RE: Vantjelesna oplodnja (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Kikitown -> RE: Vantjelesna oplodnja (18.10.2019 21:46:10)



IZVORNA PORUKA: Amelaa RR


IZVORNA PORUKA: Kikitown

Drage moje ja sam stara clanica koja je dugo mirovala a sad se aktivirala :) dajte svjeze informacije ;) kako sta gdje... nakon 4 godine fizickog psihickog i finansijskog oporavka zeljela bih da probam jos taj 1 put...




Evo da se javim pripremamo se za Prag, pa valjda bude srece. Trenutno ne znam gdje da nabavim puregon, jer ga u tk niko ne nabavlja a bojim se preko granice da mi ne uzmu, ne znam da li bu pomoglo da idem sa receptom i dokumentacijom? Ako uspijem do sledece sedmice pocinje bockanje :)




Visnja RR -> RE: Vantjelesna oplodnja (18.10.2019 23:02:51)


IZVORNA PORUKA: Kikitown



IZVORNA PORUKA: Amelaa RR


IZVORNA PORUKA: Kikitown

Drage moje ja sam stara clanica koja je dugo mirovala a sad se aktivirala :) dajte svjeze informacije ;) kako sta gdje... nakon 4 godine fizickog psihickog i finansijskog oporavka zeljela bih da probam jos taj 1 put...




Evo da se javim pripremamo se za Prag, pa valjda bude srece. Trenutno ne znam gdje da nabavim puregon, jer ga u tk niko ne nabavlja a bojim se preko granice da mi ne uzmu, ne znam da li bu pomoglo da idem sa receptom i dokumentacijom? Ako uspijem do sledece sedmice pocinje bockanje :)


koliko znam svi lijekovi se mogu prenijeti ako imas dokumentaciju...
sretno i javljaj nam se češće pa da se radujemo zajedno [sm=smiley27.gif]




Kikitown -> RE: Vantjelesna oplodnja (21.10.2019 21:57:24)

Nadam se, ponojet cu sa sobom sve sto imam vezano za postupak i puregon, pa valjda bude ok. A javit cu se svakako :) Lijekove sam narucila u Srbiji. 




Visnja RR -> RE: Vantjelesna oplodnja (21.10.2019 23:08:58)


IZVORNA PORUKA: Kikitown

Nadam se, ponojet cu sa sobom sve sto imam vezano za postupak i puregon, pa valjda bude ok. A javit cu se svakako :) Lijekove sam narucila u Srbiji. 


sretno i čekamo lijepe vijesti [sm=smiley31.gif]




Kikitown -> RE: Vantjelesna oplodnja (14.11.2019 10:08:34)

Evo malo upd_ate info :) sto se tiče lijekova niko nista nije gledao niti pitao tako da bez problema. U Pragu smo, imali smo 8 js, 3 blaste 5 dan. Jučer prenesene dvije, jedna zamrznuta. Sad cekanje :) Lijep pozdrav :) PS: nekako nije forum aktivan kao prije? Nadam se da su sve zene zatrudnile pa zbog toga :) :*




Teddy Bear -> RE: Vantjelesna oplodnja (16.11.2019 9:04:20)

Draga kikitown sretno od sveg srca ti zelim, da sve bude u najboljem redu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Kikitown -> RE: Vantjelesna oplodnja (17.11.2019 14:47:51)

Hvala Teddy B javim rezultate svakako 😚😚




Kikitown -> RE: Vantjelesna oplodnja (25.11.2019 18:47:30)

Evo da javim da sam radila betu 12 dnt iznosi 980! Čekamo prvi uz! :) 




Visnja RR -> RE: Vantjelesna oplodnja (25.11.2019 19:02:21)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] bravo.... divna vijest




Teddy Bear -> RE: Vantjelesna oplodnja (26.11.2019 8:26:52)

Bravo, hvala Bogu dragom[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Kikitown -> RE: Vantjelesna oplodnja (27.11.2019 21:00:58)

Hvala puno!! :)Ponovljena beta danas 14 dnt iznosi 2791 :) želim svima koje se bore da osjete ovu srecu da nakon skoro 8 godina borbe vidi dvoje crte i ove cifre. Ja sam mislila da sanjam...




Visnja RR -> RE: Vantjelesna oplodnja (27.11.2019 21:11:05)

Kikitown diiiivno....
Presretna sam zbog tebe...
Sada laganini....
I na forum Trudnoća [sm=smiley1.gif]




Iva1004 -> RE: Vantjelesna oplodnja (17.2.2020 16:12:57)

Ćao svima, da li neko ima iskustva sa BonaDea klinikom u Sa, i ako može da podijeli iskustvo. Hvala [sm=smiley1.gif]




Bejbublu -> RE: Vantjelesna oplodnja (10.5.2020 11:44:57)



IZVORNA PORUKA: Iva1004

Ćao svima, da li neko ima iskustva sa BonaDea klinikom u Sa, i ako može da podijeli iskustvo. Hvala [sm=smiley1.gif]



Cao, imam ja. Bili smo u postupku u Avgustu 2019 godine. Imamo i gonale, menopure, i ostale lijekove i dajemo povoljno ako nekome treba. Kontakt: zemira_z@hitmail.com




Kikitown -> RE: Vantjelesna oplodnja (10.5.2020 11:49:35)

Evo da vas pozdravim, i kažem da smo napunili 28 sedmica, dvije curke i ja sutra ulazimo u 29 sedmicu, ja sam uvijek voljela čuti uspjehe iz vto pa eto malo ohrabrenja i s moje strane 🥰🥰




Miral -> RE: VANTJELESNA OPLODNJA (7.10.2020 9:28:40)

Cao svima, muz i ja planiramo poceti s pustopkom VTO pocetkom sljedece godine. Muz ima dijagnozu asthenoteratozoospermia i prilikom posjete klinici rekli su nam da je VTO jedino rješenje. Da li zna neka slucajno vezano za lijekove, kako sam saznala jako su skupi a mnogi od tih uopste se ne potrose cijeli nego ostane, pa da li bi mi neka od vas objasnila, sam postupak mi je vise manje jasan jer su mi prelijepo objasnili u klinici. Unapred se zahvaljujem i svima zelim srecu, znamo sve kroz sta prolazimo <3




Amelaa RR -> RE: VANTJELESNA OPLODNJA (19.11.2020 16:56:24)

Miral dobro dosla na forum, mi nazalost imamo istu dijagnozu kao vi, i dug staz borbe s sterilitetom ...16 godina..i hB prosle godine sam se ostvarila kao majka.
Lijekovi su najpovljniji u Turskoj. Uzmi prijedlog terapije na klinici i ako imas kakvu liniju u Tr nabavi




Ajs_Nigrutin -> RE: VANTJELESNA OPLODNJA (4.1.2021 19:38:00)

Pozdrav svima! Supruga i ja smo u fazi odabira IVF klinike, nastanjeni smo u Sarajevu. Dobrodošla je svaka pomoć, savjet. Unaprijed hvala!




Visnja RR -> RE: VANTJELESNA OPLODNJA (5.1.2021 23:21:37)

Bahceci-Sarajevo

Sretno!




Miral -> RE: VANTJELESNA OPLODNJA (15.2.2021 10:57:47)

Bili smo u Bahcheci klinici i počinjemo s postupkom IVF sredinom marta, kada dobijem menstruaciju. Ako ima još neka trudilica koja prolazi kroz isti proces, voljela bi da se cujemo, da nam bude lakse psihicki :)




Meliha83 -> RE: VANTJELESNA OPLODNJA (29.3.2021 21:20:26)

Pozdrav,

Jeste li poceli s postupkom?Prijateljici su ostala 4 Menopura (rok je 10-2021), Ovitrelle (4-2021) i Pregnyl (5-2021). Ako Vam treba ili.znate nekoga kome treba, ona ovo poklanja.Njena beta raste 😀🙏




Meliha83 -> RE: VANTJELESNA OPLODNJA (30.3.2021 14:03:15)



IZVORNA PORUKA: Miral

Bili smo u Bahcheci klinici i počinjemo s postupkom IVF sredinom marta, kada dobijem menstruaciju. Ako ima još neka trudilica koja prolazi kroz isti proces, voljela bi da se cujemo, da nam bude lakse psihicki :)



Pozdrav, Jeste li poceli s postupkom, treba li Vam sta od terapije?




Miral -> RE: VANTJELESNA OPLODNJA (11.4.2021 19:33:46)

Pozdrav :) zavrsila sam sa stimulacijom i imala sam punkciju, uspjesno smo zaledili 8 j.s i cekamo transfer ubrzo :) ne znam sta me sada ceka od terapije, koristila sam femara tablete,gonal, cetrotide (mislim da se tako zovu) i  stopericu. Kako su mi rekli, prije transfera cu koristiti neke tabletice, al nista osim toga ne znam :/ 





Lopeee -> RE: VANTJELESNA OPLODNJA (15.6.2021 17:52:48)

Cao cure
Trebala bi poceti postupak sa IVF. Ako je kojem ostalo od terapije neki lijekovi ? 
Pozdrav. 




Lilibet12 -> RE: VANTJELESNA OPLODNJA (2.7.2021 9:14:41)

Pozdrav,

Poklanjam 3 kutije Crinone gel 80mg/g. Rok trajanja je do 01/2022. Ako nekome treba ili poznajete nekoga kome bi dobro doslo mozete me kontaktirati br tel 061 778 888 ili putem vibera.Sretno svima!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  134 135 136 [137] 138   Sljedeća stranica >   >>