RE: Kurs engleskog jezika (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


djulba -> RE: Kurs engleskog jezika (14.8.2013 8:23:41)

cula sam i ja za taj online kurs u britanicci. kazu da je odlicno! od kuce je i uzivo su casovi...




medina66 -> RE: Kurs engleskog jezika (24.8.2013 8:34:47)

ja nisam ni znala da postoji to online. pa to je odlicno ako ima. sve od kuce! fenomenalno!




Lapac -> RE: Kurs engleskog jezika (9.9.2013 10:58:24)

Bilo kakav jezik od malih nogu treba uvesti.




M kao Mama -> RE: Kurs engleskog jezika (10.9.2013 9:46:59)

JA sam svoju upisala u Školu stranih jezika imaju dva puta sedmično po dva časa, odmah iza nastave, ovih dana očekujemo roditeljskii da krenu,




aya 05 -> RE: Kurs engleskog jezika (11.9.2013 11:53:33)

Vjerovatno je rijec o Altera lingua-i,super su.Moja isla vec tri kursa i u ponedjeljak krece na cetvrti.Ja prezadovoljna!




M kao Mama -> RE: Kurs engleskog jezika (11.9.2013 12:48:14)


IZVORNA PORUKA: aya 05

Vjerovatno je rijec o Altera lingua-i,super su.Moja isla vec tri kursa i u ponedjeljak krece na cetvrti.Ja prezadovoljna!



jeste upravo ta škola i ja se nadam da će barem nešto u čupkinoj glavi ostati, haha




Amrino -> RE: Kurs engleskog jezika (11.9.2013 20:37:06)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

JA sam svoju upisala u Školu stranih jezika imaju dva puta sedmično po dva časa, odmah iza nastave, ovih dana očekujemo roditeljskii da krenu,


Je li 40 KM mjesecno?




Blue rose RR -> RE: Kurs engleskog jezika (11.9.2013 20:43:31)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

JA sam svoju upisala u Školu stranih jezika imaju dva puta sedmično po dva časa, odmah iza nastave, ovih dana očekujemo roditeljskii da krenu,


U Barbados pretpostavljam. I nama su nudili taj kurs, ali nećemo . Uspjela sam da izdejstvujem da II razred ima fakultativno engleski jednom sedmično, i predavat će im nastavnica iz škole.

A upisala sam kiku na njemački u Goethe I., krećemo od subote ako Bog da.




M kao Mama -> RE: Kurs engleskog jezika (11.9.2013 23:34:21)

nije bsrbados samo je valjda nascrszred zskacila skola follow me. a ostale barbados jeste amrino 40 km iz sedam.puta




Amrino -> RE: Kurs engleskog jezika (15.9.2013 20:23:44)

Nama su stavili engleski poslije nastave...što je u slucaju prve smjene ok ali to znaci da djeca koja idu u produzeni boravak, kada su druga smjena, budu u skoli od 8 ujutro do pola 6 navece....a prvacici [sm=smiley13.gif]
Ne znam ni sama sta da radim. Zao mi je da ne ide na eng. jer svi hvale kurs i njemu se sviđa ( da sada su imali jedan cas) a s druge strane mi je još gore drzati ga toliko u skoli...[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




bananica -> RE: Kurs engleskog jezika (21.9.2013 17:59:13)

kod nas su isto dolazili, ja je nisam upisala, nekako mi je previse, slijedece godine ok, a sad nek se prvo navikne na skolu i skolske obaveze, sve vrste sporta dolaze u obzir




shad -> RE: Kurs engleskog jezika (19.1.2014 19:37:20)

Drage moje,
vidim da niste odavno nista na ovu temu pisale.
Mene interesuje jedna stvar.
Da li negdje na Dobrinji ili Ilidzi ima neka od skola za strane jezike ili kurs engleskog. Sve ove neke skole su malo dalje. Ili u Centru ili Novom Sarajevu. Ima li išta bliže?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]