|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji vas doktor vodi/o
12.5.2013 9:06:44   
Amyla
dr. Murtezic mi vodio prvu trudnocu, i sad sam kod njega user posted image meni je on super user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Koji vas doktor vodi/o
12.5.2013 9:38:16   
Pingi

IZVORNA PORUKA: manfri


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: manfri

Prva trudnoca vodio me Dr. Mehmedbasic, porodio Dr. Puzic. Sada Dr. Majda Slakovic (kod Mehmedbasica Privatno) a porod... Ne znam jos user posted image user posted image user posted image user posted image

nije majda nego majauser posted image

user posted image user posted image ma ja sebi utuvila u glavu Majda user posted image user posted image user posted image ali hvala na ispravki mozda sad konacno upamtim , nakon sto me zena vodi vec 5 mjeseci user posted image user posted image user posted image





Dr. Majda Slakovic nisi pogrijesila , ali svi je zovu Maja. Pogledaj na web straanici Mehmedbasica :D.



_____________________________

Moj medo 7.5.2012. , 4,100 kg, 55 cm

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Koji vas doktor vodi/o
14.5.2013 23:58:52   
deset_a
zenice, pozdrav...
od svoje doktorice opšte prakse dobih uputnicu da ovorim karton u skerlicevoj. ( do sad sam trudnocu vodila privatno).. i kad sam se najavljivala sestra mi rece da sam zakazana kod doktorice aide tabori... da li iko od vas ima iskusva sa ovom doktoricom?!

(odgovor članu Pingi)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Koji vas doktor vodi/o
15.5.2013 19:17:04   
mimi_2in1

IZVORNA PORUKA: deset_a

zenice, pozdrav...
od svoje doktorice opšte prakse dobih uputnicu da ovorim karton u skerlicevoj. ( do sad sam trudnocu vodila privatno).. i kad sam se najavljivala sestra mi rece da sam zakazana kod doktorice aide tabori... da li iko od vas ima iskusva sa ovom doktoricom?!




evo bas i ja htjedoh isto da pitam :) ista situacija kao kod tebe user posted image

(odgovor članu deset_a)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.5.2013 11:31:51   
deset_a
ja sam jučer bila kod nje...htjela da otvorim karton i u skerličevoj..reko da me sta kasnije ne peglaju....
starija teta....
nije me nista pregledala, samo upisala u karton pethodne nalaze, izmjerila pritisak, vaganje...i kaze...dodji mi za mjesec da te alo pogledam ?!

ne znam sta bih ti rekla......user posted image

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.5.2013 15:43:12   
ada_
ako si vec vodila trudnocu privatno sto si otisla u skerlicevu sto nisi odmah na jezero ili vojnu presla?tako ti oni rade u skerlicevoj zato sam ja od pocetka na jezeru...

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu deset_a)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.5.2013 21:14:20   
mimi_2in1
ja sam otisla u vojnu da bi mi tamo rekli da oni vise ne vode trudnocu vec se kod njih dođe samo na porod i RTG ili sta vec...te neke zadnje pretrage. pa reko dobro gdje da vodim trudnocu, kaze u dom zdravlja u koji pripadate... i ja onda sta cu najavim se u skerlica. kontam ista stvar na kosevu...nista mi nije jasno. jos bolje sto znam par cura koje "vode" trudnocu kod doktora u vojnoj..al ocito sve ide preko poznanstva...ili je to neka novina od kad je nova direktorica..pojma nemam. iskreno i meni je totalno blesavo ici u skerlica al sta cu...na pocetku same trudnoce sam otisla kod njih i nakon "tretmana" reko nema sanse...idem privatno. al sta cu izgleda da opet moram. jos mi rece rodica neki dan da kada ganjas nekakvu naknadu za porodilje traze potvrdu iz skerlica ili kumrovca. elem...ja tacno nisam pametna sta da radim. user posted image

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.5.2013 21:43:55   
ada_
da u vojnoj su uveli pravilo s novom direktoricom i vise se ne moze voditi trudnoca kod njih,a ne znam bolje ti je onda da si otvorila karton u svom DZ imala bi isti tretman kao u skerlicevoj ali s tom razlikom sto te oni salju svaki mjesec na jezero na UZ,ili ti trazis uputnicu pa vodis uporedo trudnocu i ujedno upoznas doktora kojem ces preci u devetom mjesecu i ujedno na porod....sretno u svakom slucaju i smireno bice sve u redu

< Poruku je uredio ada_ -- 17.5.2013 21:44:30 >


_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.5.2013 21:51:27   
mimi_2in1
heheh dakle nova direktorica nova politika :) oke...ma hajd nesta cu skontati...to sa uporednim vođenje trudnoce. hvala opet...zato je dobro biti ovdje na forumu uvijek ima neko da te posavjetuje. ja ovako sama dumam i samo pocnem da panicim. hvala ti :)

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Koji vas doktor vodi/o
18.5.2013 9:58:17   
deset_a

IZVORNA PORUKA: mimi_2in1

ja sam otisla u vojnu da bi mi tamo rekli da oni vise ne vode trudnocu vec se kod njih dođe samo na porod i RTG ili sta vec...te neke zadnje pretrage. pa reko dobro gdje da vodim trudnocu, kaze u dom zdravlja u koji pripadate... i ja onda sta cu najavim se u skerlica. kontam ista stvar na kosevu...nista mi nije jasno. jos bolje sto znam par cura koje "vode" trudnocu kod doktora u vojnoj..al ocito sve ide preko poznanstva...ili je to neka novina od kad je nova direktorica..pojma nemam. iskreno i meni je totalno blesavo ici u skerlica al sta cu...na pocetku same trudnoce sam otisla kod njih i nakon "tretmana" reko nema sanse...idem privatno. al sta cu izgleda da opet moram. jos mi rece rodica neki dan da kada ganjas nekakvu naknadu za porodilje traze potvrdu iz skerlica ili kumrovca. elem...ja tacno nisam pametna sta da radim. user posted image


apsolutno ista situacija i isti razlog "posjete" skerličevoj.!
user posted image

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Koji vas doktor vodi/o
21.5.2013 10:52:13   
dambolina
A mogu li ja otici na Jezero i tamo traziti da mi se vodi trudnoca? Jel' moram imati uputnicu iz Skerliceve za to? Ja sam zadnju trudnocu vodila u Vojnoj i tade (2008) nije islo na uputnicu, vec samo sa knjizicom... Sada idem na Jezero, pa ako neko zna neka pise!

(odgovor članu deset_a)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Koji vas doktor vodi/o
21.5.2013 15:00:46   
deset_a
ljekar opšte prakse vise ne daje uputnicu za gak, dok nije 9 mjesec tj porođaj.
salju te u skerlića ili eventualno u dom zdravlja. tako su barem meni rekli ...

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Koji vas doktor vodi/o
21.5.2013 15:09:00   
ada_
ja mislim da ipak sve zavisi kakvog doktora opste p.imate,meni je moja doktorica uvijek dala uputnicu,nikad nije rekla da ne moze ili nece jer se na jezeru moze jos uvijek voditi trudnoca od pocetka a ako vec odete u skerlicevu ili DZ oni vam nece davati uputnice za vodjenje trudnoce na jezeru vec eventualno svako nekoliko uputnicu za UZ na jezeru a kod njih cete morati ostalo raditi...

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu deset_a)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Koji vas doktor vodi/o
22.5.2013 9:09:14   
dambolina
Ma ja sam imala 2 carska, drugi porod mi jos bio i prijevremeni. Uglavnom, puno je tu bilo komplikacija, vodila sam u Vojnoj trudnocu i kada mi je vodenjak skroz pukao u 32. sedmici, oni su mi rekli da idem na Kosevo jer je za njih to premala trudnoca. Zato se ovaj put ne bih zezala, vec direktno gore. Samo sto eto ne znam ko mi izdaje uputnicu za Jezero?

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Koji vas doktor vodi/o
22.5.2013 9:55:23   
ada_

IZVORNA PORUKA: dambolina

Ma ja sam imala 2 carska, drugi porod mi jos bio i prijevremeni. Uglavnom, puno je tu bilo komplikacija, vodila sam u Vojnoj trudnocu i kada mi je vodenjak skroz pukao u 32. sedmici, oni su mi rekli da idem na Kosevo jer je za njih to premala trudnoca. Zato se ovaj put ne bih zezala, vec direktno gore. Samo sto eto ne znam ko mi izdaje uputnicu za Jezero?

upunicu ti treba i mora dati tvoj doktor porodicne medicine,jos posle takvog iskustva stvarno ne znam zasto ti ne bi dali uputnicu/ce jer ce ti za svaki posjet jezeru trebati uputnica.....

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Koji vas doktor vodi/o
22.5.2013 11:22:18   
dambolina
pa to me i znaimalo. Znaci ne moram u skerlicevoj uzimati uputnicu, vec mi to moze i dr. porodicne medicine dati... moracu se zakazati.
Hvala puno na informaciji.

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Koji vas doktor vodi/o
6.6.2013 12:58:43   
shej
Ja sam danas isla na prvi pregled na jezero i rekli su mi da osim UZ sve ostale nalaze radim u DZ. Ali DZ Omer Maslic nema ginekologa, eh sad mene interesuje, da li se moze voditi trudnoca na jezeru i koja je procedura?? I ima li negdje spisak doktora na Jezeru posto ne mogu nikako da se sjetim koja doktorica me danas pregledala

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.6.2013 8:38:37   
dambolina
Z. Ali DZ Omer Maslic nema ginekologa, eh sad mene interesuje, da li se moze voditi trudnoca na jezeru i koja je procedura?? I ima li negdje spisak doktora


Nema, opstina Novo Sarajevo pripada Skerlicevoj. Trebas tamo otici i zakazati pregled ili nazovi na 560-200 da zakazes termin. Fol je u tome sto se kod njih na termin ceka po mjesec dana. Ne znam mozes li negdje drugo otvoriti karton...


(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.6.2013 8:42:43   
Medić*
Do 34 sedmice Aida Ajanovic Suljic ( Sunce ) sve pohvale zaista. U 34 semici prebacila se kod Katice na Jezeru koji ce me do kraja voditi.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.6.2013 12:18:36   
CombatKitten
Dr. Fatima Gavrankapetanović-Smailbegović. Odličan odnos ima sa pacijenticama, jako pristupačna i jednostavna.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.6.2013 12:51:37   
EEDITH
Murat Đuderija,


_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.6.2013 12:58:19   
EEDITH
Sanjin Deković

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.6.2013 13:00:33   
bananica
dr Masic

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.6.2013 14:39:48   
Sedina 30
Dr Naima Lokmić Vojničko

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.6.2013 14:45:58   
Taii
Dr. Boris Nikulin

_____________________________

Zivot nije bio zivot , sve dok u njega nisi usla ti... Volimo te pahuljo nasa... 21.12.2012... .H.

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *