos jedno 5 kg da skinem ...... i bicu happy .... mada idem na trcanje, ali dzaba kad mnogo jedem ..... meni je i banana dijeta pomogla da izgubim 4 kg i bas sam zadovoljna ali sam je prekrsila oko prvomajskih praznika ....
taman sam jutros popila caj, kasnije cu narandzu ..... pa da vidimo efekat za 5 dana vaganje ( 62 )




stella -> RE: CITRUS DIJETA (18.5.2010 10:57:12)

A vecera???????[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Ilhana RR -> RE: CITRUS DIJETA (18.5.2010 10:59:09)

Moram OT...

Drago mi je da te ponovo vidim stella... nedostajes nam na forumu =)




Stranica: [1]