|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 4D u Sarajevu
13.12.2012 16:09:13   
I love youu

IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Ja jutros bila na 4D na Jezeru, svaki njihov aparat uzv ima i 4d, samo kažeš doktoru koji te pregleda da bi htjela 4D UZV da ti snime.Ja kad sam se naručivala za pregled nisam naglašavala da hoću 4D jer nema potrebe, ušla rekla doktoru, hoću 4D uzv, želim radi slika beba, kaže čovjeka nikakv problem, on naporedo gleda na monitoru 3D i 4D sliku, pa kad fino uspije da narikta da se beba vidi uslika, okrene tebi monitor da ti vidiš.Ja sam malo zaksnila već sam 29-ta nedelja, on kaže da bi najidealnije bilo da se dođe oko 24 nedelje, tada je najbolji snimak, jer treba i dosta plodne vode da ima da bi fino snimilo.Eto sretno.


Znaci ne treba neka specijalna uputnica? Pa eto ja cu to tako taman uraditi za 15 dana to je ta 23 sedmica aBd:)) Predpostavljam da se vidi pol bebe na toj slici?Posto ga ja jos ne znam. Kakva je tebi slicica ispala user posted image

Jos jedno pitanje, jel ti to sta naplatio?

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: 4D u Sarajevu
13.12.2012 16:15:04   
SREĆNA
Ništa nije naplatio, ako imaš ovjerenu knjižicu sa uputnicom ne plaća niko, ja sam od gin. iz svog dz uzela uputnicu. Slike su dobre, samo bebe se kriju , pa smo jedva uspjeli snimiti ali su extra.Dobiješ crno-bijelu sliku nije u boji, ali se sve savršeno vidi.Pol će se naravno vidjeti, mi nismo gledali, a pitao nas je hoćete li da znate pol beba, tako da sve što tražiš to i dobiješ.Možda i više.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: 4D u Sarajevu
13.12.2012 16:20:20   
I love youu
Uvjek imam onu obicnu uputnicu, reko da ne treba sta naglasavat za 4D. Jao divne vijesti, obradovala si me user posted image user posted image
Ma ovaj moj dr gore nema praksu da govori pol, to sam cula i od proslih trudnica koje je vodio, ja sam ga vec jednom pitala da mi kaze, on je rekao skupljene noge i na tome se zavrsilo.A volila bi znati :))

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: 4D u Sarajevu
13.12.2012 16:33:57   
SREĆNA
Pa eto ne znam kod koga ćeš ići, uputnica ista ništa se ne naglašava, a traži i insistiraj da ti kažu pol.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: 4D u Sarajevu
13.12.2012 16:54:30   
I love youu
Ma ja vodim trudnocu kod Muhameda Ardata. Rekla sam vala da cu ga sad malo pritisnuti da mi kaze, pa vidjet cemo hocu li uspjeti :))

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: 4D u Sarajevu
13.12.2012 19:19:47   
Arminaa
UZV aparat koji ima 4D je u kabinetu broj 2, tako je meni prosli put rekao doktor, jer smo presli iz trojke u dvojku da bi ukljucio 4D.
Nije u prizemlju, onom kabinetu lijevo, tu se primaju dezurni slucajevi i aparat je stariji, ni upola kvalitetan poput onih u suterenu.

< Poruku je uredio Arminaa -- 13.12.2012 19:20:33 >

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: 4D u Sarajevu
13.12.2012 19:48:53   
SREĆNA
Pa ja sam danas bila u kabinetu br. 3. da u suterenu dole gdje je i ctg i kartoteka i pregledi.

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: 4D u Sarajevu
13.12.2012 19:59:51   
I love youu

IZVORNA PORUKA: Arminaa

UZV aparat koji ima 4D je u kabinetu broj 2, tako je meni prosli put rekao doktor, jer smo presli iz trojke u dvojku da bi ukljucio 4D.
Nije u prizemlju, onom kabinetu lijevo, tu se primaju dezurni slucajevi i aparat je stariji, ni upola kvalitetan poput onih u suterenu.

A kad si mu rekla da hoces 4D?Kad si vec dosla na pregled ilisi rekla kad si se narucivala?Onaj dole u prizemlju ne valja nista uzv, znam i ja da imaju bolje,babica mi rekla.

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: 4D u Sarajevu
13.12.2012 20:46:03   
Arminaa
IZVORNA PORUKA: I love youu

A kad si mu rekla da hoces 4D?Kad si vec dosla na pregled ilisi rekla kad si se narucivala?Onaj dole u prizemlju ne valja nista uzv, znam i ja da imaju bolje,babica mi rekla.


Nisam mu ja govorila nista za 4D, on sam mi predlozio da pogledamo, jer su mislili da mi posteljica nije bila kako treba (imala sam 2 misljenja). Hvala Bogu, bilo je sve u redu. A ti kad dodjes na GAK mozes sestri reci da si dosla na 4D ultrazvuk, pa ce te ona prozvati za taj kabinet. Bar tako rade one zene koje nemaju svog doktora, pa im je svejedno ko ce ih primiti, kao sto je bio slucaj sa mnom. Ako imas doktora, posto se ne mogu vracati na postove, stomak me cijeli dan zeza, onda zamoli njega da ti pogleda na 4D ako nije neki mrgud.Vecina doktora, preko 90% njih ce ti reci da je to pomama, jer je njima mnogo mjerodavniji 2 i 3 D na koji sve mjere, a onda ukljuce 4D cisto zbog pacijenta, njima nista ne znaci.

< Poruku je uredio Arminaa -- 13.12.2012 20:52:13 >

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: 4D u Sarajevu
13.12.2012 21:05:53   
I love youu
Imam ja gore svog dr, koji me vodi od pocetka.Reci cu mu ja onda kad odem na pregled,valjda ce htjeti ga ukljuciti.Evo i mene zeza stomak od poslijepodne, ne znam sta mu je, il se beba ruzno namjestila ili pojma nemam.

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *