RE: Alternativna medicina (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


vila_7 -> RE: Alternativna medicina (31.5.2011 14:04:17)

zanima me ako neko ima iskustva kod nekog bioenergicara- da li mu je pomogao i da mi na PP posalje ime i tel.




azra777 -> RE: Alternativna medicina (21.8.2011 14:45:45)

Drage moje,
Molim nekog ko zna broj telefona i adresu tete Nede homeopat sa Baščaršije.Preporučila mi poznanica ,ali nemam br.Treba mi za kćerkicu.Čim se začepi nos ,javi se teško disanje daju joj one inekcije koje baš nisu zdrave jer sadrže hormone,pa bih voljela da probamo alternativnom medicinom.Nije alergična,po doktorima virusni bronhitis.....Ako neko ima nekog drugog, a da nam može pomoći, bila bih veoma zahvalna!




bebaa -> RE: Alternativna medicina (28.8.2011 0:23:20)

ja redovno idem kod homeopatkinje Envere na Marin-dvoru...jako sam zadovoljna i napredujem sto se tice zdravlja...akod djece konkretno sestric ima 10 mj. i zacepljen suzni kanal pa dr. preporucili nesto sa iglama da bebu bodu...meni moja  homeop. dala bobice za njega i djete posle 25 dana potpuno zdravo bez ikakvih simptoma...ma ko sretniji od nas...ne bi dala Envere ni za jednog ljekara...  061-233-812




lajlac -> RE: Alternativna medicina (4.2.2012 20:56:56)

Pozdrav!!! Da li neko zna sto su Bachove kapi i ako ima iskustva u primjeni, zamolila bih da napise nekoliko rijeci...
Citala sam dosta o njima, kaze da su jako djelotvorne kod nervoze zeluca i sveopce tjeskobe.





Skvo RR -> RE: Alternativna medicina (4.2.2012 21:02:13)

ja sam ih koristila, dva mjeseca..corak strogi.




lajlac -> RE: Alternativna medicina (4.2.2012 21:12:56)

ja sam ih koristila, dva mjeseca..corak strogi.

Izvini draga, nisam te razumijela. Ne preporucujes mi ih?




Skvo RR -> RE: Alternativna medicina (4.2.2012 21:19:21)

bezveze su...[sm=smiley13.gif].




lajlac -> RE: Alternativna medicina (4.2.2012 21:24:00)

Hvala na odgovoru!!! Veliki pozdrav...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




chantal -> RE: Alternativna medicina (10.2.2012 22:03:24)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151285107450287&set=a.10150124469590287.398938.10150115398520287&type=1

A šta mislite o ovom???
Ja nisam baš razumjela,jel se košpice trebaju gutati onako cijele ili kako??




selebriti -> RE: Alternativna medicina (28.7.2012 17:19:37)

http://namirnice.ba/magazin/pogledajte-kojih-pet-slatkih-namirnica-bez-problema-mogu-biti-zamjena-za-aspirin/




Anoniman -> RE: Alternativna medicina (3.11.2012 22:38:32)

drage forumasice,

da li neko ima iskustva sa gljivom kombucha , d ali j eneko sam spremao ili neko vas bliznji
kakva su iskustva , zadovoljni / ili ne

biste / ne biste sami pravili ili uopste pili

po netu razna misljenja neko bi neko ne bi , neko veruje da leci neko pa ne
da ako se sprema navuce jos hrpu bakterija sa sobom itd

kakva su vasa misljenja

ili jos bolje iskustva









salmy -> RE: Alternativna medicina (3.11.2012 22:54:13)

IZVORNA PORUKA: triputmama

drage forumasice,

da li neko ima iskustva sa gljivom kombucha , d ali j eneko sam spremao ili neko vas bliznji
kakva su iskustva , zadovoljni / ili ne

biste / ne biste sami pravili ili uopste pili

po netu razna misljenja neko bi neko ne bi , neko veruje da leci neko pa ne
da ako se sprema navuce jos hrpu bakterija sa sobom itd

kakva su vasa misljenja

ili jos bolje iskustva






Neznam sta da ti kazem...svekar i njegova zena piju stalno....mm je probao/pio nekih 20 dana i odustao...meni je to bezveze,kao ja njih operem pa iscjedim...dodam mlijeko 8% masnoce i to kao stoji vri[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Iskreno bezveze je....odustala i ja spremajuci i mm pijuci




Lalopa -> RE: Alternativna medicina (8.1.2013 10:31:04)


IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: jasmin

Sto se tice alternativne medicine,ja najprije pokusavam naci lijek u njoj.I moje iskustvo je da zaista pomaze,pogotovo med i curokotovo ulje,nesto sto toplo preporucujem svakom domacinstvu.



potpisujem, jos bih pored ovoga dodala hurme i maslinovo ulje koje je jako dobro kod povisenog kr pritiska i dijabetesa


Na koji nacin se uzimaju hurme i maslinovo ulje za visok pritisak? Jel ima nesto specificno?




Ma_Ja -> RE: Alternativna medicina (14.11.2013 11:58:16)

Evo da malo podignem temu iz zaborava. [sm=smiley1.gif]

Da li je neko od vas imao iskustva sa kiropraktikom i neplodnosti kao pozitivan ishod?

Planirala sam posjetiti kiroprakticara koji je ujedno i ginekolog i kao kiropraktikom lijeci sterilitet pa me zanima da li je neko imao neko slicno iskustvo. [sm=smiley1.gif]

Unaprijed hvala za svaki odgovor.




Galicia -> RE: Alternativna medicina (14.11.2013 14:38:23)


IZVORNA PORUKA: Ma_Ja

Evo da malo podignem temu iz zaborava. [sm=smiley1.gif]

Da li je neko od vas imao iskustva sa kiropraktikom i neplodnosti kao pozitivan ishod?

Planirala sam posjetiti kiroprakticara koji je ujedno i ginekolog i kao kiropraktikom lijeci sterilitet pa me zanima da li je neko imao neko slicno iskustvo. [sm=smiley1.gif]

Unaprijed hvala za svaki odgovor.


Ma-Ja, poznajem 5 zena koje su ostale trudne uz pomoc akupunkture, a za kiroprakticara nisam cula.




abcd -> RE: Alternativna medicina (19.1.2014 13:47:30)


IZVORNA PORUKA: acudesa

Vaši stavovi, mišljenja, iskustva!!!

Ja sam nakon, još jedne u nizu, priča o uspješnom liječenju biljem, odlučila otvoriti ovu temu. (priča potiče od meni bliske osobe, znači provjereno je)
Sinusi su joj bili zapušeni, trebala je na njihovo "hirurško otvaranje" [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image] , ali je stavljala list ledenika (ne znam kako se još zove) i nakon nekoliko previjanja...sve se samo iščistilo.
Još, u mom bližem okruženju, osoba je nakon šolje čaja (od kore lijeske)-istopila kamenac u bubregu, bez izmokravanja, bolova, ičega,  i nakon 10 godina nema nikakvih  smetnji..
[/quot
znas li slucajno gdje tu biljku mogu kupiti , nabaviti ??? i kako se upotrebljava za sinuse , dali je svjezu privijem na celo ili ??? unaprijed ti puno hvala ;)




abcd -> RE: Alternativna medicina (19.1.2014 13:49:17)

znas li slucajno gdje mogu nabaviti ovu biljku ??? kako se upotrebljava za sinuse , dali je privijem onaku svjezu na celo ili ??? unaprijed ti puno hvala , veliki pozz ;)




malenamaya -> RE: Alternativna medicina (3.2.2014 12:48:39)

Pozdrav drage,
zanima me kako da dodjem do biljnog leka za genitalni herpes?
Hvala od srca




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]