|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr Divanović
29.10.2012 14:31:48   
Arminaa

IZVORNA PORUKA: bookah

Ja mu idem vec 4 godine, vodio mi je prvu trudnocu i bila sam prezadovoljna sa njim (prije i poslije trudnoce pregledi - gyn i dojke). Sad sam htjela da mi vodi i drugu trudnocu, ali mi se ucinio distantan i drzak na prvom pregledu, pa se dvoumim. Ne prilici mu drskost, poznajem ga dovoljno da znam da je prijatna i smirena osoba, ali me je uvrijedio. Sta misle zenice koje su bile kod dr. Divanovica u zadnjih mjesec dana?


Ne znam stvarno sta bih ti rekla na to. Ja sam bila kod njega prije nepune 4 sedmice i idem opet na redovnu kontrolu abd za 3 dana. Ja jos nikad od njega nisam dozivila nikakvu neprijatnost i neugodnost, dapace, uvijek se nasalimo i nasmijemo dok gleda preko UZV. Zaista je uvijek smiren i pun strpljenja, iako ja imam milion pitanja svaki put. A da ne govorim da ga zovem i na telefon da ga dodatno priupitam ponestouser posted image i uvijek je OK.
Jednom mi je rekao u razgovoru da, kako se pacijenti odnose prema njemu, tako i on uzvrati, da ga nisi necim ''bocnula''? Stvarno ne znam koji bi razlog mogao biti pa da se ponasa tako, da te uvrijedi i bude drzak, ja ga ne poznajem takvog, a ni ti, do ovog puta, ako sam dobro shvatila.

(odgovor članu bookah)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: dr Divanović
31.10.2012 14:45:21   
bookah
Razumijem da ni on nemoze uvijek biti extra raspolozen, zato sam i pitala da se slucajno nije promijenio..jer inace nemam razloga da ne nastavim ici kod njega. Cudno mi je bilo, neznam sta se moglo desiti. Skontala sam da me ne prvu nije prepoznao, onda pacijentica prije mene je malo kasnila, a on to ne podnosi, ali ja licno nisam nista uradila. Zato mi je toliko krivo. Trudna, emotivna, htjela sam odmah izaci iz ordinacije. Ugl, ako niko dr od zenica nije primjetio promjenu, dala bih mu jos jednu sansu. Druga opcija bi mi bila ici kod Dr. Murtezica.

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: dr Divanović
31.10.2012 15:10:26   
miracle
Možda je bio umoran..nemam pojma.
Ja kod njega vodim drugu trudnoću,zaista imam samo riječi hvale za njega.
Uvijek se raspriča,baš je extra...
U svakom slučaju stručnost je najbitnija,i želim ti puno sreće drugi put...možda da otvoreno pitaš ako opet bude ista situacija...neznam user posted image

(odgovor članu bookah)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: dr Divanović
31.10.2012 15:27:55   
Full Moon
bookah, ne budi blesava, naravno da ces nastaviti ici kod njega, imal sam i ja s njim jednom ''scenu'' nakon prvog poroda, ali sve smo razrijesili ljudski, imali smo samo nesporazum, previse je on brizan pa se i on lako iznervira kao trudnice nisu disciplinirane, a to sto si bas ti dosla kad mu je mozda bila zuta minuta ne shvataj licno, on je takav tip neko bi rekao namcor, ali nije, dusa je on od covjeka, moram reci da ne govorim samo u svoje ime, nego barem u ime desetina zena koje ja poznajem, samo polako, i sretno! Boljeg neces naciuser posted image

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: dr Divanović
31.10.2012 15:30:31   
Skvo RR
On je meni divan...jeste jedino me "ruzio"kada sam se udebljala u prvoj trudnoci..mislim da ima tjeskobu od kilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: dr Divanović
31.10.2012 16:18:02   
bookah

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

On je meni divan...jeste jedino me "ruzio"kada sam se udebljala u prvoj trudnoci..mislim da ima tjeskobu od kilauser posted image user posted image user posted image


Kako sam se ismijala! ja sam krupna, sa jedno 10kg viska u startu haha. Znaci to je to user posted image bacio jedan pogled na mene i pozelenio.... hehe

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: dr Divanović
23.11.2012 16:16:28   
novi kolacic
Kakav je Divanovic mimo trudnoce, kao ginekolog? Znam da je fenomenalan za vodenje trudnoce, bila sam jednom u toku trudnoce kod njega. Sad trazim ginekologa za regularne, redovne preglede jer mi se moj dosadasnji vise ne svida, pa bih probala Divanovica...

(odgovor članu bookah)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: dr Divanović
27.11.2012 16:06:52   
roby
Ciao,ja ide kod dr, 10 godina i nemam zmjerke apsolutne nikakave,sad trrenutno mi vodi drugu trudnocu i to znaci da idem kod njega zadnja 4 mjeseca svaku 3 sedmicu .Meni se nije nista kod njega promjenilo sto se tice da je drzakto niposto ali on je jako otvoren i zna zagalamaiti ako nesto ne uradis kako je prppisao jer to radi radi nasega dobroga ali i djeteta ,tako da ako si vec isla nastavi jer neces se pokajati.U ovih 10 godina svasta sam prozivjela i njemu mogu 2 puta zahvaliti jer mi je i spasio zivot.

(odgovor članu bookah)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: dr Divanović
1.12.2012 10:11:10   
novi kolacic
Hvala na odgovoru user posted image

(odgovor članu roby)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: dr Divanović
1.12.2012 10:17:26   
animagical
odlican i za trudnice i za redovne pregledeuser posted image

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: dr Divanović
24.12.2012 7:40:23   
mother
Ja već deset godina idem kod Dr. Divanovića i stvarno je odličan.Doduše nisam imala nekih problema pa sad ne znam baš kakav je u kritičnim situacijama a porodio me Dr. Murtezić i spasio je i mene i bebu veliki je stručnjak.Zahvalna sam mu do kraja života!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: dr Divanović
24.12.2012 12:23:58   
3mina
Dr Divanović je zaista strucnjak i ne treba zamjeriti nista sto ne voli je gojaznost kod trudnica i kasnjenje, sto je opet opravdano gojaznost nam nije OK u trudnoci a kasnjenje je neumjesno za bilo kakvu situaciju ili osobu a ne na pregled ljekara! Al je zaista covjek temeljit uredan i divan prema pacijentima... :)

(odgovor članu mother)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: dr Divanović
24.12.2012 13:11:07   
zagy
Čak je malo i preoprezan, nema kakv nalaz nisam izvadila, krvi više nemam, al ne bi ga mijenjala za brdo karamelauser posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu 3mina)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: dr Divanović
28.1.2013 22:43:55   
veeseelaa
ja sutra zakazala kod Divanovića u 14 sati
pojma nemam odakle da počnem
prvi pregled poslije poroda, papa test i šta bi još mogla sutra odraditi?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: dr Divanović
28.1.2013 22:48:16   
animagical

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sutra zakazala kod Divanovića u 14 sati
pojma nemam odakle da počnem
prvi pregled poslije poroda, papa test i šta bi još mogla sutra odraditi?


ti njemu jednostavno reci sta je bilo i da zelis da te on pregleda...a on ce sam isplanirati u dog s tobom sta mozes odmah sutra odraditi a sta mozda neki dr put...sretno draga...user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: dr Divanović
28.1.2013 22:53:47   
veeseelaa
hvala
po tvojoj sam preporuci i zakazala kod njega termin
iščitah i ovu temu i vidim da ga hvale


< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.1.2013 22:54:04 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: dr Divanović
28.1.2013 22:59:24   
animagical

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hvala
po tvojoj sam preporuci i zakazala kod njega termin
iščitah i ovu temu i vidim da ga hvale


slobodno reci da sam te preporucila, znace ko sam... nadam se da ce i tebi pomoci kao sto je mnogima... javi kad se vratis user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: dr Divanović
28.1.2013 23:04:42   
veeseelaa

tvoji inicijali su A.O.??


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: dr Divanović
29.1.2013 18:40:58   
animagical

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


tvoji inicijali su A.O.??


izvini tek sam ovo vidjela...ne ja sam M. K.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: dr Divanović
30.1.2013 11:09:45   
Alfa
Jutro, molim vas da mi pomognete oko vađenja pojedinih nalaza. Naime, dr Divanović mi je napisao da vadim brdo nekih nalaza (trudnoća), pa one koje su kod njega ili druge trudnice koje su vadile ove nalaze da mi malo pomogneteuser posted image .
U pitanju su :
-HbsAG
-AntiHC
-TPHA
-TSH
-HgbA1C
-APTT
-KKS
-FE
-ŠUK
-Urea
-Kreatinin
-Hepatogram
-Proteini
-Urin
To je od nalaza što mi je rakao da uradim, pa me zanima gdje se to sve radi, da li se treba naručivati i kad budu gotovi, da bih se zbog posla mogla organizovati ili je bolje (a skuplje) raditi kod privatnika i gdje ( da li on priznaje dr privatne klinike)?
Kakva su vaša iskustva ?
Hvalauser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: dr Divanović
30.1.2013 14:29:05   
miracle

IZVORNA PORUKA: Alfa

Jutro, molim vas da mi pomognete oko vađenja pojedinih nalaza. Naime, dr Divanović mi je napisao da vadim brdo nekih nalaza (trudnoća), pa one koje su kod njega ili druge trudnice koje su vadile ove nalaze da mi malo pomogneteuser posted image .
U pitanju su :
-HbsAG
-AntiHC
-TPHA
-TSH
-HgbA1C
-APTT
-KKS
-FE
-ŠUK
-Urea
-Kreatinin
-Hepatogram
-Proteini
-Urin
To je od nalaza što mi je rakao da uradim, pa me zanima gdje se to sve radi, da li se treba naručivati i kad budu gotovi, da bih se zbog posla mogla organizovati ili je bolje (a skuplje) raditi kod privatnika i gdje ( da li on priznaje dr privatne klinike)?
Kakva su vaša iskustva ?
Hvalauser posted image

Pozdrav...

KKS,UREA,KREATINI,HEPATOGRAM.PROTEINI.URIN,SUK,FE ....mozes u domu zdravlja sa uputnicom od dr.opste prakse kojem pokazes taj nalaz od Divanovica.Ja sam cesto isla privatno ali kosta...pa sad?

Ovo ostalo se radi na dip-u i transfuziologiji takode sa uputnica,ali opet neka me neko ispravi ako grijesim...
Sretno!

I da,dr.Divanovic priznaje nalaze od privatnika,zasto da ne.Ja kod njega vodim vec 2 trudnocu.

(odgovor članu Alfa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: dr Divanović
30.1.2013 14:30:15   
miracle
Ja privatne nalaze radim u Uniticu...budu gotovi isti dan...vecina.

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: dr Divanović
6.2.2013 13:40:43   
animagical

IZVORNA PORUKA: Alfa

Jutro, molim vas da mi pomognete oko vađenja pojedinih nalaza. Naime, dr Divanović mi je napisao da vadim brdo nekih nalaza (trudnoća), pa one koje su kod njega ili druge trudnice koje su vadile ove nalaze da mi malo pomogneteuser posted image .
U pitanju su :
-HbsAG
-AntiHC
-TPHA
-TSH
-HgbA1C
-APTT
-KKS
-FE
-ŠUK
-Urea
-Kreatinin
-Hepatogram
-Proteini
-Urin
To je od nalaza što mi je rakao da uradim, pa me zanima gdje se to sve radi, da li se treba naručivati i kad budu gotovi, da bih se zbog posla mogla organizovati ili je bolje (a skuplje) raditi kod privatnika i gdje ( da li on priznaje dr privatne klinike)?
Kakva su vaša iskustva ?
Hvalauser posted image

s njegovim nalazom odes kod dr opste prakse koji te vodi i koji ce ti dati uputnice za nalaze i reci gdje sta radis...nalazi ce biti gotovi do iduce kontrole kod divanovica,a ako neki slucajno ne budu javis mu na tlefon kad ih dobijes... nema potrebe da placas sve privatno ako si osigurana...

(odgovor članu Alfa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: dr Divanović
6.2.2013 15:43:29   
entinte
Ja sam skoro pa sve nalaze radila u Eurofarmu, jedan od razloga je taj sto sam sve tamo mogla raditi samo sam tripl test radila u BH laboratoriji ostalo kod njih. S posla nisam mogla puno izostajati tako da sam gledala da sto manje izostajem. U domu zdravlja sam vadila iskljucivo kada je trazio samo krvnu sliku i urin jer vecinu drugih nalaza ne rade tamo pa da me ne bi boli dva puta bezveze radila sam u eurofarmu sve i to ako je bilo potrebno nesto mimo krve slike tipa HgbA1C i fruktozamin. I da, Dr. Divanovic priznaje te nalaze svakako, bitno je da doneses a odakle su nije vazno. Ako ti finansije dozvoljavaju ja preporucujem privatno sve da vadis user posted image i sretno user posted image

< Poruku je uredio entinte -- 6.2.2013 15:44:40 >


_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: dr Divanović
6.2.2013 15:48:15   
entinte
Ja dr. Divanovicu idem aBd sljedeći ponedjeljak, svakome bih ga od srca preporucila. Vodio mi je prvu trudnocu, sada bih uradila papa i pregled pa idemo dalje user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *