Obavijest za elegantno popunjene hanumice (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


M kao Mama -> Obavijest za elegantno popunjene hanumice (13.6.2008 15:13:16)

Drage moje hanumice, ja sam veoma sretna juče sam sasvim slučajno i kada i gdje sam se najmanje nadala pronašla super radnjicu u kojoj imaju prelijepe stvari za malo punije, pri tome mislim na broje 44, 46 kupila sam sebi tri prelijepe tunike, malo su duže prekriju šta trebaju i prelijepo mi stoje, cijeli dan sam pot tim lijepim utiskom, sretna sam i još sam se sa tetom dogovorila da plačam u ratama, pa prava ljepota.

Helem radnja se nalazi u blizini robne kuće, znači kada idete od fisa prema frizerskom salonu Šabić između je ta mala radnjica, tačno do one prodavnice za kućne ljubimce,

još da vam kažem da je roba iz zemalja zapadne evrope, nije kina, mađarija ili turska, kvalitetna po prilično, lujepo izgleda i cijena jedne tunike je 48 km,

eto nadam se da ću i ja nekoga obradovati, jer kako sam se porodila ja ne mogu nači sebi nešto da kupim, da mi se sviđa, ovo je pravi pogodatk, uh samo da ih ne ureknem, mislim na moje tunikice




Adana -> RE: obavijest za elegantno popunjene hanumice (13.6.2008 16:40:20)

Hvala na informaciji. Cesto sam prolazila tuda, i kao cinilo mi se da bi mogli imati vecih brojeva.

A ima jos jedna radnja, na M.Dvoru. Kada se ide od M.D. prema Skenderiji pa malo prije frizerskog salona Cibus, znaci na lijevoj strani ima prodavnica koja prodaje samo vece brojeve, 46+. Ali imaju bas velikih brojeva.




Stranica: [1]