nadam se da se fibrom(dobročudni tumor) nece vratiti (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


emy24 -> nadam se da se fibrom(dobročudni tumor) nece vratiti (29.9.2010 14:23:00)

drage moje ,htjela sam da cujem vas misljenje,i dali imam razlog za brigu.Naime 2008.g.  sam operisala dobrocudni tumor ili fibrom medicinski receno koji se nalazio na glavi,na potiljku...ispocetka je to bilo malo i izgledalo je kao bradavica,nije me bolilo i nije raslo do trudnoce,samo mi je bilo nezgodno malo kad idem kod frizera,ili kad se cesljam...eh kad sam ostala u drugom stanju,on je poceo mjenjati svoj obliki irasti,nije me bolilo...kad sam se porodila otisla sam do dermatologa koji me je uputio u Travnik,kod doktora hirurga Granova,i on mi je zakazao operaciju,imala sam tremu i bilo me strah jer se operacija vrsila samo sa lokalnom anestezijom,i sve je to proslo ok,isjecak je poslat u Tuzl,na nalazu je pisano da je otklonjeno u potpunosti...oprostite na duzini posta,
eh sad mi se pojavila neka mala tackica,kao mala bubuljica,ne boli me nista,samo se brinem da mi opet u trudnoci se ne pojavi...jer cula sam da se fibrom moze vratiti




Anoniman -> RE: nadam se da se fibrom(dobročudni tumor) nece vratiti (29.9.2010 19:05:28)

Draga,ne znam stvarno o tome ništa.
Moj savjet ti je da odeš dr. na pregled,pa i ako se vratio riješiš to prije trudnoće.A možda uopšte nije fibrom u pitanju a ti se bezveze sikiraš.Nadam se da će biti sve ok,i da nema razloga za strah.[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




emy24 -> RE: nadam se da se fibrom(dobročudni tumor) nece vratiti (29.9.2010 19:39:16)

ma i ja se nadam vjeruj....rekao mi je doktor da to nije nista opasno,kao da to nece boliti ako se ne ukloni samo nije lijepo estetski i smeta kad se cesljas...pratit cu pa ako bude promjena javicu se doktoru...hvala




Anoniman -> RE: nadam se da se fibrom(dobročudni tumor) nece vratiti (29.9.2010 21:36:12)

Drago mi je da nije opasno,to je najbitnije, nemaš onda zašto brinuti,a ako bude rastao i smetao ti,onda ga opet ukloniš.




Vriskica1 -> RE: nadam se da se fibrom(dobročudni tumor) nece vratiti (21.12.2017 20:47:48)

Zdravo svima ako moze neko da mi neko odg isto imam dobrocudnu izraslinu na glavi tacnije iza lijevog uha,bila sam kod doktora dojagnoza je dobrocudna izraslina vezivnog i drugih mekih tkiva D21 u zadnje vrijeme me pobolijeva mada sam prije par dana copkala da li je to uredu hvala svima na odg




Stranica: [1]