|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Škola za trudnice u Tuzli
4.11.2010 22:56:26   
Nunichi
Nece ako ima stelu. user posted image user posted image
Ili ako vec lezi na gak-u.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 11.1.2011 12:28:47 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   Škola za trudnice u Tuzli
5.11.2010 16:56:02   
myrkić
Drage moje hvala vam u svakom slucaju user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 11.1.2011 12:28:56 >

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
26.1.2011 22:51:48   
Ben*
Pozdrav ženice drage...
Da li mi neko može detaljnije objasniti šta trena ponijeti na vježbe za trudnice u DZ? Sestra mi reče laganije se obući, eh sad, vaša iskustva bi mi dobro došla...user posted image

(odgovor članu myrkić)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
26.1.2011 23:00:44   
neda 30
veče Ben :)

i ja bih na te vježbice, možeš li mi reći kada su? i treba li mi neka posebna prijava?

(odgovor članu Ben*)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
26.1.2011 23:03:58   
Hannan
Ben, ja  sam prije vise od 4g pohadjala ovu skolicu, ali ako ti sta znaci,bilo je uvijek prevruce, tako da bih ti savjetovala slojevito da se obuces. Mislim da trebaju i papuce sad, jer mi smo tad imali vjezbe  na hodniku pa smo u obuci vjezbale.Mozda cak i neku trenerku da obuces ili poneses dole, ne znam je li ima prostor za presvlacenje.Kod nas je sve bilo improvizovano, soba za vjezbe se tek pripremala.Kad odes prvi put one ce vas uputiti, sestra koja drzi vjezbe je divna.


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Ben*)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
26.1.2011 23:25:26   
Simran
I ja sam išla prije 5 godina i časovi su se održavali u hodniku čekaonica za trudnice,a sada mi je prijateljica koja ide rekla da se sad održava u posebnoj sobi gdje imaju strunače da se legne i tako to.Ona se oblači slojevito tj majicu kratki rukava pa onda neku majcu na zakopčavanje,trenerku zimsku i jaknu pa tamo skine majcu dugih rukava i boravi u kratkim,a nakon viježbanja samo skine kratki pošto se oznoji i obuče dugi rukava majcu.
Joj baš sam zbrzila ali evo jedan primjer pa da makar malo olakša i da ne zaboravim mogu papuče ili patike.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
26.1.2011 23:29:45   
neda 30
Mene zanima imaju li odvojena predavanja od vježbi, jer sam na mirovanju pa nebih baš smjela na vježbeuser posted image

< Poruku je uredio neda 30 -- 26.1.2011 23:30:13 >

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
26.1.2011 23:39:24   
Anoniman
Bila sam ja u toj "posebnoj sobi" ništa specijalno, najbolje je doći u trenerci jer se nemaš gdje presvuć, obavezno ponijeti patike, prvo slušate neka predavanja o porođaju, šta trebate ponijeti na porod, te radite disanje, pa malo mašete rukamauser posted image , pa kegelove vježbe, pa onda malo i na strunjači ležite i valjate se...eto ukratko tako to izgledauser posted image

P.S dobit ćete i literaturu bar smo mi dobili prije 2 godine

(odgovor članu Simran)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
26.1.2011 23:41:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neda 30

Mene zanima imaju li odvojena predavanja od vježbi, jer sam na mirovanju pa nebih baš smjela na vježbeuser posted image

možeš ti slobodno prisustovati ne moraš raditi vježbe, prvih nekoliko dana su predavanja, a i sestre uvijek upozore da rade vježbe samo one koje se dobro osjećaju

(odgovor članu neda 30)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
27.1.2011 9:35:57   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: Breskva

Bila sam ja u toj "posebnoj sobi" ništa specijalno, najbolje je doći u trenerci jer se nemaš gdje presvuć, obavezno ponijeti patike, prvo slušate neka predavanja o porođaju, šta trebate ponijeti na porod, te radite disanje, pa malo mašete rukamauser posted image , pa kegelove vježbe, pa onda malo i na strunjači ležite i valjate se...eto ukratko tako to izgledauser posted image

P.S dobit ćete i literaturu bar smo mi dobili prije 2 godine



user posted image user posted image i skačete na loptamauser posted image user posted image
Vas pravo gotivili, mi prije tri godine ne dobismo nikakvu literaturu user posted image user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
27.1.2011 11:29:15   
Ben*
Neda30 ja sam zvala DZ da pitam kad počinju vježbe, sestra me pita jesam li se prijavila, rekoh nisam, mogu li sad, i tako tad se prijavim, prije 2-3 dana. Ne znam koja si ti sedmica i ne znam da li je to bitno ali mene je pitala koja sam sedmica, ko mi vodi trudnoću i tako...
Rekla je meni sestra (koja je usput rečeno zvučala preljubazno zaista, a ne pitah kako se zove user posted image ) da ponesem papuče i laganije se obučem,ali baš sam kontala da li se ima dole gdje presvući ili onakav kakv dođeš.
Hvala vam na odgovorima u svakom sl.
Ah da, tad mi je rekla da su vježbe utorkom, znači 4 utorka u februaru počevši od 1.2., a predavanja subotom.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
27.1.2011 11:59:37   
w.pooh
Nemate se gdje presvući, u jednoj prostoriji se nalaze i vješalice za jakne i cipele i održavaju predavanja i vježbe..sve u jednom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Ben*)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 15:00:20   
Ben*
Opet ja s pitanjima user posted image
Može li mi neko objasniti gdje se tačno nalazi ta prostorija u kojoj se održavaju vježbe, jer trudnoću ne vodim u DZ pa ne znam???? Hvala...user posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 15:18:10   
Simran
Da li znaš gdje je ginekologija u Domu zdravlja?
Zadnji ulaz sa lijeve strane kad ideš,na vratima piše Savjetovalište za žene,tu kad uđeš sa tvoje desne strane ima ulaz tj staklena vrata i tu se popneš uz stepenice na prvi sprat ( u principu ima samo dva sprata u domu zdravlja) i tu uđeš na staklena vrata i imaš čekaonicu i tu koga god upitaš od trudnica,sestrica ili čistačice svi će te uputiti u svakom slučaju tu je na tom spratu.
Nadam se da sam dobro objasnila ,a sigurno će se naći još ženica koje možda imaju jednostavnije objašnjenje.

(odgovor članu Ben*)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 17:19:47   
Ben*
Glupo će zvučati,a li ne znam ni gdje je ginekologija user posted image . Jel to ljeva zgrada od glavnog ulaza u DZ? Hvala ti u svakom sl., svakako sam mislila pitati i dole kad dođem, ali rekoh da se i ovako raspitam.

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 18:45:50   
Lulu_08
Dobro vece zenice, prvi put nisam sudjelovala u vjezbama za trudnice, ali interesuje me generalno da li mogu stanovnici drugih/okolnih mjesta prijaviti se za vjezbe za trudnice?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Ben*)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 19:12:38   
idacha
Djana, ja mislim da mogu, naravno pod uslovom da si sa kantona.. znam, kada sam isla u prosloj trudnoci (prosle godineuser posted image ), nisu me pitali ni ko sam ni odakle sam.. ja sam cak citavu trudnocu vodila privatbo, nisam ni karton imala u DZ, ali nije bilo nikakvih problema.. nista ne pitaju i nista ni ne traze.. bar nisu prosle godine...
moj savjet svima je da idu, ako su u mogucnosti.. ja sam, kao sta rekoh isla, i opet cu ici da utvrdim gradivouser posted image


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 19:15:42   
Lulu_08
user posted image  idacha, hvala ti na odgovoru!

Imat' cu to u vidu, jer mislim da su vjezbice super stvar. Ja stanujem u Lukavcu a i prvu trudnocu sam privatno vodila. Ici cu sigurno drugi put! :-)

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 19:17:43   
idacha
jesi li user posted image ??? user posted image user posted image  

_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 19:24:27   
Lulu_08
Hahaha, ne vjerujem, cekam da vjestica dodje za jedno dan/dva. A nadam se da cu biti u aprilu kada MM opet dodje kuci hihhihihi user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 19:28:40   
idacha
user posted image user posted image user posted image izvini na direktnosti... ja tek kada sam poslala post, pogledah i upitah se sta mi biuser posted image
uvijek mi je drago da cujem da je nekouser posted image
sretno, mila...


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 19:33:32   
Lulu_08
Ma nemas se radi cega izvinjavati, ista sam hehehe. Pogotovo kada su bebice u pitanju ;)

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 20:28:59   
Simran
IZVORNA PORUKA: Ben*

Glupo će zvučati,a li ne znam ni gdje je ginekologija user posted image . Jel to ljeva zgrada od glavnog ulaza u DZ? Hvala ti u svakom sl., svakako sam mislila pitati i dole kad dođem, ali rekoh da se i ovako raspitam.

Ja ti mogu ovako reći: sa ljeve strane zadnji ulaz ako ideš od skvera(kružni tok u Tuzli),a prvi ulaz sa desne strane ako dolaziš sa Slatine (Irac,Miladije).
Joj malo zbrkao ali ne brini snaćićeš se glavno je da znaš gdje je Dom zdravlja u Tuzli a ostalo je lako i čuvara na parkingu da pitaš uputit će te tačno gdje je ginekologija. user posted image

(odgovor članu Ben*)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 20:52:03   
de_de
ne znam da li znate, ali i na Gradini imaju vjezbe za trudnice. Ja sam jednom otisla, al drugi put nisam uspjela, porodila se. Meni su dobro dosle, jer sam skoro do porodjaja prelezala. Vjezbe drzi babica koja poradja, tako da sam iz prve ruke dobila informacije sta ponijeti, kako se ponasati, kako disati, kad hodati itd.
Ko je zainteresovan neka nazove porodjajno pita. I ja sam vodila trudnocu privatno i nisu trazili nikakve dokumente ili slicno.


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 22:39:35   
Ben*
Zato sam i pitala ovdje, jer se nadam da jedna drugoj možemo pomoćim pa kako god. Tebi hvala u svakom sl., znam gdje je DZ i neka odjeljenja, a baš ginekologiju ne jer nisma išla dosad, vodim trudnoću privatno.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 7.2.2011 13:52:27 >

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

vremenska prognoza
Amai

Da li na vas utice ruzno vrijeme?

Da (66%)

Ne (15%)

Ponekad (19%)


Broj svih glasova: 86

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *