RE: dr Divanović (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


madame noire -> RE: dr Divanović (26.7.2013 11:32:08)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

 29.07. pocinje raditi.


hvala Skvo[sm=smiley1.gif]




Rio_de_Janeiro -> RE: dr Divanović (11.9.2013 22:58:32)

Može li se kod dr. Divanovića tražiti 4D snimak na CD, da li se posebno plaća i u kojoj sedmici je to najbolje uraditi? Voljela bih imati uspomenu a i poslati bratu koji nije u BiH.




entinte -> RE: dr Divanović (15.9.2013 13:11:35)

mislim da mu je 4D jos uvijek na servisu u njemackoj ali svakako nazovi i pitaj sanelu tamo ona ce ti reci. :)




shej -> RE: dr Divanović (15.9.2013 21:27:00)

Imam i ja pitanje, bila sam vec na par pregleda kod dr. Divanovica, prvi put mi je radio i 3d ili 4d, ne razumijem se bas, u sklopu cijene redovnog pregleda trudnice, ali na zadnjih par pregleda nije, neugodno mi je traziti jer pretpostavljam da je pregled onda skuplji? A vidim sada i da mu je 4D na servisu. Uglavnom, kada ga vrati, da li on sam od sebe uradi i taj uzv ili ?




jupajdi -> RE: dr Divanović (17.9.2013 19:03:06)

Interesuje me da li kod dr. Divanovica idete sami ili moze i suprug uci na pregled? Naravno tice se trudnica :). Hvala




tinchita -> RE: dr Divanović (17.9.2013 19:54:11)

Po želji! Može i suprug, naravno!




sretna_mama -> RE: dr Divanović (18.9.2013 10:29:31)

Def. sam odlučila ići ovom dr.. Ali hoće li me odmah napasti, nisam trudnica, a ogromna sam.. usput me i ciklusi zezaju..ima da me rokne...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Rio_de_Janeiro -> RE: dr Divanović (18.9.2013 11:30:44)


IZVORNA PORUKA: shej

Imam i ja pitanje, bila sam vec na par pregleda kod dr. Divanovica, prvi put mi je radio i 3d ili 4d, ne razumijem se bas, u sklopu cijene redovnog pregleda trudnice, ali na zadnjih par pregleda nije, neugodno mi je traziti jer pretpostavljam da je pregled onda skuplji? A vidim sada i da mu je 4D na servisu. Uglavnom, kada ga vrati, da li on sam od sebe uradi i taj uzv ili ?

I mene ovo zanima. Uradio mi je u 12. sedmici taj 3D i otada samo ove "normalne" ... Htjela bih sliku za uspomenu a i da podijelim familiji a nezgodno mi pitati čovjeka.




Skvo RR -> RE: dr Divanović (18.9.2013 11:42:07)

IZVORNA PORUKA: jupajdi

Interesuje me da li kod dr. Divanovica idete sami ili moze i suprug uci na pregled? Naravno tice se trudnica :). Hvala

moze i suprug, on ga pozove u jednom momentu, samo kazes na pocetku da imas zelju da muz udje.




elma_87 -> RE: dr Divanović (18.9.2013 14:26:08)

I meni je bilo nezgodno pitati. Do kraja trudnoce mi vise nije radio 3D, samo u 12 tj.




Emancipirana -> RE: dr Divanović (16.10.2013 9:12:53)

Drage moje,zna li neka od vas kad dr Divanovic ponovno pocinje da radi.Bila sam kod njega u cetvrtak i dogovorili smo se za ponedjeljak da ga zovem radi nalaza,medjutim niko se nije javio.Jucer je bio bajram pa sam znala da nece raditi a zovem i jutros opet se niko ne javlja.Bjaram Serif Mubarek Olsun svim forumasicama islamske vjeroispovijsti...




kunjalica -> RE: dr Divanović (16.10.2013 10:58:00)

Ja imam termin u petak, tako da tada sigurno radi. Kada sam ga zakazivala (u ponedjeljak prosle sedmice) i četvrtak mu je već bio pun, pa znači da i sutra radi.




Majkovski -> RE: dr Divanović (18.2.2014 8:56:27)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: jupajdi

Interesuje me da li kod dr. Divanovica idete sami ili moze i suprug uci na pregled? Naravno tice se trudnica :). Hvala

moze i suprug, on ga pozove u jednom momentu, samo kazes na pocetku da imas zelju da muz udje.




Hahaha....ja se sjecam da je meni prije nego sto sam rekla da moj muz ima zelju uci istersao i rekao kako mu nije jesno sto zene dovode muzeve na pregled kada oni svakako nista ne kontaju. Onda sam ja onako stidljivo rekla pa eto mj suprug zeli uci na sta se on bas nasmijao.




Misty_mama -> RE: dr Divanović (18.2.2014 9:13:17)

Koje je radno vrijeme ordinacije, zna li neko? Radi li subotom?




bookah -> RE: dr Divanović (18.2.2014 14:07:16)


IZVORNA PORUKA: Misty_mama

Koje je radno vrijeme ordinacije, zna li neko? Radi li subotom?


Ne radi subotom. Godinama zatvara oko 16h, ali kada su sistematski I guzve zna primiti ranije (npr 7.45h) ili kasnije po potrebi.




azra666 -> RE: dr Divanović (3.3.2014 23:03:35)

moja prijatljica je isla i nista joj nije pomogao na kraju priliko odabira bolnice i doktora bas je bila prepustena sama sebi i ja sam kod njega ali sam 30 sedmica pa nismo jos dosli do tog dijela mada se ne nadam nicemu, vec pocinjem sama da razmisljam gdje sta kako kod koga :)




malena27 RR -> RE: dr Divanović (27.3.2014 13:52:52)


IZVORNA PORUKA: TiruTiru

Pozdravljam vas,
nisam stavrno znala gdje s pitanjem, ako nije na prikladnom mjestu izvinite :)
Naime, pisala sam vec ranije, dugo imam problema s jajnicima, cas su policisticni, cas nisu, cas hormoni spolni nisu ok, cas su ok...godinama sam bila na Diane, medjutim nista se to nije ozbiljno shvatalo jer nisam u to vrijeme planirala trudnocu, tj niko me nije ozbiljno shvatao previse.
E sada, ciklusi su recimo pa uredni, nekad 31. nekad 28. nekad 26. dana...al bez prevelikog odstupanja. Ovulacije neke velike(kakve zene znaju da osjecaju) nemam, nisam jos trakice isprobala, nisam mjerila temperaturu, generalno nisam htjela da se opterecujem, pustila sam da ovih par (pet) mjeseci to nekako ide spontano, bez stresa, tako da ne znam precizno kad su, dal ih imam... Uradila sam ja nalaze hormona, ciji su rezultati uredni, narucila sam se u Skerlicevu na pregled, uradila papu, ultrazvuk,opste nalaze, nalaze stitne medjutim sinoc na ultrazvuku doktorica koja je radila ultrazvuk zbunjeno me upucuje mojoj doktorici, kaze da su mi jajnici nerazvijeni, pa se spominjao izraz troficni, pa da je jedan dosta mali, pa se spominjao izraz homogen, jedan slobodan...u svakom slucaju ona mene uputi mojoj doktorici - a ja zaista sad en mogu cekati 30 dana na termin kod nje, nestrpljiva sam i zabrinuta, vjerovatno iz tog razloga i ne povezah sve sto je rekla, spomenu da nisam ambulantski slucaj, da bih sa 29 godina puno vise folikula trebala imati... imatel savjet, molim vas, kome da se obratim, imatel preporuku za privatnog ginekologa i generalno, dal ima uopste smisla ovo sto ja napisah...bilo kakvo misljenje i savjet je dobrodosao.
Hvala




IZVORNA PORUKA: animagical

ja mogu preporuciti privatno dr divanovica i drzevno, u vonoj bolnici dr gorana stojkanovica. oba su temeljiti doktori, pomoci ce ti koliko god budu mogli.




IZVORNA PORUKA: TiruTiru

Generalno, najbolje il konta bas najgore preporuke za Divanovica imam, u opciji mi je on ili dr Vernes B,
moram priznati da ne znam sta me snaslo, nisam ocekivala, a ujedno sam se i uplasila pa i nisam previse povezala rijeci doktorice na ultrazvuku.



IZVORNA PORUKA: aboni76

Ja lično nisam išla kod Divanovića, ali sam o njemu sa puno strana čula sve najbolje tako da moj ti je savjet da odeš kod njega. Nemoj se unaprijed sekirati, iz iskustva znam da doktori u Skerlićevoj nisu neki stručnjaci, nego ti fino otiđi privatno da si mirna.To što su ti spominjali na pregledu riječi slobodno i homogeno. Homogen se može odnositi na endometrij (Obično je endometrij homogen u drugoj fazi menstrualnog ciklusa, dakle posle ovulacije), a slobodan odnosno slobodna može biti tekućina u Douglasu (tecnost moze biti sadrzaj folikula u sredini ciklusa (normalan nalaz). Sretno i javi šta je bilo







TiruTiru -> RE: dr Divanović (10.4.2014 22:07:58)

Cisto da se javim, nakon ovog posta, otisla sam doktoru, smirio me, u sustini potpuno drugu dijagnozu sam dobila, a ujedno vec tada sam bila u drugom stanju, sad je vec zvanično :) mojoj sreci nema kraja[sm=nosecka.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]