RE: veličina trudničkog stomaka (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


milenium -> RE: veličina trudničkog stomaka (29.8.2012 10:55:06)

ja koliko sam primjetila kad nismo trudni svačiju pupak je različit.nekome ga na porodu finu odrežu srede,nekome malo lošije pa kasnije imaju malo ružniji pupak. viđala sam na moru svih vrsta. meni je pupak ono baš pravilan,nikakav kliker nije izletio[sm=smiley36.gif] niti bi ja volila da je[sm=smiley1.gif]




flwr1407 -> RE: veličina trudničkog stomaka (17.10.2012 18:43:59)

Pozdrav, Ja sam jucer bila na ultrasound i doktorica mi je rekla da je Beba velika da nije meni 32 sedmice kao sto sam ja racunala od moje zadnje mens,nego vise sedmica, pomalo sam zabrinuta kako je to moguce, dali je neko imao slican slucaj kao ja... molim savjet, hvala




I love youu -> RE: veličina trudničkog stomaka (7.12.2012 13:11:09)

Da malo obnovimo ovu temu? Koliko vam je bio stomak u 20 sedmici?Meni sad kao baloncic,nista nije specijalno narastao,mislim vidi se kad se utegnem u usku majicu,a u trenerci se ne vidi,heh.
Kakav vam je pupak?Meni nekad izleti ona kuglica,a nekad se uvuce, ne znam od cega je to?Mozda od polozaja bebe,veze nemam,heh.




Fleks -> RE: veličina trudničkog stomaka (18.12.2012 10:54:20)

Ja sam tek u 3 mjesecu, al iskreno me malo strah da ne budem prevelika..ne volim vidjeti zene sa velikim stomakom, imam osjecaj da nista ne mogu radit kako treba, a ja da sjedim, to mi je ubistvo..al do genetike je mislim, i ja sam rodjena sa 2700g, tako da ne vjerujem ni da ce moja bebica biti nesto veca.




aidicaa -> RE: veličina trudničkog stomaka (26.12.2012 21:21:40)


IZVORNA PORUKA: milenium

ja koliko sam primjetila kad nismo trudni svačiju pupak je različit.nekome ga na porodu finu odrežu srede,nekome malo lošije pa kasnije imaju malo ružniji pupak. viđala sam na moru svih vrsta. meni je pupak ono baš pravilan,nikakav kliker nije izletio[sm=smiley36.gif] niti bi ja volila da je[sm=smiley1.gif]

Milenium kod mene je pupak deformisan, hehhh, kliker izleteo, pa sta god da obucem on se poznaje [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Ali nema veze, tesi me to da ce se vratiti u normalu nakon porodjaja...




ada_ -> RE: veličina trudničkog stomaka (11.1.2013 18:32:02)

slucajno nadjoh i ovu zemu pa da se i ja pozalim [sm=smiley36.gif]mi 20tt a stomak ogroman,imala sam ga i prije trudnoce pa valjda zbog toga al mi se cini da mi je bas naglo odskocio ove zadnje 3 sedmice [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]