zecja usna (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


bebacpetra -> zecja usna (15.11.2010 13:20:19)

Molim roditelje cije su bebe rodjene sa rascepom gornje usne,da mi jave svoje iskustvo sa hirurzima u Beogradu.Koliko ste bili zadovoljni njihovim radom i uspesnoscu operacije? U nedoumici smo oko izbora hirurga.




bebbe RR -> RE: zecja usna (15.11.2010 17:42:01)

Dobro došla na naš forum. Žao mi je da ti niko ne odgovara. Možda zato što žene u BiH nemaju iskustva sa hirurzima u Beogradu?! Nadam se da ćete se dobro odlučiti i uspješno riješiti problem. Sretno!




klemzi -> RE: zecja usna (15.11.2010 19:29:05)

IZVORNA PORUKA: bebacpetra

Molim roditelje cije su bebe rodjene sa rascepom gornje usne,da mi jave svoje iskustvo sa hirurzima u Beogradu.Koliko ste bili zadovoljni njihovim radom i uspesnoscu operacije? U nedoumici smo oko izbora hirurga.

Draga naša, dobrodošla na forum. Moj muž je prije 29 godina operisao rascjep nepca u Beogradu, na VMA. Kod njega je to bilo manifestovano unutra,nije mogao gutati hranu zbog toga, znala se vraćati na nos, nema vanjskih manifestacija, ali je operacija još tada prošla bez ikakvih problema. Koliko znam u Beogradu se i danas takve operacije najuspješnije izvode. Biće to akobogda sve ok, nemoj da brineš. Eto moj muže je danas uspješan, zgodan i divan muž i ima super ženu[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




VVVV -> RE: zecja usna (6.2.2011 9:50:22)

kada treba da idete na operaciju?
Imam jednog drugara koji je imao taj problem. Njemu su zbog necega cekali da napuni 20ak godina, pa tek onda da se operise (valda zbog zuba). No, ako ga sretnem, mogu ga pitati, ako vec niste to obavili




Stranica: [1]