RE: Sta nisam znala? Kutak utjehe (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


malena27 RR -> RE: Sta nisam znala? Kutak utjehe (7.1.2016 13:15:59)

Pčelice [sm=smiley31.gif]
Pronalazim se u svakoj riječi koju si napisala...ali vjeruj mi, otvorićes se ljudima kad sva borba prođe i biće ti nekako normalno pričati o tome šta si prošla da dođeš do svoje [sm=duda.gif]
Polako ti odbrambeni mehanizmi koji postoje u nama popuste kad postanemo mame... [sm=smiley1.gif]





Zelimo_bebu -> RE: Sta nisam znala? Kutak utjehe (7.1.2016 14:05:17)

pcelice grlim jako, sve sto si napisala je sasvim normalno i sama se vise ne druzim sa onim koji pitaju pa sam skoro pa sama...ali proci ce to sve, budi jaka, isplaci i makar ovdje s nama mozes podijeliti sve




ljiljo -> RE: Sta nisam znala? Kutak utjehe (7.1.2016 19:52:27)

pcelice [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] sve sto osjecas je normalno, i jeste neko umro, tvoja nada al ona ce se ponovo roditi ne brini i dati ti snagu za nove borbe




pcelica 23 -> RE: Sta nisam znala? Kutak utjehe (8.1.2016 9:45:01)

hvala vam drage moje,ja znam da razumijete,zato s vama i volim dijeliti ono sto me boli.Proci ce,jucer sam cijeli dan hodala s mm,ovakve stvari nas jos vise zblize! Pomalo se sabiram i razmisljam kad je nabolje krenuti ponovo na VTO! Hvala vam na svemu [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]