RE: Promjena dokumenata nakon udaje (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodično zakonodavstvo



Poruka


leona81 -> RE: Promjena dokumenata nakon udaje (30.8.2012 17:12:07)


IZVORNA PORUKA: moon2

Leona81,
ne bih ni ja vjeruj mi nego moram valjda zbog prijavljivanja bebice. (uskoro se porađam)
Tako mi rekose.
Hvala svakako svima
puno ste mi pomogle :)


prijavio moj muz bebicu bez ikakvih problema:) mislim samo da znas. opcina centar je u pitanju




blondina -> RE: Promjena dokumenata nakon udaje (26.9.2012 16:37:32)

Pozdrav drage mame i one koje to jos uvijek nisu[sm=smiley1.gif]
Ako mi mozete pomoci,naime ja trebam da promijenim dokumenete nakon udaje pa me zanima da li ja mogu ostati na adresi na kojoj sam sada a muz je prijavljen na drugu adresu.ako sta znate oko toga pomagajte[sm=smiley1.gif]




Skvo RR -> RE: Promjena dokumenata nakon udaje (26.9.2012 16:42:08)

mozes, sto da ne...




sara123 -> RE: Promjena dokumenata nakon udaje (26.8.2013 0:42:01)

Pozdrav svima.
Tema je stara,pa ipak se napam da ce neko procitati.

Naime, udala sam se prije par godina, i odmah nakon udaje sam otisla studirati u inostranstvo. Nisam promijenila prebivaliste, znaci prijavljena sam kod roditelja jos uvijek. Nisam promijenila prezime.

Eh sada se vracam nazad, zanima me procedura oko promjene prebivalista ali i prezimena. Znaci, ja bih dodala muzevo prezime- je li znaci da moram raditi dodatnu proceduru, ili je dovoljno da imam vjencani list i da ga prilozim i tako mogu promijeniti prezime (bez dodatne procedure)

Nadam se da ima ko da odgovori[sm=zmeden.gif]




Anja123 -> RE: Promjena dokumenata nakon udaje (18.9.2013 9:52:43)

Udala sam se prije nekih 7, 8 godina i nikada nisam promijenila dokumente, tj. nisam izvadila licnu kartu niti pasos na svoje novo prezime. Sada bih trebala to napraviti, pa me zanima da li cu imati neke komplikacije? Ipak je proslo previse vremena, nadam se da mi neko moze pomoci? Hvala ! :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]