|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako se ugojiti
30.6.2008 15:21:54   
sweetbaby
pozdrav svima svi pisu o mrsavljenju ali ja bih trebala nesto za debljanje naime moja zaova moli da joj se napise nesto caj,rezim bilo sta sto ce joj pomoci da nabaci kile ona trenutno ima 47 kg. na visinu 175 cm dojilja (6 mj.)  pa ako neko ima nesto bili bi vam zahvalni da napisete

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.2.2010 17:49:10 >


_____________________________

Čudno je to kako je malo potrebno da budemo sretni, i još je
čudnije kako nam baš to malo nedostaje.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: DEBLJANJE
1.7.2008 10:03:47   
makana
pozdrav
- ako ima običaj da pripija uz jelo nek to izbaci, prije ili poslije jela popiti nešto, u toku jela jok
- meni je pomoglo, al najozbiljnije, čokolino, zamutim sebi naveče i pojedem, pa kad god mi prahne,
- i treća stvar - uvijek za svaki obrok uvela sam sebi da kad pojedem koliko mogu uzmem dodatnih kašiku dvije- pa sam to kasnije povećavala
P.S. glavno je izbaciti iz glave da je jelo obaveza i to ne baš ugodna

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu sweetbaby)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: DEBLJANJE
1.7.2008 14:49:25   
sweetbaby
hvala

_____________________________

Čudno je to kako je malo potrebno da budemo sretni, i još je
čudnije kako nam baš to malo nedostaje.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: DEBLJANJE
2.7.2008 11:47:59   
Rabi
Ja sam jedno vrijeme imala problema sa apetitom i ja sam pila tablete duovit i jako su mi pomogle, zatim vitamin B i to obavezno nek uzme!!!!
jos sam uzimala tahan sa medom, 1 kasika tahana i jedna kasika meda,dobro izmjesati da se sjedini i svako jutro prije jela. Nek uzima desetak dana, ja sam stvarno bila skroz izgubila apetit i znam kako joj je. Meni je tahan pomogao!
SRETNO

(odgovor članu sweetbaby)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: DEBLJANJE
18.12.2009 23:53:44   
Anoniman

Ja imam apetit ali sam mršavauser posted image , još dojim, bebi je 11mj. ali zaista moram nešto poduzeti po ovom pitanju...Kako znam za sebe na 50kg sam(sem trudnoće), voljela bi bar kad bi dobila 5kg ...Šta mi predlažete?



(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: DEBLJANJE
7.1.2010 12:34:23   
manuela RR
Ti stvarno treba da se udebljaš koju kilicuuser posted image user posted image user posted image user posted image
Meni bi godilo malo u obrazima ali za to još ne postoje ni vježbe ni ishrana.user posted image user posted image user posted image user posted image
Za tebe imam savjet,moja drugarica je pila Wellwomen tablete(to su neki vitamni,nije preparat isključivo za debljanje)i dobila nekih4-5 kila što joj je i trebalo.
Inače prije toga sve je pokušavala i ništa..
Pa eto možda i ti da probaš sa njima????


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: DEBLJANJE
7.1.2010 12:40:07   
Anoniman
Potražit ću te vitamine podhitno ...Hvala sevdo

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako se ugojiti
7.1.2010 21:22:35   
lilith
moja prijateljica je ove wellwomen tablete pila za ublazavanje hormonalnih promjena usljed pocetka menopauze...njoj je ginekolog dao...moguce da djeluju i za debljanje

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.2.2010 17:49:28 >


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako se ugojiti
24.3.2010 14:10:14   
acudesa
Postovi prebačeni sa teme: Pomoć

IZVORNA PORUKA: meji

Drage mame molim vas dajte mi sve namjernice koje debljaju ja vise neznam sta da uradim da dobijem koju kilicu ocajna sam. bebi je 6 mjeseci ali ja sam sve manja i tanja uzas,bebi doji i papa kasice jos malo pa ce me stic heheh.Bilo sta da znate cejevi,recepti,tablete pomagaj teee.(pijem vec 2 mjeseca maticnu mlijec ali pomaka nema)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zahvaljujem.....




IZVORNA PORUKA: hanabanana

Jel ti trebaju kilogrami?
Kako se osjećaš?
Jesi ti zdravo i dobro?
Nisi anoreksična?

Ako su tvoji odgovori:
Ne
Dobro
Da
Ne

onda se ne brini. Uzivaj. I jedi, normalno kako jedes.





IZVORNA PORUKA: meji

trabaju mi kg,nisam anoreksicna,hmmm sto se tice zdravlja imam povisen rad stitnjace.





IZVORNA PORUKA: hanabanana

Dobila si odgovor. Štitnjača. POtraži pomoć ljekara.
Koliko god ti jela, štitnjača radi svoje.




IZVORNA PORUKA: marijanna

moje misljenje je da trebas regulirati stitnjacu jer ti je ona glavni problem i mislim da zbog toga imas problem s kilima




IZVORNA PORUKA: Tidzi

Pa ti draga ako imas problem sa stitnjacom, obrati se ljekaru, da ti reguliraju to i bice bolje. A ovako stitnjaca radi svoje! Dzaba ti sve dok nju ne reguliras. Samo ne znam kako je to sa stitnjacom koje ih imaju zene koje doje dijecu. Neke zene potpuno zdrave koje doje svoju dijecu gube dosta kg, bez obzira sto se hrane vise nego normalno. Mozda si i ti takva osoba i jos plus na to stitnjaca. Hm...najbolje se javi ljekaru i bices mirna. Ipak oni bolje znaju od nas.





IZVORNA PORUKA: iv@ncica

IZVORNA PORUKA: meji

trabaju mi kg,nisam anoreksicna,hmmm sto se tice zdravlja imam povisen rad stitnjace.


kod moje sestre je takva situacija...pije tablete za stitnu, i ponekad kilo koje ide gore pa nazad, jede sve, premda je izbirljiva..ali ne ide to debljanje, ali ako je sve ok ostalo ne trebas se brinuti..i ona bi voljela da ima koje kg vise zbog zeluca, jer joj se cesto pomjeri pa joj savjetovali da ako ima malo sala manje ce joj set___ati..ima 2 djece..i meni super ona izgleda..zato ti kazem, ako je ostalo sve ok ne trebas se brinuti..malo geni, malo stitna..bolje da ih je manje nego vise.. osim ako nisi bas ono ko anorexicna, i inace ako ti je s nalazima sve ok i ako si regulirala i pregledala kod ljecnika stitnu..onda nemas brige..sretno;)
inace, keksa i mlijeka, plazme, cokolina ove bebi sto deblja hrane, vrhnja za kuhanje u svasta ubaci, puno tjestenine..smokija..ma moras se popravit..ko jauser posted image






_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Dosada
veeseelaa

mislite li da je dosada....

zdrava za um (32%)

tragična osobito za one koji imaju djecu (14%)

Siromašnost duha (28%)

Relaksirajuća za tijelo a za um pogubna (14%)

najbolji osjećaj, dokaz da nemam briga ni obaveza (12%)


Broj svih glasova: 85

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *