RE: Kupovna ili domaca???? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Ishrana djece



Poruka


MAMA MA -> RE: Kupovna ili domaca???? (19.3.2012 15:49:55)


IZVORNA PORUKA: la bomba

Ja svojo bebi ne kuham, uzimam kupovne Hipp kašice, iako nema izbora, al ima šta ima, zasad.
Kad malo poraste, pa kad bude mogla pojest iole neku kolicinu radi koje "vrijedi" kuhat, ... kuhat ću joj, sad mi se ne isplati.




[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
ne isplati se kuhati??????......oko 3 marke hipp slana kasica....200 gr.teletine od buta je 3 marke....pa fino u blender s povrcem....ili skuhat na mesnoj vodi supicu.....Tako i s piletinom....koljenice....puretina...uzimas malu količinu samo za bebu....ili mozes napraviti vecu kolicinu recimo supe teleće pa da svi pojedete....nemoze da se ne isplati.....hipp treba svakom da bude alternativa.....kad si u frci s vremenom ili si u gostima.....




reallove -> RE: Kupovna ili domaca???? (19.3.2012 15:54:49)

Ja sam uvijek bila za domacu kasicu,ubacim u blender razno voce,ponekad stavim keksic i super..Nazalost,moj Ameen nikad nije bio ljubitelj tih kasica,pogotovo slanih..Priznajem i ja sam kupovala hipp kasice i sokice,ako smo negdje vani pa u ruksak stavim,ali sve sam bacala,otvorim i bacim[sm=smiley19.gif]




MAMA MA -> RE: Kupovna ili domaca???? (19.3.2012 16:09:43)


IZVORNA PORUKA: reallove

Ja sam uvijek bila za domacu kasicu,ubacim u blender razno voce,ponekad stavim keksic i super..Nazalost,moj Ameen nikad nije bio ljubitelj tih kasica,pogotovo slanih..Priznajem i ja sam kupovala hipp kasice i sokice,ako smo negdje vani pa u ruksak stavim,ali sve sam bacala,otvorim i bacim[sm=smiley19.gif]


Ja sam kombinovala...hipp i domace.....i jeo je sve....ali sam prednost davala domacem....jer je frisko napravljeno...nekako mi nelogicno da kasica za bebu ima rok godinu dana...A meso unutra....[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]...to sam smatrala nuznim zlom...a volio ih je tamanit...Ono hipp je hipp(milioni djece jedu sto ne i moj)ali sam Bogami i kuhala....




reallove -> RE: Kupovna ili domaca???? (19.3.2012 16:12:43)

Ja ako kupujem,uglavnom kupujem one vocne,jednom sam kupila hipp riza i meso,ne sjecam se tacno,ali je imala uzasan miris,naravno nije je htio ni pogledati




MAMA MA -> RE: Kupovna ili domaca???? (19.3.2012 16:23:42)


IZVORNA PORUKA: reallove

Ja ako kupujem,uglavnom kupujem one vocne,jednom sam kupila hipp riza i meso,ne sjecam se tacno,ali je imala uzasan miris,naravno nije je htio ni pogledati


Ja sam kupovala sokice ono bas...ma kupovala sam i kasice uvijek ih je bilo u frizideru(i slanih i slatkih)ali sam i kuhala...pa ono ako zatreba ima hipp,ili nece nesto sto sam mu napravila....Uglavnom treba biti umjeren...nastojati da dijete zavoli domacu hranu a ponekad ga pocastit(ako voli)i hippom...ili priskocit samoj sebi u pomoc sa teglicom hipp-a ako si u stisci s vremenom....ali bas non stop davati hipp....[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]