RE: Prestanak pusenja! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


Hanady RR -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 14:13:09)

e sve da sma pretala pušit danas bi s eporpušila...il bar do petka 100%[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




dandi84 -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 14:14:41)

Bravo Emina...I ja sam bas srecna sto sam uspjela da se riješim te zavisnosti...Nekako mi sad sve miriše,osjećam mirise, ukuse i svakom bi preporučila da pokusa, pogotovo budućim majkama...Treba na vrijeme prestati jer u trudnoći nije lako.... 




Nedi -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 14:16:14)


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Je li ima netko iskustva s elektricnom cigaretom? Brzo ce jednoj meni dragoj osobi rodendan i ja bi joj to poklonila. Posto se zeli odreci pusenja ili bar malo smanjiti ali joj ne uspijeva. a previse para ode na cigarete. Pa sam kontala to ili nikorete.


Moj brat je kupio i smanjio je cigarete za 50% ali nije prestao.

Jos da mi je kako i mamu nagovoriti da smanji bilo bi super bas previse pusi[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




koka i po -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 14:17:24)

meni se cini da cu se opet propusiti[sm=smiley13.gif]




dandi84 -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 14:18:23)

koka i po NE, NE I NE...Nemojjjjjjjj...KOliko već ne pušiš???




koka i po -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 14:19:53)

ima...desetak dana...doduse..profuckam dim dnevno...onako bezveze...ali mirisu sestroooooooo




calahoe -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 14:21:40)

dođoh,vidjeh, probah i opet uhelacih...iliti ga nakon haj haj vremena opet poceh pusiti, a ovdje cigare duplo skuplje nego kod nas ,ja mi karaktera i g....a pih[sm=smiley13.gif]




dandi84 -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 14:23:54)

Nemoj to sebi dozvoliti ponovo...Jednostavno sjeti se svakog nedostatka dok si pusila....Mirisu jos koji dan i prestaće da mirišu...Ja sam pusila 11 godina po kutiju aure ili marlbora i prije dva mjeseca samo prestala...Ispusila tri zadnje u kutiji uz jutarnju kafu i nisam vise kupila...Nisam od 15.01. ni dima....




mala zabica -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 15:49:00)

Evo mene i ovdje za tobom [sm=jezicek.gif]
Mislim da smo isti dan prestale pušiti i počele piti folnu [sm=smiley36.gif] Još samo da aBd i plusiće ugledamo zajedno [sm=smiley1.gif]

I ja sam u januaru prestala pušiti bez većih problema. Oduvijek sam znala da ću prestati pušiti kada ostanem trudna, eh onda sam zaključila da nema potrebe čekati da ostanem, zašto ne i ranije, može samo još više dobra donijeti i meni a i bebi aBd [sm=smiley1.gif]

Nekoliko dana je bilo relativno teško izboriti se sa onim momentima kada je ćejf zapaliti, ali sad već nemam nikakvih problema biti u društvu pušaća, a ne zapaliti, tako da sam vrlo sretna zbog toga [sm=smiley1.gif]

Srećom, nisam našla nikakvu zamjenu, tako da mi je ishrana ostala ista, hvala Bogu [sm=smiley1.gif]




dandi84 -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 16:21:30)


IZVORNA PORUKA: mala zabica

Evo mene i ovdje za tobom [sm=jezicek.gif]
Mislim da smo isti dan prestale pušiti i počele piti folnu [sm=smiley36.gif] Još samo da aBd i plusiće ugledamo zajedno [sm=smiley1.gif]

I ja sam u januaru prestala pušiti bez većih problema. Oduvijek sam znala da ću prestati pušiti kada ostanem trudna, eh onda sam zaključila da nema potrebe čekati da ostanem, zašto ne i ranije, može samo još više dobra donijeti i meni a i bebi aBd [sm=smiley1.gif]

Nekoliko dana je bilo relativno teško izboriti se sa onim momentima kada je ćejf zapaliti, ali sad već nemam nikakvih problema biti u društvu pušaća, a ne zapaliti, tako da sam vrlo sretna zbog toga [sm=smiley1.gif]

Srećom, nisam našla nikakvu zamjenu, tako da mi je ishrana ostala ista, hvala Bogu [sm=smiley1.gif]

Drago mi je zbog tvoje odluke...Ja sam imala jedan spontani prije 9 mjeseci i dok sam bila trudna tada nisam mogla da prestanem pusiti...Strah me bilo trpiti neku nervozu, znas i sama kako je prvih dana tesko a bas mi se trazile i nije mi bilo muka od njih.....Kad smo ponovo počeli raditi na bebi bez razmisljanja sam prestala...Stalno mi je trudnoća bila na pameti....Nije mi bilo tesko prestati...Ugojila sam se 2 kg al nije nista strasno...Mala zabice navijam za nas da ostanemo trudne sto prije [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 16:23:28)

nisam ja otvorila ovu temu... ne pušim cjelu kutiju..bude mi 3 dana [sm=smiley36.gif]




dandi84 -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 16:24:33)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nisam ja otvorila ovu temu... ne pušim cjelu kutiju..bude mi 3 dana [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ma ako ti ne smeta samo uživaj....




Ben 10 -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 17:51:15)

prestala prije 15 godina.




MicoTico -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 18:17:16)

Ne pušim već 8 godina. A bila sam ko Ćiro vozić[sm=smiley36.gif] Bez 2 kutije nisam mogla završiti dan.
I nisam poklekla nikako, Tek prije neki dan sanjam cigare, ustala ujutro i baš mi došlo da zapalim. Ali eto nisam[sm=smiley36.gif]




mamina princeza -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 18:48:28)

ne pusim vec 5 godina i ne mogu da vjerujem da sma pusila i ja bas ko Ciro vozic. sad mi cigara toliko smrdi ....




gvendolina -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 18:50:55)

ko sad razmislja o prestanku pod ovakvim stresom[sm=smiley36.gif]




sporty mamaa -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 19:27:11)


IZVORNA PORUKA: Nedi


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Je li ima netko iskustva s elektricnom cigaretom? Brzo ce jednoj meni dragoj osobi rodendan i ja bi joj to poklonila. Posto se zeli odreci pusenja ili bar malo smanjiti ali joj ne uspijeva. a previse para ode na cigarete. Pa sam kontala to ili nikorete.


Moj brat je kupio i smanjio je cigarete za 50% ali nije prestao.



Jos da mi je kako i mamu nagovoriti da smanji bilo bi super bas previse pusi[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]


pa i to je nesto




Visnja RR -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 19:28:55)


IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nisam ja otvorila ovu temu... ne pušim cjelu kutiju..bude mi 3 dana [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ma ako ti ne smeta samo uživaj....



Hanady me propušila opet davno...navukla na one SLIMuse ...ajd sta fali




Ramona11 -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 19:29:30)

Ja sam prestala cim sam ugledala plusic na testu i onda sam opet pocela nakon prestanka dojenja koje je trajalo 9 mjeseci.
Sad se tjeram opet da bar smanjim [sm=zardeva.gif]




Galicia -> RE: Prestanak pusenja! (13.3.2013 19:38:26)

Odkako su mi ukinili pusenje u stanu i na balkonu smanjila sam na nekih 5 cigara dnevno. Osjecam se divno. I ja pusim te slimuse ili cackalice kako ih ja zovem.




Dz3ni -> RE: Prestanak pusenja! (11.7.2013 22:53:25)

Evo raja onaj film što sam obećala
http://rapidshare.com/files/2336143155/Allen%20Carr%20-%20Easyway%20to%20Stop%20Smoking.rar

To je ustvari skraćena verzija knjige "Lako je prestati pušiti" - Allen Carr
Upakovala sam i titl s njim. Ako bude nekih problema, slobodno se javite na pp. Film traje 108 minuta i stvarno je grehota ne pogledati ga, pa makar i ne prestali pušiti. Eto..nadam se da će nekome poslužiti. Sretno [sm=smiley1.gif]




chantal -> RE: Prestanak pusenja! (11.7.2013 23:23:09)

E baš ti hvala,evo ga skidam,i ja se nadam da će poslužiti,ne meni (meni je već poslužilo ranije) ali jednoj meni vrlo dragoj osobi :)))




dandi84 -> RE: Prestanak pusenja! (12.7.2013 12:53:19)

Da se malo pohvalim...U ponedeljak je punih 6 mjeseci ad kako sam prestala pušiti...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]