RE: Teta cuvalica (preporuka) (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


Libeli2 -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (28.6.2015 20:08:50)

Tražimo dadilju za dječaka uzrasta od 10 mjeseci na pola radnog vremena u našem stanu na Grbavici.
Trebamo osobu:
• koja voli djecu;
• starosti do 35 godina;
• ima pedagoško obrazovanje i/ili ima teoretsko i praktično znanje o ranom psiho-fizičkom razvoju djeteta;
• aktivna, komunikativna i uredna;
• nepušač.
Kontakta i više informacija na tel. 0671300380, na email aidaobar@gmail.com. Sve preporuke su dobrodošle.




salmy -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (28.6.2015 20:23:46)


IZVORNA PORUKA: Libeli2

Tražimo dadilju za dječaka uzrasta od 10 mjeseci na pola radnog vremena u našem stanu na Grbavici.
Trebamo osobu:
• koja voli djecu;
• starosti do 35 godina;
• ima pedagoško obrazovanje i/ili ima teoretsko i praktično znanje o ranom psiho-fizičkom razvoju djeteta;
• aktivna, komunikativna i uredna;
• nepušač.
Kontakta i više informacija na tel. 0671300380, na email aidaobar@gmail.com. Sve preporuke su dobrodošle.


e tesko ces naci takvu[sm=smiley36.gif]




Libeli2 -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (29.6.2015 7:45:15)

Vidjecemo, ali u svakom slucaju hvala na misljenju ;)




Visnja RR -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (19.1.2016 11:23:34)

Djevojke, trebaju mi preporuke provjerenih teta čuvalica

Treba Asjinoj trenerici...
Radno vrijeme ako sam dobro shvatila od 14 do 21...

Hvala!




bejbibi -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (28.2.2016 22:20:45)

Pozz zene
Treba mi preporuka za tete cuvalice..
Ako moze kontakt povjerljivih teta :)
Za sarajevo,radno vrijeme od 8-17 nekad i duze.uglavnom za prijateljicu mi je potrebno ..od maja pocinje puno radno vrijeme pa treba tetu
Hvala unaprijed




lulaloo -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (13.4.2016 10:35:07)

Drage zene,
Trazim, po preporuci, tetu za ispomoc u kucnim poslovima i pomoc oko bebe od 3 mjeseca i sl.
Mi vec imamo tetu koja je kod nas 10 godina, ali iz zdravstvenih razloga vise nije u mogucnosti da radi.
Potrebno ASAP :)
Hvala svima unaprijed.




roxyqueen -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (27.5.2016 0:22:02)

Moja preporuka je vrtic rejna moja mala je tamo i prezadovoljni smo,imaju manju skupinu djece tako da mogu svakom djetetu da se posvete,i primaju djecu od 8 mjeseci,jer sam se ja od svoga djeteta tad odvojila.hrana je domaca neznam sta bi drugo rekla najbolje sami da se uvjerite
.Nalazi se na kosevskom brdu,




maja78 RR -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (27.5.2016 9:56:03)


IZVORNA PORUKA: roxyqueen

Moja preporuka je vrtic rejna moja mala je tamo i prezadovoljni smo,imaju manju skupinu djece tako da mogu svakom djetetu da se posvete,i primaju djecu od 8 mjeseci,jer sam se ja od svoga djeteta tad odvojila.hrana je domaca neznam sta bi drugo rekla najbolje sami da se uvjerite
.Nalazi se na kosevskom brdu,


Ovo je reklama, isti post na dvije teme!




roxyqueen -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (27.5.2016 17:58:54)

Jeli problem reklamirati ako sam ja zadovolja sa tim vrticem,samo dajem preporuku neznam sta tu ima lose.[sm=smiley1.gif]




Lavica28 -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (24.10.2016 9:17:25)

Drage zene, za prijateljicu koja nije na forumu, potrebna preporuka za pomoc oko male bebe 4 sata dnevno, tek se porodila, zive na Dobrinji, pa ako imate nekoga, bila bih vam zahvalna!




škorpija -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (24.10.2016 13:19:18)

IZVORNA PORUKA: Lavica28

Drage zene, za prijateljicu koja nije na forumu, potrebna preporuka za pomoc oko male bebe 4 sata dnevno, tek se porodila, zive na Dobrinji, pa ako imate nekoga, bila bih vam zahvalna!


http://rubin.ba/pomoc-porodiljama-nova-usluga-u-rubin-u/

ja sam preko njih angazirala zenu za ciscenje, odlični su




edina6 -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (6.9.2017 21:47:38)

Pozdrav drage zene! 😉
Ukoliko nekome treba teta cuvalica, molim da me kontaktira. Ja sam svoju curu odlucila dati u vrtic da se igra sa svojim vrsnjacima, tako da smo teti morali otkazati 😞
Teta je izuzetna, cuvala je moju curu skoro 3 godine, svako jutro dolazila i prije dogovorenog, donosila joj svjeze kifle, izvodila je, kupovala joj razne stvarcice koje su samo znak njene paznje.moja emina ju je prihvatila kao svoju nanu, svako jutro je sa osmijehom docekala. Niti jedan jedini put nije bilo nesuglasica ili nekih problema, te stvarno bi mi drago bilo da tako vrijedna i postena teta nastavi cuvati necije dijete, sigurna sam da ce opravdati sva ocekivanja. Molim kontaktirajte me ako znate da nekome iz sarajeva treba teta cuvalica.




merima_s -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (8.9.2017 17:09:43)

Edina meni treba teta za cuvanje i pomoc po kuci. Je li ona samo za cuvanje?




edina6 -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (8.9.2017 20:07:05)

Nama stvarno nije trebalo da ista radi po kuci, samo da cuva dijete i tako smo i dogovorili. I pored toga, svaki put je slozila ves sa strika i prostrila novi, svaki put je sudoper bio cist i sudje oprano, sve na svom mjestu. Zena je stvarno vrijedna, jedino sada kako se dogovorite. Mi smo prije nje imali mladju zenu i nismo bili zadovoljni,dosta je razloga bilo. Za tetu jasnu ja bukvalno dajem ruku u vatru da je teta 100% vrijedna i postena, a sto je najvaznije, djete ce cuvati kao svoje. Najbolje je da se vi cujete, a jos bolje da se vidite ako je moguce, da je upoznate i uvjeriti cete se u ovo sto sam napisala. Zove se Jasna, broj telefona je 062 915 382.
Sretno zelim!




ira_k -> RE: Teta cuvalica (preporuka) (18.12.2017 16:08:25)

Drage mame,

Potrebna nam je teta cuvalica za bebu starosti 1 godina u našem stanu. C.Vila 2. Molim sve one koji imaju preporuku da mi se jave. Hvala unaprijed




Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]