RE: Vitamini za trudnoću (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Ishrana trudnica



Poruka


rose -> RE: Vitamini za trudnoću (25.5.2015 11:05:38)


IZVORNA PORUKA: LILLO

Da li neko koristi orthomol natal? Dobila sam preporuku za njih da su dobri vitamini narucito za mlijeko i dojenje..u prvoj trudnoci sam pila prenatal od nw i omegu 3 isto nw..kontala sam opet uzeti te ali mi hvale i preporucuju ove pravo..nisu nesto ni jeftini..[sm=zmeden.gif]



ja ga pijem..skup jeste al meni je dobar...nemam nikakvih nuspojava..doduse nisam imala ni s prenatalom u prvoj tridnoci..mada zene kazu da deblja a jesam nabila 20 kg [sm=smiley36.gif] a sada em mi se apetit ne povecava em mi je probava redovna...svako jutro prije 7 [sm=smiley36.gif], natjera me da ustanem iz kreveta [sm=smiley36.gif]




LILLO -> RE: Vitamini za trudnoću (25.5.2015 22:37:52)

Uzela sam i ja da probam jedan mjesec[sm=smiley36.gif]..nekome kazu odgovara nekome ne..kao probavu nekome uspori..za debljanje nisam cula a mislim da se od tih vitamina ne mozes udebljati..svi su oni u sustini isti samo ovaj orthamol ima par minerala vise nego ostali..ja sam sa prvim dobila 9 kg na porod otisla sa 69 kg..cijelu trudnocu sam pila sve vitamine i jela sam 3 puta dnevno i rodila sam bebu od 4 kg..doduse slatko nisam jela ali voca sam kamion pojela..i vode sam pila svaki dannpo 2 l..stalno sam bila zedna..kontala sam da nije secer medutim svi nalazi su bili uredu..jednostavno mi organizam trazio..




Bella.88 -> RE: Vitamini za trudnoću (27.5.2015 2:07:55)

Ja mislim da nije do prenatala,nego do kasike Bogami
Ja ga pijem vec 3godine bez prestanka
U prvoj trudnoci dobila 31kg,à sad jedva 15kg[sm=jezicek.gif]
Istina je da otvara apeti zato sto ima puno B vitamina,e sad do nas je hocemo li navalit na milku ili jabuku[sm=smiley36.gif]
Mae bih na milku[sm=jezicek.gif]




rose -> RE: Vitamini za trudnoću (27.5.2015 19:41:50)


IZVORNA PORUKA: Bella.88

Ja mislim da nije do prenatala,nego do kasike Bogami
Ja ga pijem vec 3godine bez prestanka
U prvoj trudnoci dobila 31kg,à sad jedva 15kg[sm=jezicek.gif]
Istina je da otvara apeti zato sto ima puno B vitamina,e sad do nas je hocemo li navalit na milku ili jabuku[sm=smiley36.gif]
Mae bih na milku[sm=jezicek.gif]



ma ja sam inace zlohrana malo jedem...kod mene je bila voda 10kg otislo na porodu i jos 5 u prvih 7 dana [sm=smiley36.gif] i jesam jela cokoladice...sad slabo i slatko jedem a ni vodu ne zadrzavam [sm=smiley1.gif]




Skvo RR -> RE: Vitamini za trudnoću (9.9.2015 11:28:24)

PRENOS POSTA

IZVORNA PORUKA: manka

Da li je neka koristila neke od ovih vitamina...imam preporuke za obe, ali ne mogu se odluciti?

Do kraja 12tj sam pila Folacin, sad mi je ukljucen MG Direct s B Complex, i trebala bih krenut s vitaminima.

Hvala




manka -> RE: Vitamini za trudnoću (9.9.2015 12:32:48)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

PRENOS POSTA

IZVORNA PORUKA: manka

Da li je neka koristila neke od ovih vitamina...imam preporuke za obe, ali ne mogu se odluciti?

Do kraja 12tj sam pila Folacin, sad mi je ukljucen MG Direct s B Complex, i trebala bih krenut s vitaminima.

Hvala




Ovdje mislim na razliku izmedju Hipp mama i Natal Ortomol..




Emica_sa -> RE: Vitamini za trudnoću (9.9.2015 12:35:03)

svi su ti vitamini isti,uzmi koje god hoces..





cukica -> RE: Vitamini za trudnoću (10.10.2015 10:09:34)

Zdravo, nedavno smo kupili 2 kutije Bayerovog Elevit Pronatal u Ljubljani. Dodje 100 tableta u jednoj kutiji a piju se 1 na dan. Rok trajanja je 11.2016 a kupljene su u septembru ove godine. Mogu se kupiti pojedinacno ili zajedno. Platio sam ih €45 a prodao bih za 80km pojedinacno ili 150KM obe kutije. Molim vas javite mi na privatnu poruku ukoliko ste zainteresovane.




Angelica -> RE: Vitamini za trudnoću (16.2.2016 9:16:43)

Meni ginekolog uključio hipp mama, a sa prvom trudnoćom sam pila folnu kiselinu i prenatal.




Enisa1989 -> RE: Vitamini za trudnoću (5.3.2016 17:05:17)


IZVORNA PORUKA: Angelica

Meni ginekolog uključio hipp mama, a sa prvom trudnoćom sam pila folnu kiselinu i prenatal.


hipp mame i prenarala sastav je isti :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]