Osjetljiva koza,crvenilo po licu (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


Zejnebb -> Osjetljiva koza,crvenilo po licu (23.11.2010 19:29:23)

S ovim imam dosta dugo problema,oko usana i nosa najvise mi ima,kao osip,nekakvo crvenilo,nikako ga se rijesit,koristim proizvode za osjetljivu kozu ali ne pomazu
Znate li vi neki dobar i efikasan proizvod za to,ja mislim da je to zbog osjetljivost koze,bas ruzno nekad se prospe[sm=smiley13.gif]




larina -> RE: Osjetljiva koza,crvenilo po licu (26.11.2010 8:56:52)

i kod mene ponekad tako nesto se pojavi,pa ja stavim cink kremu i bude bolje.mnoge kreme mi neodgovaraju zbog svog mirisa ili sastava pa mi dode do tog crvenila samo sto jos meni i ocima smeta.bila sam i kod dermatologa pa mi je propisala neku antibiotik kremu koju su u apoteci sastavili,ali mi nije nesto puno pomoglo[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]sad pazim sa kremama,znam koje mi odgovaraju i samo njih koristim




Dinkica -> RE: Osjetljiva koza,crvenilo po licu (26.11.2010 9:26:29)

Ne bi bilo loše da pokušaš sa  zelenom Eucerin linijom, mom bratu momaže, zna mu se javiti crveni osip baš u predjelu oko usta i nosa, doktor je rekao da je to saboreja, i interesantno da se javi kad se nešto baš baš iznervira ili nasekira. Uglavnom njemu Eucerin pomaže.
Evo pogledaj kako izgleda KLIK ,

mislim da on koristi samo gel za pranje i kremu, kupuje se isključivo u apotekama, malo je skuplje ali vrijedi...

Samo da dodam, sve i da nije saboreja, da je obični osip opet preporučujem eucerin, jer i ja koristim crvenu liniju iako nemam ni osip ni bubuljice....




Zejnebb -> RE: Osjetljiva koza,crvenilo po licu (26.11.2010 14:09:29)

Ok hvala vam,probat cu tu Eucerin liniju ;)




Neky -> RE: Osjetljiva koza,crvenilo po licu (5.4.2012 23:33:42)


IZVORNA PORUKA: Dinkica

Ne bi bilo loše da pokušaš sa  zelenom Eucerin linijom, mom bratu momaže, zna mu se javiti crveni osip baš u predjelu oko usta i nosa, doktor je rekao da je to saboreja, i interesantno da se javi kad se nešto baš baš iznervira ili nasekira. Uglavnom njemu Eucerin pomaže.
Evo pogledaj kako izgleda KLIK ,

mislim da on koristi samo gel za pranje i kremu, kupuje se isključivo u apotekama, malo je skuplje ali vrijedi...

Samo da dodam, sve i da nije saboreja, da je obični osip opet preporučujem eucerin, jer i ja koristim crvenu liniju iako nemam ni osip ni bubuljice....




Da li si probala mozda njihove Anti-Age kreme?, kakve su?




Stranica: [1]