|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr Divanović
26.7.2013 11:32:08   
madame noire

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

 29.07. pocinje raditi.


hvala Skvouser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: dr Divanović
11.9.2013 22:58:32   
Rio_de_Janeiro
Može li se kod dr. Divanovića tražiti 4D snimak na CD, da li se posebno plaća i u kojoj sedmici je to najbolje uraditi? Voljela bih imati uspomenu a i poslati bratu koji nije u BiH.

(odgovor članu madame noire)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: dr Divanović
15.9.2013 13:11:35   
entinte
mislim da mu je 4D jos uvijek na servisu u njemackoj ali svakako nazovi i pitaj sanelu tamo ona ce ti reci. :)

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Rio_de_Janeiro)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: dr Divanović
15.9.2013 21:27:00   
shej
Imam i ja pitanje, bila sam vec na par pregleda kod dr. Divanovica, prvi put mi je radio i 3d ili 4d, ne razumijem se bas, u sklopu cijene redovnog pregleda trudnice, ali na zadnjih par pregleda nije, neugodno mi je traziti jer pretpostavljam da je pregled onda skuplji? A vidim sada i da mu je 4D na servisu. Uglavnom, kada ga vrati, da li on sam od sebe uradi i taj uzv ili ?

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: dr Divanović
17.9.2013 19:03:06   
jupajdi
Interesuje me da li kod dr. Divanovica idete sami ili moze i suprug uci na pregled? Naravno tice se trudnica :). Hvala

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: dr Divanović
17.9.2013 19:54:11   
tinchita
Po želji! Može i suprug, naravno!

_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: dr Divanović
18.9.2013 10:29:31   
sretna_mama
Def. sam odlučila ići ovom dr.. Ali hoće li me odmah napasti, nisam trudnica, a ogromna sam.. usput me i ciklusi zezaju..ima da me rokne...user posted image user posted image

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: dr Divanović
18.9.2013 11:30:44   
Rio_de_Janeiro

IZVORNA PORUKA: shej

Imam i ja pitanje, bila sam vec na par pregleda kod dr. Divanovica, prvi put mi je radio i 3d ili 4d, ne razumijem se bas, u sklopu cijene redovnog pregleda trudnice, ali na zadnjih par pregleda nije, neugodno mi je traziti jer pretpostavljam da je pregled onda skuplji? A vidim sada i da mu je 4D na servisu. Uglavnom, kada ga vrati, da li on sam od sebe uradi i taj uzv ili ?

I mene ovo zanima. Uradio mi je u 12. sedmici taj 3D i otada samo ove "normalne" ... Htjela bih sliku za uspomenu a i da podijelim familiji a nezgodno mi pitati čovjeka.

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: dr Divanović
18.9.2013 11:42:07   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: jupajdi

Interesuje me da li kod dr. Divanovica idete sami ili moze i suprug uci na pregled? Naravno tice se trudnica :). Hvala

moze i suprug, on ga pozove u jednom momentu, samo kazes na pocetku da imas zelju da muz udje.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: dr Divanović
18.9.2013 14:26:08   
elma_87
I meni je bilo nezgodno pitati. Do kraja trudnoce mi vise nije radio 3D, samo u 12 tj.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: dr Divanović
16.10.2013 9:12:53   
Emancipirana
Drage moje,zna li neka od vas kad dr Divanovic ponovno pocinje da radi.Bila sam kod njega u cetvrtak i dogovorili smo se za ponedjeljak da ga zovem radi nalaza,medjutim niko se nije javio.Jucer je bio bajram pa sam znala da nece raditi a zovem i jutros opet se niko ne javlja.Bjaram Serif Mubarek Olsun svim forumasicama islamske vjeroispovijsti...

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: dr Divanović
16.10.2013 10:58:00   
kunjalica
Ja imam termin u petak, tako da tada sigurno radi. Kada sam ga zakazivala (u ponedjeljak prosle sedmice) i četvrtak mu je već bio pun, pa znači da i sutra radi.

(odgovor članu Emancipirana)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: dr Divanović
18.2.2014 8:56:27   
Majkovski

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: jupajdi

Interesuje me da li kod dr. Divanovica idete sami ili moze i suprug uci na pregled? Naravno tice se trudnica :). Hvala

moze i suprug, on ga pozove u jednom momentu, samo kazes na pocetku da imas zelju da muz udje.




Hahaha....ja se sjecam da je meni prije nego sto sam rekla da moj muz ima zelju uci istersao i rekao kako mu nije jesno sto zene dovode muzeve na pregled kada oni svakako nista ne kontaju. Onda sam ja onako stidljivo rekla pa eto mj suprug zeli uci na sta se on bas nasmijao.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: dr Divanović
18.2.2014 9:13:17   
Misty_mama
Koje je radno vrijeme ordinacije, zna li neko? Radi li subotom?

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Majkovski)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: dr Divanović
18.2.2014 14:07:16   
bookah

IZVORNA PORUKA: Misty_mama

Koje je radno vrijeme ordinacije, zna li neko? Radi li subotom?


Ne radi subotom. Godinama zatvara oko 16h, ali kada su sistematski I guzve zna primiti ranije (npr 7.45h) ili kasnije po potrebi.

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: dr Divanović
3.3.2014 23:03:35   
azra666
moja prijatljica je isla i nista joj nije pomogao na kraju priliko odabira bolnice i doktora bas je bila prepustena sama sebi i ja sam kod njega ali sam 30 sedmica pa nismo jos dosli do tog dijela mada se ne nadam nicemu, vec pocinjem sama da razmisljam gdje sta kako kod koga :)

(odgovor članu aloa)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: dr Divanović
27.3.2014 13:52:52   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: TiruTiru

Pozdravljam vas,
nisam stavrno znala gdje s pitanjem, ako nije na prikladnom mjestu izvinite :)
Naime, pisala sam vec ranije, dugo imam problema s jajnicima, cas su policisticni, cas nisu, cas hormoni spolni nisu ok, cas su ok...godinama sam bila na Diane, medjutim nista se to nije ozbiljno shvatalo jer nisam u to vrijeme planirala trudnocu, tj niko me nije ozbiljno shvatao previse.
E sada, ciklusi su recimo pa uredni, nekad 31. nekad 28. nekad 26. dana...al bez prevelikog odstupanja. Ovulacije neke velike(kakve zene znaju da osjecaju) nemam, nisam jos trakice isprobala, nisam mjerila temperaturu, generalno nisam htjela da se opterecujem, pustila sam da ovih par (pet) mjeseci to nekako ide spontano, bez stresa, tako da ne znam precizno kad su, dal ih imam... Uradila sam ja nalaze hormona, ciji su rezultati uredni, narucila sam se u Skerlicevu na pregled, uradila papu, ultrazvuk,opste nalaze, nalaze stitne medjutim sinoc na ultrazvuku doktorica koja je radila ultrazvuk zbunjeno me upucuje mojoj doktorici, kaze da su mi jajnici nerazvijeni, pa se spominjao izraz troficni, pa da je jedan dosta mali, pa se spominjao izraz homogen, jedan slobodan...u svakom slucaju ona mene uputi mojoj doktorici - a ja zaista sad en mogu cekati 30 dana na termin kod nje, nestrpljiva sam i zabrinuta, vjerovatno iz tog razloga i ne povezah sve sto je rekla, spomenu da nisam ambulantski slucaj, da bih sa 29 godina puno vise folikula trebala imati... imatel savjet, molim vas, kome da se obratim, imatel preporuku za privatnog ginekologa i generalno, dal ima uopste smisla ovo sto ja napisah...bilo kakvo misljenje i savjet je dobrodosao.
Hvala




IZVORNA PORUKA: animagical

ja mogu preporuciti privatno dr divanovica i drzevno, u vonoj bolnici dr gorana stojkanovica. oba su temeljiti doktori, pomoci ce ti koliko god budu mogli.




IZVORNA PORUKA: TiruTiru

Generalno, najbolje il konta bas najgore preporuke za Divanovica imam, u opciji mi je on ili dr Vernes B,
moram priznati da ne znam sta me snaslo, nisam ocekivala, a ujedno sam se i uplasila pa i nisam previse povezala rijeci doktorice na ultrazvuku.



IZVORNA PORUKA: aboni76

Ja lično nisam išla kod Divanovića, ali sam o njemu sa puno strana čula sve najbolje tako da moj ti je savjet da odeš kod njega. Nemoj se unaprijed sekirati, iz iskustva znam da doktori u Skerlićevoj nisu neki stručnjaci, nego ti fino otiđi privatno da si mirna.To što su ti spominjali na pregledu riječi slobodno i homogeno. Homogen se može odnositi na endometrij (Obično je endometrij homogen u drugoj fazi menstrualnog ciklusa, dakle posle ovulacije), a slobodan odnosno slobodna može biti tekućina u Douglasu (tecnost moze biti sadrzaj folikula u sredini ciklusa (normalan nalaz). Sretno i javi šta je bilo





_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu azra666)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: dr Divanović
10.4.2014 22:07:58   
TiruTiru
Cisto da se javim, nakon ovog posta, otisla sam doktoru, smirio me, u sustini potpuno drugu dijagnozu sam dobila, a ujedno vec tada sam bila u drugom stanju, sad je vec zvanično :) mojoj sreci nema krajauser posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 168
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *